Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 12 - 19 maijsAUNS Dzīves tempam kļūstot straujākam, būs vajadzīga lielāka koncentrēšanās un piesardzība. Cilvēkiem, kas mēģina jūs pierunāt uz pārgalvīgu rīcību, neuzticieties! Saņemot vai izdodot naudu, nedomājiet par blakuslietām, koncentrējieties un cipariem un rēķiniem. Pēc visa piedzīvotā labākais veids, kā atgūt sirdsmieru, būs pabūt kopā ar cilvēkiem, kas jūs saprot no pusvārda. 

VĒRSIS
 
Neļaujiet vaļu emocijām, nesakiet visu, kas uz mēles, jo neapdomīgi izteikumi var izraisīt nopietnus strīdus. Biežāk centieties rast kompromisus, esiet ieinteresēti un atsaucīgi. Izvairieties no pavēlnieciska toņa un neuzstājiet uz tiesībām teikt pēdējo vārdu. Ģimenē daudz būs atkarīgs no tā, cik daudz uzmanības veltīsiet savstarpējai saziņai. Jums par labu var nākt kāds iepriekšējs pieņēmums vai slepeni īstenots plāns. 
DVĪŅI Līdzcilvēki jūsu centienus pietuvoties ideālam dzīves modelim nenovērtēs, bet mēģinās ietekmēt jūsu lēmumus un rīcību, apelējot pie savas pieredzes un zināšanām. Ja jūtat, ka ikdienas skrējienā kaut kas ir palaists garām, uzklausiet, taču palieciet pie sava -- ne spītības, bet iekšējas pārliecības dēļ. Neļaujiet maznozīmīgām šaubām kļūt par nopietnu šķērsli ceļā uz mērķi.
VĒZIS Neiedomājieties pēkšņi mainīt savus plānus, tas radīs sajukumu, līdzcilvēki jūs nesapratīs, bet tie, kas kuriem grasījāties sadarboties, nosodīs. Pierādiet, ka viņi kļūdās. Brauciens uz ārzemēm darba darīšanās vai ceļojumā būs ne vien lieliska iespēja paplašināt redzesloku, bet ļaus sakārtot domas un palūkoties uz savu dzīvi no cita skatupunkta. 
LAUVA Tā kā notikumu gaita būs pietiekami mierīga, ātri apradīsiet ar jaunām situācijām, kolēģiem, draugiem. Veiksmīgas būs publiskas uzstāšanās, prezentācijas. Vienlīdz labus panākumus gūsiet, gan darbojoties citu vadītos projektos, gan pašiem uzņemoties organizatorisku pienākumus. Kontrolējiet savas saistības, nekļūstiet par apgrūtinājumu citiem aizmāršības un nevērības dēļ.
JAUNAVA Pārlūko kultūras pasākumu piedāvājumu, meklē, kur smelties jaunus iespaidus un emocijas. Apmeklējot savām interesēm atbilstošus kursus vai seminārus, iegūsiet ne vien vērtīgas zināšanas, bet arī jaunus domubiedrus,, paplašināsies redzesloks, izpratne par sabiedrībā notiekošo. Labs veids, kā pārliecināties, cik noderīgas ir jauniegūtās teorētiskās zināšanas, -- izmantot tās praksē. 
SVARI Lai pierastu pie jauniem kolēģiem, priekšniekiem, pielāgotos jauniem apstākļiem, situācijām, būs vajadzīgs laiks. Ja neesat gatavi pamest komforta zonu, cik vien iespējams paildziniet izšķirošo lēmumu pieņemšanu, taču nemāniet sevi ar domu, ka vilcināšanās ļaus izvairīties no tā, kam jānotiek. Tā tikai palīdzēs morāli sagatavoties pārmaiņām, samierināties un pieņemt situāciju tādu, kāda tā ir.
SKORPIONS Darbā, tiekoties ar cilvēkiem, iespējama diezgan juceklīga gaisotne -- runās visi, bet neviens negribēs klausīties. Nesteidzieties jaukties pa vidu, vērojiet un analizējiet situāciju. Tiklīdz emocijas pierims, būs vieglāk novērtēt savu un citu rīcību un labot pieļautās kļūdas, optimisma būs vairāk, vieglāk atradīsiet kompromisus un kopīgas intereses. Ja iespējams, dodieties komandējumā vai ceļojuma.
STRĒLNIEKS Izšķiroties par kādu soli, nekas neliecinās, ka tas ir tik nozīmīgs. To sapratīsiet tad, kad kauliņi būs mesti, un kādu virzienu būsiet izvēlējušies, tādā arī būs jāiet. Tāpēc pie savas rīcības sekām piedomājiet vairāk nekā citkārt. Nepieļaujiet, ka kāds cits izlemj jūsu vietā, jo ar sekām būs jātiek galā jums. Ja kāds no rezultātiem jūs neapmierina, tas nenozīmē, ka esat slikti strādājuši, drīzāk esat izvēlējušies nepareizas darba metodes.
MEŽĀZIS Rūpīgi veiciet uzticētos darbus, neatlieciet neko uz vēlāku laiku, pildiet solīto! Prasme pareizi izmantot mūsdienīgus informācijas ieguves veidus milzīgi atvieglos darbu. Brīžos, kad jāizšķiras par kādu svarīgu soli, neļaujiet sevi iežēlināt, sekojiet prāta apsvērumiem. Ja nepiesargāsieties, viegli varat kļūt par upuri zaglīgiem, blēdīgiem cilvēkiem.
ŪDENSVĪRS Par spīti sīkiem strīdiem un nebūšanām ģimenē itin viegli tiksiet galā ar materiālās labklājības jautājumiem, jo zināsiet, kā ar minimāliem līdzekļiem panākt vēlamo rezultātu. Kamēr neviens nejauksies jūsu plānos, darbi ritēs bez aizķeršanās, tiklīdz jutīsiet, ka jūsu rīcība izraisa neuzticību, būs grūti racionāli spriest un rīkoties. Lai mazinātu spriedzi attiecībās, mazāk runājiet par sev vien aktuālām tēmām.
ZIVIS No nezināmā nebaidieties, nepārdzīvojiet, ja, uzsākot kādu darbu, secināt, ka pietrūkst zināšanu vai prasmju. Ja nemēģināsiet iet tālāk par spīti grūtībām, apgūt ko jaunu būs grūti. Ne velti mēdz teikt, ka darbs dara darītāju. Tikai nepārspīlējiet ar atbildību, dodiet sev lielāku brīvību, meklējiet veidu, kā tikt galā ar vēlmi visu kontrolēt. Ziniet, kad izrādīt iniciatīvu, kad sekot citu ierosinājumiem.

