Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 3 - 9. jūnijsAUNS Risiniet ar ģimenes budžetu, mantojumu, nekustamo īpašumu saistītus jautājumus, plānojiet nākotni. Mazāk domājiet par personīgo labumu, vairāk par to, kā apmierināt kopīgās intereses, stiprināt radniecīgās saites un panākt lielāku kopības izjūtu. Lai neveidotos muļķīgas situācijas, neizsakieties nevērīgi par lietām, kas jums šķiet mazsvarīgas. 

VĒRSIS
 
Iespējami pozitīvi pavērsieni personīgajā dzīvē, skaidrāki un noteiktāki kļūs jūsu nākotnes plāni. To īstenošanai nebūs vajadzīgs nekas tāds, kas nebūtu jums pa spēkam -- vien miers, līdzsvarotība un pašdisciplīna. Jūs nebiedēs grūtības, jo viss, ko darīsiet, būs cēla mērķa vārdā. Lai arī brīžiem šķitīs, ka svētīgi pabūt vienam, ieklausīties savās domās, neatsakieties arī no iespējas iesaistīties sabiedriskās norisēs. 
DVĪŅI Ja esat neapmierināti ar sasniegto, paceliet prasību latiņu augstāk un esiet gatavi intensīvam, atbildīgam darbam. Tas ne tikai pozitīvi ietekmēs jūsu karjeru, bet arī materiālo situāciju. No grūtībām nebaidieties, jums būs pietiekami daudz spēka un apņēmības, lai tās pārvarētu. Lai atslēgtos no ikdienas, atrodiet laiku vientulībai. Pafilozofējiet par dzīvi, paklausieties mūziku. 
VĒZIS Apstākļi liks būt piesardzīgākiem, mudinās rūpīgāk izvērtēt padarīto un pārdomāt pieņemtos lēmumus. Nav ieteicams ķerties pie tālejošu plānu īstenošanas, mainīt nodarbošanos, cerēt uz veiksmi riskantā darījumā. Atgriezieties pie aizkavētiem darbiem un neizpildītiem solījumiem. Tas sagādās gandarījumu un atbrīvos enerģiju nākotnes plānu īstenošanai.
LAUVA Viegli uztversiet jaunu informāciju, taču nesteidzieties ar secinājumiem. Atturieties sevi pārlieku slavēt, neiesaistieties diskusijās par jautājumiem, kurus labi nepārzināt. Būdami pārāk labās domās par sevi, varat uzņemties grūti izpildāmas saistības un piedzīvot neveiklus brīžus. Saspringtākas kļūs attiecības ar cilvēkiem, kuru viedoklis atšķirsies no jūsējā.
JAUNAVA Problēmas var rasties tur, kur kaut kas nav izdarīts līdz galam vai nav paveikts pietiekami rūpīgi -- kur vājš, tur plīst. Izvērtējiet un apdomājiet, vai un ko ir vērts mainīt, nepieļaujiet nekādas neskaidrības un minējumus. Pacentieties nerunāt pretī autoritātēm un nepaļaujieties uz kolēģu viennozīmīgu atbalstu. Tiklīdz jūtaties pārliecināti par sevi, nebaidieties izteikt un aizstāvēt savu viedokli paši. 
SVARI Aktīva nostāja ne vienmēr ir piemērotākā. Izmaiņas plānos var izsist no līdzsvara, sagādājot ne mazums saspringtu brīžu, taču neuztveriet to kā kaut ko katastrofālu, atļaujieties būt vieglprātīgāki, nepūlieties iedziļināties it visā, kas notiek apkārt, neapgrūtiniet sevi ar dziļdomīgiem prātojumiem. To varēsiet darīt tad, kad būsiet spiesti pieņemt svarīgus lēmumus. 
SKORPIONS Domas un emocijas var strauji mainīties, taču tas netraucēs virzīties uz mērķi un tikt galā ar dažādiem pārbaudījumiem -- gan fiziskiem, gan intelektuāliem. Atzinību izpelnīsies jūsu radošās spējas un talants. Izmantojiet to, lai veidotu jaunus kontaktus, sadarbotos, panāktu lielāku ieinteresētību un atsaucību. Apkārtējiem patiks jūsu mērķtiecība.
STRĒLNIEKS Atturieties no ceļojumiem un nepiešķiriet pārāk lielu nozīmi nejaušiem kontaktiem, jo daudz kas no iecerētā attīstīsies citādi, nekā bijāt iedomājušies. Paredzēt, kur būsiet ieguvēji, kur -- zaudētāji, būs grūti. Tas, ka jums ir droša aizmugure, nenozīmē, ka varat atļauties kļūt bezrūpīgi. Veiksmīgāka būs rosīšanās mājās, arī mīlestībā veiksies, ja vien neaizmirsīsiet tai veltīt pietiekami daudz laika.
MEŽĀZIS Pateicoties labam garastāvoklim un pozitīvam skatījumam uz dzīvi, ātri gūsiet vēlamos panākumus un atbalstu. Viegli atradīsiet kopīgu valodu ar sadarbības partneriem, mācēsiet vienoties un slēgt izdevīgus darījumus. Lai cik veiksmīgi veidotos jūsu biznesa aktivitātes, neaizmirstiet par privāto dzīvi -- veltiet laiku un uzmanību mīļotajam cilvēkam.
ŪDENSVĪRS Esiet kritiski pret vieglas veiksmes šķietamību. Lielāku, nekā iepriekš plānojāt, uzmanību var nākties veltīt problēmām darbā -- kārtot dokumentus, novērst tehniskas problēmas, labot citu pieļautās kļūdas. Sīku ķibeļu novēršanai būs vajadzīga liela koncentrēšanās un izdoma. Ar tuviniekiem šoreiz atturieties diskutēt, viņu padomi nepalīdzēs, bet diskusijas var pārvērsties strīdos.
ZIVIS Nepieļaujiet nekādas atkāpes no aktivitātēm, kuras esat iecerējuši. No dienas uz dienu atliekot sarežģītu jautājumu risināšanu, situāciju tikai sarežģīsiet, tāpēc ievelciet elpu un drosmīgi dodieties cīņā ar grūtībām. Tuviniekus neiesaistiet, viņu pastiprinātā interese nepalīdzēs neko atrisināt, tikai radīs saspringtu gaisotni mājās. Pievērsieties padziļinātai sevis iepazīšanai, un jūs atradīsiet atbildes uz daudziem jautājumiem.
Šī emuāra populārākās ziņas

