Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 14 - 21 janvāris


AUNS  Esiet atbildīgi, kad jums kaut ko uztic vai paši ko uzticat citiem. Lai nepalaistu garām ko patiesi nozīmīgu, maksimāli koncentrējieties tiešo pienākumu veikšanai. Vispirms rūpīgi izvērtējiet apstākļus un tikai tad sakiet galavārdu -- mēriet septiņreiz, grieziet vienreiz! Ja darba procesā rodas domstarpības ar partneriem, kolēģiem, neļaujiet vaļu emocijām -- saprašanos tas neveicinās.

VĒRSIS 
Izmantojiet iespēju iesaistīties sabiedriskās norisēs, jo tas palīdzēs atrast jaunu motivāciju turpmākām aktivitātēm. Ja ar izvirzītajiem uzdevumiem tiksiet galā veiksmīgi, panākumi būs, iezīmēsies pozitīvās tendences, kas ļaus optimistiskāk raudzīties nākotnē. Galvenais, neapjūciet informācijas un piedāvājumu gūzmā, neļaujiet mirkļa ilūzijām aizvest jūs pārāk tālu no realitātes.
DVĪŅI Attiecībās ar apkārtējiem vārdos varbūt būsiet paskopi, taču jūsu rīcība runās skaidru valodu. Kādu jūsu atklātība aizvainos, kādam izraisīs simpātijas un vēlmi sadarboties. Galvenais -- saglabājiet veselīgu paškritiku, izvairieties no asākas vārdu apmaiņas. Brīžos, kad pašu saprāta balss nodevīgi klusē, vismaz ieklausieties citu teiktajā. 
VĒZIS Lielas cerības ar daudzsološiem piedāvājumiem un priekšlikumiem nesaistiet, jo ne visu izdosies īstenot, kā iecerēts. Līdzcilvēku neprognozējamā rīcība var radīt neizpratni, var rasties grūti kliedējamas šaubas un neuzticība. Uztveriet to kā pacietības un pielāgošanās pārbaudījumu. Svarīgi būs iegūt adekvātu priekšstatu par situāciju, un tad jau varēsiet arī vieglāk attiekties pret citu kļūdām. 
LAUVA Var rasties daudz jaunu ieceru, taču apstākļi nebūs piemēroti to īstenošanai. Iespējami pārpratumi un sarežģījumi, saspringtākas kļūs attiecības ar cilvēkiem, kuru viedoklis atšķiras no jūsējā. Vēlēdamies par katru cenu pierādīt savu taisnību, varat nepamanīt, ka esat nonākuši uz maldu ceļa. Meklējot risinājumu strīdīgā situācijā, lieti noderēs kāda mazāk izmantota, tomēr svarīga dzīves atziņa. 
JAUNAVA Nebūs viegli atrast kopīgu valodu ar darījumu partneriem -- jūs runāsiet vienu, viņi sapratīs pavisam ko citu. Dusmošanās un pārmetumi situāciju neuzlabos, tikai radīs vēl lielākas nesaskaņas, sīkas aizķeršanās dēļ var nākties pārskatīt savus nākotnes plānus. ar uzstājību un neatlaidību neko daudz nepanāksiet, labāk nogaidiet. Spriedze liecinās par to, ka neesat bijuši pietiekami vērīgi. 
SVARI Izmaiņas plānos var izsist no līdzsvara, sagādājot ne mazums saspringtu brīžu. Pārspīlētas atbildības dēļ var rasties spēku izsīkums, taču, tiklīdz sapratīsiet, ka ne jūs vieni esat vainojami savās neveiksmēs, satraukums pierims un būs vieglāk rast risinājumus. Vilšanos un neapmierinātības būs mazāk, ja skaidri zināsiet, ko attiecībās vēlaties saņemt no citiem. 
SKORPIONS Nepārdzīvojiet, ja rodas izjūta, ka visiem veicas, tikai ne jums. Lai cik neparedzama būtu notikumu gaita, centieties saglabāt kontroli pār situāciju, tad piemērotā brīdī to varēsiet ievirzīt sev izdevīgās sliedēs. Brīvajos brīžos pievērsieties mūzu vilinājumam, atrodiet laiku sevis izteikšanai kādā no mākslām. Mobilizējiet radošos spēkus, īstenojiet aizraujošas idejas un smelieties unikālus iespaidus. 
STRĒLNIEKS Centieties atstāt draudzīga, uzticama cilvēka iespaidu, panākt lielāku brīvību, lai varētu darīt to, kas jums patīk. Pat tad, ja tas ir kas tāds, ko nekad iepriekš neesat mēģinājuši, -- uzdrīkstieties, riskējiet! Esiet radoši paši un atbalstiet arī citu idejas. Vislabākos panākumus gūsiet, ja nesēdēsiet uz vietas un negaidīsiet uz citiem, bet uzrunāsiet cilvēkus, ar kuriem gribētu sadarboties. 
MEŽĀZIS Noskaņojums brīžiem būs diezgan kareivīgs, taču cilvēki pret jums izturēsies labvēlīgi, būs izpalīdzīgi un nesavtīgi. Priecēs, ka arī jums ir par ko rūpēties un gādāt, kam izrādīt pieķeršanos, taču, tiklīdz nejutīsiet tuvu cilvēku atbalstu, jūsu darbspējas mazināsies, būs grūtāk risināt saimnieciskus jautājumus, izdarīt izvēles. Nenokariet degunu! Pašapziņu palīdzēs atgūt kāda tikšanās. 
ŪDENSVĪRS Nenonieciniet trakas idejas, kuras ilgstoši esat atlikuši kā nereālas, taču naudu to īstenošanā nesteidzieties ieguldīt. Tikai tad, kad iecere no abstraktas idejas kļuvusi par pārdomātu, labi aprēķinātu un argumentētu projektu, apsveriet domu par finansiālu līdzekļu ieguldīšanu. Arī tad paturiet prātā teicienu, ka solīts makā nekrīt, jo īsti skaidrs, vai tas vairos jūsu labklājību, nebūs. 
ZIVIS Atbildīgās dzīves situācijās var pārņemt nepamatots satraukums, kuru paša spēkiem vien būs grūti pārvarēt. Liela nozīme būs sarunām, domu apmaiņai, diskusijām. Pat tad, ja brīžiem ieslīgsiet dziļā neapmierinātībā ar sevi un dzīvi kopumā, nezaudējiet cerību. Atcerieties, ka pārmaiņas gaida visi, tikai retais tās aizsāk, jo to procesā kādu laiku būs jāpiecieš neērtības. 

GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!


 

 Šī emuāra populārākās ziņas

Par trīs latviešiem vairāk! Šodien rīdzinieku ģimenē piedzimuši trīnīši

Rīgas Dzemdību namā šodien - 6.martā rīdzinieku Gunas un Dmitrija ģimenē piedzimuši trīnīši - divi brālīši un māsiņa, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons. Vecākais brālītis Filips pasaulē nāca plkst.12:03 un svēra 2300 gramus; vidējais brālītis Leons piedzima plkst.12:04 ar svaru 1947 grami, bet māsiņa Alise - plkst.12:05 ar svaru 1680 grami. Pirms pieciem gadiem Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca šīs ģimenes pirmdzimtais dēliņš Tomass. ( Ilustratīvs foto) Rīgas dome tradicionāli trīnīšu ģimenēm piešķir vienreizēju pabalstu 4500 eiro apmērā. Par pabalsta piešķiršanu vēl lems domes komitejas. Līdz šim rīdzinieku - trīnīšu ģimenēm kopš 2009.gada šis vienreizējais pabalsts no Rīgas domes ir izmaksāts 19 reizes. Rīdzinieku ģimenē trīnīši pēdējo reizi piedzima 2021.gadā - trīs puisīši. Sveicam laimīgos vecākus un brālīti ar superjauko notikumu! Avots: vs.lv GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA  

Trīs bērnu mammai Anitai cīņā ar vēzi vajadzīgi 65 000 eiro, valsts zāles neapmaksā

  Anitai no Rūjienas ir 40 gadi, viņa ir 3 bērnu mamma. Vecākā meita ir studente, dēls mācās 7. klasē, bet pērn februārī piedzima jaunākais dēliņš. Taču priecīgo notikumu aizēnoja pampums, kas pēdējos grūtniecības mēnešos parādījās kreisajā galvas pusē žokļa apvidū, lasāms ziedot.lv. Zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Anita ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro uz 18. martu  plkst: 4:00 saziedoti  15 457   .31 € Ziedot iespējams šeit. Atbalsti, iesaki draugiem, dalies ar šo ierakstu. Arī tā Tu vari palīdzē. GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!    

Fetiša modele Magdalēna gandrīz nodzērusies

  Sociālo tīklu zvaigzne, fetiša modele Marija Magdalēna Instagram savus fanus informējusi, ka pēc operācijas, kad ķirurgi atgrieza viņas dabisko krūšu izmēru, jūtas seksīgāka nekā ar lielajām 5 kg smagajām bumbām pirms tam. Modele neslēpj, ka plastiskās operācijas veikusi, jo bijusi depresīva, nav mīlējusi sevi, ļāvusi cilvēkiem sevi aizskart un pazemot, bet izskata mainīšana palīdzējusi no tā visa paslēptie. “Pēdējo divu gadu laikā mans gars ir pilnībā sagrauts, iztērēju milzu bagātību, izmetu naudu vējā, veicu operācijas, bet patiesībā gandrīz pilnībā sabeidzu savu dzīvi un veselību,” raksta Marija. Fetiša modele depresiju, pašpārliecības trūkumu slēpusi narkotikās un alkoholā. To bieži izmantojuši dažādi naktsklubi, cienājot Mariju ar bezmaksas dzērieniem. Tā viņi atpirkās par izklaidi, ko vēlāk nofilmēja video, kur modele redzama “galīgā ķēmā”. Marija Magdalēna apzīstas, ka sociālajā vidē atrodami video, kur viņa redzama ar kailām krūtīm, paceltu kleita, bez apakšveļas, kā arī kom