Šī emuāra populārākās ziņas

Sinoptiķi paziņojuši, kad Latvijā beidzot gaidāms lietus, pat pērkona negaiss

  Šīs nedēļas nogalē daudzviet Latvijā gaidāms lietus, vietām - pērkona lietusgāzes, liecina pašreizējie "Global Forecast System" dati. Prognozes pagaidām ir dažādas un mainīgas, un pastāv iespēja, ka tikai vietām valstī īslaicīgi līs un citviet pastiprināsies sausums. Piektdien īslaicīgs lietus iespējams galvenokārt tikai Kurzemē un Zemgalē, turpmākajās dienās lietus, dažviet stiprs lietus, iespējams arī pārējā valstī. Naktis kļūs siltākas, minimālā gaisa temperatūra pārsvarā nav gaidāma zemāka par +10 grādiem, dažās naktīs tā vietām saglabāsies virs +15 grādiem. Maksimālā gaisa temperatūra dienas laikā būs atkarīga no mākoņu daudzuma, zem lietainām debesīm un arī vietām piekrastē tā var nepārsniegt +20 grādus. Jāņos prognozēta nedaudz mazāka nokrišņu varbūtība un pārsvarā silts laiks, iespējams arī karstums. Avots: vs.lv GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA  

Horoskopi — 2. – 8. jūnijs

AUNS    Sekojiet savai pašsajūtai, atturieties no pārmērīgām aktivitātēm, veltiet laiku sev, pārdomājiet dzīvi. Vairāk prieka atradīsiet, pavadot laiku mierā, pie dabas. Vientulību neuztveriet kā kaut ko apgrūtinošu. Nepārspīlējiet, tieciet vaļā no aizspriedumiem, tad uz notiekošo reaģēsiet mierīgāk, apdomīgāk. Esiet piesardzīgi, iesaistoties strīdos par naudu un citiem materiāliem labumiem.   VĒRSIS   Novārtā neatstājiet aktivitātes, kurās varat nodemonstrēt zināšanas, erudīciju vai prezentēt savu veikumu. Sekmīga sadarbība veidosies ar sabiedriskām organizācijām. Skaidri formulējiet uzdevumus, kas jāatrisina tuvākā, kas -- tālākā nākotnē. Lietišķa, pragmatiska pieeja palīdzēs neieslīgt sevis žēlošanā. Nezaudējiet apņēmību arī turpmāk, kad prātā iešaujas kāda spīdoša doma vai rodas iespēja uzrunāt publiku un iegūt kāroto atzinību.  DVĪŅI   Nepadodieties kārdinājumam veidot sacensību ar laikabiedriem. Pārmērīgas godkāres un mantkārības dēļ varat nonākt nepatīkamā situācijā, kad paši va

Sadursmē uz Akmens tilta bojā iet motociklists - VIDEO

  Uz akmens tilta motociklists iet bojā - VIDEO  Reklāma   GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!   IZKLAIDES VIETA - TIKAI PIEAUGUŠAJIEM