Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 12. – 18. februāris


AUNS  Smalks aprēķins un gudra rīcība atmaksāsies. Brīžos, kad zūd kontrole pār situāciju vai uz jums tiek izdarīts spiediens, esiet gatavi pielāgoties apstākļiem, centieties saglabāt vēsu prātu, neļaujiet sīkām nebūšanām izsist sevi no līdzsvara. Pirms veicat lielāku pirkumu, izpētiet cenas un piedāvājumus, lai nesanāk pārmaksāt. Dzīvojiet racionāli, un jums izdosies šo to pat ietaupīt. 

VĒRSIS
 
Rīkojieties pastāvīgi. Esiet tālredzīgi. Drosmīga, izlēmīga rīcība attaisnosies. Spēja saprasties ar apkārtējiem palīdzēs neapjukt, organizējot un vadot dažādas diskusijas, pārrunas, meklējot domubiedrus vai risinot attiecību jautājumus, bet nerimstoša zinātkāre mudinās nepadoties un virzīties uz priekšu par spīti grūtībām. Uzturiet ciešu saiti ar labvēļiem.
DVĪŅI Sabiedriskā gaisotne, skaļi pasākumi nebūs domāti jums. Pacentieties atturēties no racionāliem spriedumiem, filozofija sniegs atbildes uz sen uzdotiem jautājumiem. Atvēliet laiku intīmām sarunām par dzīves jēgu, garīgām vērtībām, sapņiem un nākotnes vīzijām. Uzklausiet jums domāto informāciju. Ņemiet vērā, ka ļaudis ir dažādi, un ar padomiem ir gluži kā ar zālēm: kas der vienam, neder -- citam. 
VĒZIS Lai cik liels būtu darba apjoms, centieties to paveikt kvalitatīvi un noteiktajā laikā. Varēsiet nodemonstrēt savas profesionālās spējas, bruģēt ceļu uz paaugstinājumu amatā. No jums daudz tiks prasīts, taču arī pretī saņemsiet pietiekami, lai būtu gandarīti par paveikto. Attiecībās ar mīļoto parādīsies rotaļīgs vieglums, būs viegli vienam otru iepriecināt, pārsteigt.
LAUVA Izvirzītais mērķis var izrādīties pārāk abstrakts, lai būtu uzreiz pieņemams jūsu līdzjutējiem. Vai izdosies rast kompromisu -- tas lielā mērā būs atkarīgs no jūsu tolerances. Izmantojiet iespēju kopā ar ģimeni apmeklēt kultūras pasākumus, iesaistieties kādā akcijā vai sabiedriskā pasākumā. Paliekot mājās, neapmierinātība pārvērtīsies nesaskaņās, var sākties strīdi. 
JAUNAVA Risinot aktuālos jautājumus, mazāk balstieties uz saviem pieņēmumiem. Nepretojieties, ļaujiet spriest cilvēkiem no malas, jo viņiem labāk redzamas jūsu vājās un stiprās puses. Par nepaveiktajiem darbiem neraizējieties, koncentrējieties uz svarīgākajiem un nozīmīgākajiem. Turpmākais jau būs atkarīgs no pašu apņēmības un iniciatīvas. Galvenais -- neatkāpties grūtību priekšā. 
SVARI Atsakieties no kaitīgiem ieradumiem, pievērsieties veselīgam dzīvesveidam un rūpējieties par veselību. Ja ar kādu darbu netiekat galā, atlieciet to uz vēlāku laiku, izdariet kaut ko citu un tad atgriezieties pie atliktā uzdevuma -- kad domas un attieksme būs cita, darbs veiksies labāk. Attiecībās izrādiet iniciatīvu saskaņai, meklējiet zelta vidusceļu. Kam būs bijusi taisnība, nākotne parādīs. 
SKORPIONS Tirdzniecības darījumus veiciet tādus, lai nav nepieciešams ņemt kredītu. No nepatikšanām palīdzēs izvairīties piesardzība un dzīves gaitā uzkrātā pieredze. Iesaistoties kāda pasākuma rīkošanā, nezaudējiet kontroli pār finanšu situāciju. Neveiciet lielus pirkumus, tie būtu pamatīgāk jāpārdomā. Personīgā dzīve būs mierīga un līdzsvarota, ja vien partnerim neuzspiedīsiet savu viedokli. 
STRĒLNIEKS Var gadīties, ka attiecībās būs jāieklausās partnerī, taču tas nenozīmē izdabāt vai pakļauties otra gribai. Uz negaidītiem sarežģījumiem centieties reaģēt mierīgi. Ja kāds no radiniekiem lūdz padomu vai materiālu palīdzību, aprobežojieties ar morālu atbalstu un neļaujiet nevienam apšaubīt jūsu lēmumus. Aiciniet taupīt, nevis tērēt, tikai rēķinieties ar to, ka ne visiem tas patiks. 
MEŽĀZIS Jums patiks būt ļaužu vidū, vērot citus un parādīt sevi. Laba sadarbība veidosies ar radošiem cilvēkiem, pat ja viņu rīcība reizēm būs pārlieku ekscentriska un dedzīga -- kopīgiem plāniem tas netraucēs. Situācijā, kad darbs dzen darbu, atrast brīdi pārdomām būs grūti. Nepieļaujiet, ka garām tiek palaista lieliska izdevība vairot jūsu ietekmes teritoriju. 
ŪDENSVĪRS Nonākot grūtas izvēles priekšā, centieties saglabāt emocionālo līdzsvaru, raugieties uz lietām racionāli, sevi ar citiem nesalīdziniet. Saprātīgāk pievērsties pasākumiem, kur viss ir skaidrs un saprotams un tā, lai varat realizēt savas prasmes un iemaņas. Reāls skats uz dzīvi pasargās no vilšanās un slikta garastāvokļa. Rūpīgi sekojiet līdzi tam, kur paliek jūsu laiks un nauda. 
ZIVIS Izklaidība un nevērība nebūs jūsu sabiedrotie. Jūsu neorganizētību nadzīgi izmantos sāncenši un konkurenti, kāds no viņiem būs pat gatavs veicināt kļūdainu lēmumu pieņemšanu. Draugu pozitīvā enerģija un dzīvesprieks pārņems arī jūs, mudinot izbaudīt gandarījumu par katru nodzīvoto mirkli. Uzkrātā enerģija noderēs, kad vajadzēs uzņemties iniciatīvu, lai novērstu trūkumus un nebūšanas. 

GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!


 

 Šī emuāra populārākās ziņas

Par trīs latviešiem vairāk! Šodien rīdzinieku ģimenē piedzimuši trīnīši

Rīgas Dzemdību namā šodien - 6.martā rīdzinieku Gunas un Dmitrija ģimenē piedzimuši trīnīši - divi brālīši un māsiņa, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons. Vecākais brālītis Filips pasaulē nāca plkst.12:03 un svēra 2300 gramus; vidējais brālītis Leons piedzima plkst.12:04 ar svaru 1947 grami, bet māsiņa Alise - plkst.12:05 ar svaru 1680 grami. Pirms pieciem gadiem Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca šīs ģimenes pirmdzimtais dēliņš Tomass. ( Ilustratīvs foto) Rīgas dome tradicionāli trīnīšu ģimenēm piešķir vienreizēju pabalstu 4500 eiro apmērā. Par pabalsta piešķiršanu vēl lems domes komitejas. Līdz šim rīdzinieku - trīnīšu ģimenēm kopš 2009.gada šis vienreizējais pabalsts no Rīgas domes ir izmaksāts 19 reizes. Rīdzinieku ģimenē trīnīši pēdējo reizi piedzima 2021.gadā - trīs puisīši. Sveicam laimīgos vecākus un brālīti ar superjauko notikumu! Avots: vs.lv GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA  

Trīs bērnu mammai Anitai cīņā ar vēzi vajadzīgi 65 000 eiro, valsts zāles neapmaksā

  Anitai no Rūjienas ir 40 gadi, viņa ir 3 bērnu mamma. Vecākā meita ir studente, dēls mācās 7. klasē, bet pērn februārī piedzima jaunākais dēliņš. Taču priecīgo notikumu aizēnoja pampums, kas pēdējos grūtniecības mēnešos parādījās kreisajā galvas pusē žokļa apvidū, lasāms ziedot.lv. Zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Anita ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro uz 18. martu  plkst: 4:00 saziedoti  15 457   .31 € Ziedot iespējams šeit. Atbalsti, iesaki draugiem, dalies ar šo ierakstu. Arī tā Tu vari palīdzē. GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!    

Fetiša modele Magdalēna gandrīz nodzērusies

  Sociālo tīklu zvaigzne, fetiša modele Marija Magdalēna Instagram savus fanus informējusi, ka pēc operācijas, kad ķirurgi atgrieza viņas dabisko krūšu izmēru, jūtas seksīgāka nekā ar lielajām 5 kg smagajām bumbām pirms tam. Modele neslēpj, ka plastiskās operācijas veikusi, jo bijusi depresīva, nav mīlējusi sevi, ļāvusi cilvēkiem sevi aizskart un pazemot, bet izskata mainīšana palīdzējusi no tā visa paslēptie. “Pēdējo divu gadu laikā mans gars ir pilnībā sagrauts, iztērēju milzu bagātību, izmetu naudu vējā, veicu operācijas, bet patiesībā gandrīz pilnībā sabeidzu savu dzīvi un veselību,” raksta Marija. Fetiša modele depresiju, pašpārliecības trūkumu slēpusi narkotikās un alkoholā. To bieži izmantojuši dažādi naktsklubi, cienājot Mariju ar bezmaksas dzērieniem. Tā viņi atpirkās par izklaidi, ko vēlāk nofilmēja video, kur modele redzama “galīgā ķēmā”. Marija Magdalēna apzīstas, ka sociālajā vidē atrodami video, kur viņa redzama ar kailām krūtīm, paceltu kleita, bez apakšveļas, kā arī kom