Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 7-14 janvāris


AUNS  Nebaidieties parādīt to, ka esat spējīgi uz daudz ko vairāk nekā citi. Lieciet lietā kompetenci, jo, veiksmīgi sevi parādot, var pavērties labas karjeras izaugsmes iespējas. Iemeslu labam garastāvoklim meklēt nevajadzēs -- tas radīsies pats no sevis, jo turpmākajās dienās viss izdosies. Lielus tēriņus gan neatļaujieties, jo var gadīties, ka, tikuši pie kārotā, secināsiet, ka ieguvums nav iztērētās naudas vērts.

VĒRSIS
 
Vilšanos un neapmierinātības būs mazāk, ja skaidri zināsiet, ko attiecībās vēlaties saņemt no citiem. Jo augstāk paši sevi vērtēsiet, jo labāk cilvēki attieksies pret jums. Svarīgi, lai varat izteikt savu viedokli, diskutēt, atrast argumentus, kas palīdz no vairākām iespējām izvēlēties piemērotāko un parādīt savas personības daudzveidību un potenciālu. Tas palīdzēs atrast drošākus ceļus izvirzītā mērķa virzienā. 
DVĪŅI Abstraktas idejas iegūs konkrētākas aprises, būs vieglāk saskatīt perspektīvas, atrast kopīgu valodu ar citādi domājošiem. Jūsu apņēmība un spēja uzdrošināties palīdzēs nokļūt līdz finišam, ko gara acīm spējat saskatīt tikai jūs. Var gadīties, ka rezultāts ir iespaidīgāks, nekā jebkurš atļāvās iedomāties. Tas cels pašapziņu un palīdzēs nostiprināt pozīcijas darbā.
VĒZIS Priecājieties, kad ir sasniegumi un izdošanās, jo brīžos, kad darbs dzīs darbu un sekos tikšanās viena par otru svarīgāka, tas būs labs stimuls nepadoties un izturēt līdz galam. Trenējiet pacietību, tas atmaksāsies garākā distancē. Varat izmēģināt laimi kādā konkursā vai loterijā, jo pastāv lielas iespējas plūkt uzvaras laurus. Sekmēsies radoši darbi, prezentācijas un sportiskas aktivitātes. 
LAUVA Esiet rūpīgi un apzinīgi, strādājiet ar domu, ka viss, ko darāt, ir jūsu labklājības un karjeras labā. Rezultāts būs ieguldīto pūļu vērts. Tā jūs iesiet līdzi laikam un trenēsiet spējas elastīgāk pielāgoties jaunām dzīves tendencēm. Turpmākajās dienās savu tiesu uzmanības prasīs mājas un ģimene. Atpūtieties tuvinieku lokā, krājiet spēkus jauniem izaicinājumiem. 
JAUNAVA Nedrošības izjūta un šaubas būs vien pārejošas vājuma brīža izraisītas emocijas. Nekļūstiet par automātisku paradumu vergu, nepārdzīvojiet, ja gadās būt nekonsekventam. Atļaujieties uz ierasto paraudzīties no cita skatpunkta, un jūs atradīsiet veidus, kā sarežģījumus veiksmīgi atrisināt. Dažkārt situācija pateiks priekšā, kā rīkoties, jums tikai atliks uzticēties un pieņemt tās diktētos spēles noteikumus.
SVARI Pirms piekrītat jaunam darbam, visu labi izpētiet, tas palīdzēs izvairīties no zemūdens akmeņiem un nepieļaut nevajadzīgas kļūdas. Izvērtējiet savu attieksmi pret gadiem ierastiem dzīves standartiem -- varbūt ir vērts šo to pamainīt. Jums veiksies, ja ticēsiet sev, savām spējām un talantiem. Kārtojot finanšu jautājumus, lieti noderēs praktiskas iemaņas un analītisks prāts.
SKORPIONS Ja neuzticēsieties līdzcilvēkiem, gribēsiet visu kontrolēt, ikviena kopīgas ieceres īstenošana prasīs lielu pacietību un savaldību. Toties jūs uzzināsiet, uz kuru no sev tuvajiem cilvēkiem varat paļauties, bet kurš to vien gaida, lai visu izdarāt viņa vietā. Lietišķa, pragmatiska pieeja palīdzēs neieslīgt sevis žēlošanā. Skaidri formulējiet uzdevumus, kas jāatrisina tuvākā, kas -- tālākā nākotnē. 
STRĒLNIEKS Uzticieties tiem, kas vēl jums labu, pieņemiet viņu sniegto palīdzību. Tiklīdz sāksiet rīkoties, var rasties virkne neskaidrību, būs jānovērš trūkumi, nepilnības. Ja neizdodas iekarot jaunas virsotnes, izmantojiet izdevību atgriezties pie nepadarītiem darbiem un neizpildītiem solījumiem, arī tas sagādās gandarījumu. Atvēliet laiku arī garīgajai jomai, sevis pilnveidei, iekšējā līdzsvara nostiprināšanai.
MEŽĀZIS Darba frontē gūtie panākumi gandarīs. Tikai nekļūstiet pārgalvīgi -- nestrebiet karstu un ievērojiet labas uzvedības etiķeti. Grūti klāsies, ja dzīvosiet ar domu, ka taisnība ir jums vienīgajam. Aizstāvot savu viedokli, esiet uzmanīgi -- viens nepārdomāts vārds var sabojāt veiksmīgas biznesa attiecības un sakarus. Jūsu noskaņojums var kļūt apcerīgāks. 
ŪDENSVĪRS Ja rodas vēlēšanās padižoties ar saviem sasniegumiem, dariet to, tikai neielaidieties galējībās. Strīdīgās situācijās no jums tiks gaidīta mierīga līdzāspastāvēšana un ieklausīšanās viedoklī. Kādas situācijas negaidīti veiksmīgs pavērsiens kliedēs īgnumu un neapmierinātību, garastāvoklis uzlabosies. Jaunas zināšanas palīdzēs attīstīt interesantas un daudzsološas idejas. 
ZIVIS Attiecībās iespējami pārmetumi un pārpratumi nieku dēļ. Centieties nepievērst tiem uzmanību, jo tikai tā saglabāsiet dvēseles mieru un harmoniju. Priekšroku dodiet maziem projektiem, kur nav vajadzīgi lieli ieguldījumi un kurus var pabeigt īsā laikā. Pievērsieties sava redzesloka paplašināšanas pasākumiem. Pielietojot iegūtās garīgās zināšanas, iespējamas pozitīvas pārmaiņas. 

GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!


 

 Šī emuāra populārākās ziņas

Par trīs latviešiem vairāk! Šodien rīdzinieku ģimenē piedzimuši trīnīši

Rīgas Dzemdību namā šodien - 6.martā rīdzinieku Gunas un Dmitrija ģimenē piedzimuši trīnīši - divi brālīši un māsiņa, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons. Vecākais brālītis Filips pasaulē nāca plkst.12:03 un svēra 2300 gramus; vidējais brālītis Leons piedzima plkst.12:04 ar svaru 1947 grami, bet māsiņa Alise - plkst.12:05 ar svaru 1680 grami. Pirms pieciem gadiem Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca šīs ģimenes pirmdzimtais dēliņš Tomass. ( Ilustratīvs foto) Rīgas dome tradicionāli trīnīšu ģimenēm piešķir vienreizēju pabalstu 4500 eiro apmērā. Par pabalsta piešķiršanu vēl lems domes komitejas. Līdz šim rīdzinieku - trīnīšu ģimenēm kopš 2009.gada šis vienreizējais pabalsts no Rīgas domes ir izmaksāts 19 reizes. Rīdzinieku ģimenē trīnīši pēdējo reizi piedzima 2021.gadā - trīs puisīši. Sveicam laimīgos vecākus un brālīti ar superjauko notikumu! Avots: vs.lv GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA  

Trīs bērnu mammai Anitai cīņā ar vēzi vajadzīgi 65 000 eiro, valsts zāles neapmaksā

  Anitai no Rūjienas ir 40 gadi, viņa ir 3 bērnu mamma. Vecākā meita ir studente, dēls mācās 7. klasē, bet pērn februārī piedzima jaunākais dēliņš. Taču priecīgo notikumu aizēnoja pampums, kas pēdējos grūtniecības mēnešos parādījās kreisajā galvas pusē žokļa apvidū, lasāms ziedot.lv. Zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Anita ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro uz 18. martu  plkst: 4:00 saziedoti  15 457   .31 € Ziedot iespējams šeit. Atbalsti, iesaki draugiem, dalies ar šo ierakstu. Arī tā Tu vari palīdzē. GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!    

Fetiša modele Magdalēna gandrīz nodzērusies

  Sociālo tīklu zvaigzne, fetiša modele Marija Magdalēna Instagram savus fanus informējusi, ka pēc operācijas, kad ķirurgi atgrieza viņas dabisko krūšu izmēru, jūtas seksīgāka nekā ar lielajām 5 kg smagajām bumbām pirms tam. Modele neslēpj, ka plastiskās operācijas veikusi, jo bijusi depresīva, nav mīlējusi sevi, ļāvusi cilvēkiem sevi aizskart un pazemot, bet izskata mainīšana palīdzējusi no tā visa paslēptie. “Pēdējo divu gadu laikā mans gars ir pilnībā sagrauts, iztērēju milzu bagātību, izmetu naudu vējā, veicu operācijas, bet patiesībā gandrīz pilnībā sabeidzu savu dzīvi un veselību,” raksta Marija. Fetiša modele depresiju, pašpārliecības trūkumu slēpusi narkotikās un alkoholā. To bieži izmantojuši dažādi naktsklubi, cienājot Mariju ar bezmaksas dzērieniem. Tā viņi atpirkās par izklaidi, ko vēlāk nofilmēja video, kur modele redzama “galīgā ķēmā”. Marija Magdalēna apzīstas, ka sociālajā vidē atrodami video, kur viņa redzama ar kailām krūtīm, paceltu kleita, bez apakšveļas, kā arī kom