Pāriet uz galveno saturu

Jaunajiem vilcieniem atkal tehniskas problēmas, masveidā atceļ reisus

 Ceturtdien atcelti divi vilcienu reisi Ogres līnijā, kā arī kavējas vairāki reisi Tukuma un Lielvārdes līnijā, liecina "Pasažieru vilciena" publiskotā informācija.
Vilciens Sloka (plkst.10.48)-Rīga (plkst.11.38) brauc ar aptuveni 23 minūšu kavējumu, vilciens Sloka (plkst.10.18)-Rīga (plkst.11.08) brauc ar aptuveni 45 minūšu kavējumu, vilciens Rīga (plkst.10.39)-Sloka (plkst.11.29) brauc ar aptuveni 30 minūšu kavējumu, bet vilciens Sloka (plkst.9.20)-Rīga (plkst.10.08) brauc ar aptuveni 92 minūšu kavējumu.

Tāpat vilcieni kavējās Lielvārdes līnijā - vilciens Rīga (plkst.10.18)-Lielvārde (plkst.11.16) brauca ar aptuveni 20 minūšu kavējumu, bet vilciens Rīga (plkst.10.18)-Lielvārde (plkst.11.16) brauca ar aptuveni 20 minūšu kavējumu.

Savukārt tehnisku iemeslu dēļ ir atcelts vilciens Rīga (plkst.9.18)-Ogre (plkst.9.57) un Ogre (plkst.11.17)-Rīga (plkst.12).

"Pasažieru vilciens" skaidro, ka tehniskas problēmas Dzintaru stacijā radās jaunajam elektrovilcienam, kurš brauca reisā Sloka-Rīga. Vilcienam izlādējās baterija un nebija paceļams pantogrāfs. Šim vilcienam pakaļ ir devusies lokomotīve, lai aizvilktu to uz Rīgu. "Škoda Vagonka" pārstāvjiem garantijas ietvaros defekts ir jānovērš 24 vai 72 stundu laikā.

Abi vilcieni Ogres līnijā atcelti tādēļ, ka šos reisus bija jāveic jaunajam elektrovilcienam, kuram Dzintaru stacijā radās tehniskas problēmas. Attiecīgi vilcieni arī Lielvārdes virzienā kavējas saistīto reisu dēļ.


Avots: vs.lv

GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!REKLĀMA

 Šī emuāra populārākās ziņas

Par trīs latviešiem vairāk! Šodien rīdzinieku ģimenē piedzimuši trīnīši

Rīgas Dzemdību namā šodien - 6.martā rīdzinieku Gunas un Dmitrija ģimenē piedzimuši trīnīši - divi brālīši un māsiņa, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons. Vecākais brālītis Filips pasaulē nāca plkst.12:03 un svēra 2300 gramus; vidējais brālītis Leons piedzima plkst.12:04 ar svaru 1947 grami, bet māsiņa Alise - plkst.12:05 ar svaru 1680 grami. Pirms pieciem gadiem Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca šīs ģimenes pirmdzimtais dēliņš Tomass. ( Ilustratīvs foto) Rīgas dome tradicionāli trīnīšu ģimenēm piešķir vienreizēju pabalstu 4500 eiro apmērā. Par pabalsta piešķiršanu vēl lems domes komitejas. Līdz šim rīdzinieku - trīnīšu ģimenēm kopš 2009.gada šis vienreizējais pabalsts no Rīgas domes ir izmaksāts 19 reizes. Rīdzinieku ģimenē trīnīši pēdējo reizi piedzima 2021.gadā - trīs puisīši. Sveicam laimīgos vecākus un brālīti ar superjauko notikumu! Avots: vs.lv GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA  

Trīs bērnu mammai Anitai cīņā ar vēzi vajadzīgi 65 000 eiro, valsts zāles neapmaksā

  Anitai no Rūjienas ir 40 gadi, viņa ir 3 bērnu mamma. Vecākā meita ir studente, dēls mācās 7. klasē, bet pērn februārī piedzima jaunākais dēliņš. Taču priecīgo notikumu aizēnoja pampums, kas pēdējos grūtniecības mēnešos parādījās kreisajā galvas pusē žokļa apvidū, lasāms ziedot.lv. Zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Anita ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro uz 18. martu  plkst: 4:00 saziedoti  15 457   .31 € Ziedot iespējams šeit. Atbalsti, iesaki draugiem, dalies ar šo ierakstu. Arī tā Tu vari palīdzē. GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!    

Fetiša modele Magdalēna gandrīz nodzērusies

  Sociālo tīklu zvaigzne, fetiša modele Marija Magdalēna Instagram savus fanus informējusi, ka pēc operācijas, kad ķirurgi atgrieza viņas dabisko krūšu izmēru, jūtas seksīgāka nekā ar lielajām 5 kg smagajām bumbām pirms tam. Modele neslēpj, ka plastiskās operācijas veikusi, jo bijusi depresīva, nav mīlējusi sevi, ļāvusi cilvēkiem sevi aizskart un pazemot, bet izskata mainīšana palīdzējusi no tā visa paslēptie. “Pēdējo divu gadu laikā mans gars ir pilnībā sagrauts, iztērēju milzu bagātību, izmetu naudu vējā, veicu operācijas, bet patiesībā gandrīz pilnībā sabeidzu savu dzīvi un veselību,” raksta Marija. Fetiša modele depresiju, pašpārliecības trūkumu slēpusi narkotikās un alkoholā. To bieži izmantojuši dažādi naktsklubi, cienājot Mariju ar bezmaksas dzērieniem. Tā viņi atpirkās par izklaidi, ko vēlāk nofilmēja video, kur modele redzama “galīgā ķēmā”. Marija Magdalēna apzīstas, ka sociālajā vidē atrodami video, kur viņa redzama ar kailām krūtīm, paceltu kleita, bez apakšveļas, kā arī kom