Sadursmē uz Akmens tilta bojā iet motociklists - VIDEO

  Uz akmens tilta motociklists iet bojā - VIDEO  Reklāma   GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!   IZKLAIDES VIETA - TIKAI PIEAUGUŠAJIEM  

Ceļā no Jēkabpils uz Rīgu pazudušais atrasts miris automašīnā pie karjera

Bezvēsts prombūtnē bijušais vīrietis, kurš pazuda ceļā no Jēkabpils uz Rīgu, atrasts miris. Par 1989.gadā dzimušā vīrieša pazušanu Zemgales reģiona pārvaldes Austrumzemgales iecirkņa amatpersonas ziņoja 19.jūlijā. Vīrietis šī gada 15. jūlijā pulksten 20.30 izbrauca no Jēkabpils virzienā uz Rīgu gaiši zilas krāsas automašīnā “Volkswagen” ar Norvēģijas valsts reģistrācijas numurzīmi. Kopš tā brīža viņa atrašanās vieta vairs nebija zināma. 20.jūlija pievakarē Valsts policija informēja, ka bezvēsts prombūtnē bijušais vīrietis atrasts. Tiesa, nekāda detalizētāka informācija par vīrieša atrašanu netika minēta. Savukārt Jēkabpils radio, atsaucoties uz policiju, vēsta, ka iepriekš meklēšanā izsludinātais vīrietis atrasts miris. 20.jūlijā pulksten 15.34 Aizkraukles novadā, Klintaines pagastā pie Klintaines karjera atrasta automašīna, kuras salonā atradās iepriekš meklēšanā izsludinātais 1989. gadā dzimušais vīrietis bez dzīvības pazīmēm. To apstiprinājusi Valsts policijas Sabiedrisko attiecību

Horoskopi: 17. - 24. decembris

AUNS    Lai kā jums gribētos veltīt laiku filozofiskām apcerēm un sevis sakārtošanai, tam atliks diezgan maz laika, jo būs jārisina sadzīviski, saimnieciski un visādi citādi ar dzīves praktisko pusi saistīti jautājumi. Neatlieciet uz vēlāku laiku neko, ko varat izdarīt tūlīt un uzreiz. Ticiet saviem spēkiem un tad arī veidosies notikumi, kas dos iespēju izjust uzvaras garšu. VĒRSIS   Iespējamas gan patīkamas, gan mazāk patīkamas pārmaiņas personīgajā dzīvē. Enerģijas un iedvesmas netrūks, taču tas ne vienmēr palīdzēs tikt galā ar to, kas jūs neapmierina vai uztrauc. Būs vajadzīga izpratne par lietu kārtību un konstruktīvs rīcības plāns. Ar iniciatīvas izrādīšanu nesteidzieties, jo subjektīvs redzējums apvienojumā ar pārsteidzīgu rīcību nebūs labākais veids, kā risināt sarežģītas situācijas.   DVĪŅI   Uzzinot par citu cilvēku problēmām, iespējams, nevilšus aizdomāsieties arī par savām dzīves peripetijām, par to, kas izdevies un ko pie pirmās izdevības vajadzētu mainīt. Vērtējiet, analiz