Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 17. – 24. septembris


AUNS  Mērķi, kurus sev izvirzīsiet, izrādīsies pārāk avantūristiski, reāli sasniedzami būs daži un arī tikai tad, ja rīkosieties secīgi, metodiski, nevis kā ienāk prātā. Ja arī izveidosies kāda sadarbība, tā būs īslaicīga un neattaisnos uz to liktās cerības. Finansiālas problēmas neļaus atslābināties. Komfortabla gaisotne palīdzēs sakārtot domas un saplānot rīcību.

VĒRSIS
 
Iespējama nesaprašanās ar tuviniekiem, jo tā vietā, lai atbalstītu, viņi jūs kritizēs un uzstājīgi mēģinās panākt savu. Neļaujiet vaļu emocijām, nesakiet visu, kas uz mēles -- neapdomīgi izteikumi var izraisīt nopietnus strīdus, atturieties no pārgalvīgas rīcības un vieglprātīgām izklaidēm. Ja pārāk neaizrausieties ar iztēles radītām vīzijām, būs vieglāk pievērsties sadzīves un saimniecisku jautājumu risināšanai.
DVĪŅI Stipri un nesatricināmi būsiet tikai ārēji, iekšēji ilgi un sāpīgi pārdzīvosiet katru neveiksmi. Ja brīžiem nezināsiet, kā rīkoties, neuztraucieties. Tās, iespējams, ir situācijas, kurās labāk nejaukties, bet ļaut notikumiem ritēt savu gaitu. Lielus darbus neieceriet, jo nebūs daudz cilvēku, kas jūs atbalstīs -- katrs būs aizņemts ar savām rūpēm un problēmām.
VĒZIS Neraugoties uz apkārt valdošo saspringto gaisotni, samērā veiksmīgi izdosies atrisināt materiālās labklājības jautājumus. Pārvariet nepatiku un paveiciet to, ko jau sen vajadzēja izdarīt, bet jūs to atlikāt no dienas uz dienu. Ja esat ko izlēmuši, rīkojieties droši, nešaubieties, tā būs lieliska iespēja pierādīt, ka jūs spējat mobilizēties un pārvarēt grūtības.
LAUVA Arī tad, ja jūtaties pietiekami droši par sevi, rēķinieties ar to, ka notikumi nerisināsies viegli un bez aizķeršanās. Grūtības var rasties pat tajās lietās un situācijās, kas iepriekš nesagādāja problēmas. Būs grūti palikt vienaldzīgiem, apspriežot ar naudu un labklājību saistītus jautājumus, var zust kādas ilūzijas, tikt pieviltas cerības. Vērtību sistēmā, kas līdz šim jūs apmierināja, iespējamas būtiskas izmaiņas. 
JAUNAVA Bruņojieties ar pacietību un neatlaidību, jo panākumi būs mazāk atkarīgi no jums, -- vairāk no apstākļiem un liktenīgām nejaušībām, taču tas nenozīmē, ka nav vērts neko plānot un organizēt. Atliks atrast pareizo pieeju, un itin veiksmīgi panāksiet savu. Neatsakieties no iecerētā arī tad, ja pirmajā mirklī rodas šaubas par iecerētā veiksmīgu iznākumu, novediet iesākto līdz galam. 
SVARI Lai kā jūs censtos izvairīties no gremdēšanās pagātnē, asociācijas jūs atkal un atkal aizvedīs pie kāda notikuma vai sajūtām. Labi darbosies analītiskā domāšana, padosies izpētes darbi. Var gadīties, ka tieši tas palīdz nonākt pie vērtīgiem secinājumiem un atziņām. Ja neiestrēgsiet savos pārdzīvojumos vai notikumu analīzē, paralēli nebūs grūti tikt galā arī ar sadzīvisku jautājumu risināšanu.
SKORPIONS Lai kā jūs censtos izplānot savu rīcību vairākus soļus uz priekšu, atsevišķi notikumi tomēr jūs pārsteigs nesagatavotu. Tas var nopietni iedragāt pārliecību, ka visu zināt un kontrolējat, un likt aizdomāties, ka kaut kas svarīgs un būtisks jūsu uzmanībai tomēr paslīdējis garām. Jo attapīgāki būsiet, jo lielākas būs iespējas veiksmīgi tikt galā ar sarežģītām situācijām. 
STRĒLNIEKS Ne viss, ar ko nodarbosieties, ritēs tik raiti un veiksmīgi, kā iecerēts, tomēr nodomus nemainiet pēdējā brīdī. Būs grūti sevi disciplinēt, ilgstoši un pacietīgi darīt darbu, kur nav iespējams improvizēt, būt radošiem. Iespējamas tehniskas ķibeles, būs grūti atrast vajadzīgo informāciju, laikus nokļūt paredzētajā vietā, satikties ar vajadzīgajiem cilvēkiem.
MEŽĀZIS Notikumi mainīsies tik strauji kā kaleidoskopā, visam izsekot līdzi būs grūti. Sarežģījumus var radīt pārsteidzīgi lēmumi un izklaidība, nevērības dēļ varat iekulties muļķīgās situācijās, tāpēc neļaujiet sevi steidzināt. Centieties objektīvi novērtēt situāciju, nejaucieties tur, kur tas nav nepieciešams, un trīsreiz padomājiet, pirms sakāt, ko domājat. Pārpratumu būs mazāk, ik uz soļa izjutīsiet draugu atbalstu.
ŪDENSVĪRS Par sevi var atgādināt nesakārtoti finanšu jautājumi. Lai tos risinātu, nav ieteicams ne aizņemties, ne aizdot naudu, jo iespējami pārpratumi, neskaidrības, un maldīgi apsvērumi. Pret cilvēkiem, kas mēģina jūs pamācīt, izturieties saprotoši, uzklausiet teikto, taču diskusijās neiesaistieties. Var parādīties iespēja labi nopelnīt, taču nepieņemiet lēmumus steigā.
ZIVIS Brīžos, kad šaubāties un nesaprotat, uz ko paļauties, kam ticēt, ieslēdziet prātu -- analizējiet, vērtējiet, sekojiet loģiskam domu gājienam. Paturiet prātā mērķi, ideju, kura jūs virza. Mazāk runājiet par sevi, vairāk ieklausieties citu teiktajā, un jūs iegūsiet vērtīgu informāciju. Ja nepieciešams, sadarbojieties ar ārzemēm, dodieties ārpus valsts, lai pilnveidotu zināšanas, valodu prasmes, iegūtu vērtīgu pieredzi.

GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!


 

 Šī emuāra populārākās ziņas

Par trīs latviešiem vairāk! Šodien rīdzinieku ģimenē piedzimuši trīnīši

Rīgas Dzemdību namā šodien - 6.martā rīdzinieku Gunas un Dmitrija ģimenē piedzimuši trīnīši - divi brālīši un māsiņa, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons. Vecākais brālītis Filips pasaulē nāca plkst.12:03 un svēra 2300 gramus; vidējais brālītis Leons piedzima plkst.12:04 ar svaru 1947 grami, bet māsiņa Alise - plkst.12:05 ar svaru 1680 grami. Pirms pieciem gadiem Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca šīs ģimenes pirmdzimtais dēliņš Tomass. ( Ilustratīvs foto) Rīgas dome tradicionāli trīnīšu ģimenēm piešķir vienreizēju pabalstu 4500 eiro apmērā. Par pabalsta piešķiršanu vēl lems domes komitejas. Līdz šim rīdzinieku - trīnīšu ģimenēm kopš 2009.gada šis vienreizējais pabalsts no Rīgas domes ir izmaksāts 19 reizes. Rīdzinieku ģimenē trīnīši pēdējo reizi piedzima 2021.gadā - trīs puisīši. Sveicam laimīgos vecākus un brālīti ar superjauko notikumu! Avots: vs.lv GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA  

Trīs bērnu mammai Anitai cīņā ar vēzi vajadzīgi 65 000 eiro, valsts zāles neapmaksā

  Anitai no Rūjienas ir 40 gadi, viņa ir 3 bērnu mamma. Vecākā meita ir studente, dēls mācās 7. klasē, bet pērn februārī piedzima jaunākais dēliņš. Taču priecīgo notikumu aizēnoja pampums, kas pēdējos grūtniecības mēnešos parādījās kreisajā galvas pusē žokļa apvidū, lasāms ziedot.lv. Zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Anita ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro uz 18. martu  plkst: 4:00 saziedoti  15 457   .31 € Ziedot iespējams šeit. Atbalsti, iesaki draugiem, dalies ar šo ierakstu. Arī tā Tu vari palīdzē. GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!    

Fetiša modele Magdalēna gandrīz nodzērusies

  Sociālo tīklu zvaigzne, fetiša modele Marija Magdalēna Instagram savus fanus informējusi, ka pēc operācijas, kad ķirurgi atgrieza viņas dabisko krūšu izmēru, jūtas seksīgāka nekā ar lielajām 5 kg smagajām bumbām pirms tam. Modele neslēpj, ka plastiskās operācijas veikusi, jo bijusi depresīva, nav mīlējusi sevi, ļāvusi cilvēkiem sevi aizskart un pazemot, bet izskata mainīšana palīdzējusi no tā visa paslēptie. “Pēdējo divu gadu laikā mans gars ir pilnībā sagrauts, iztērēju milzu bagātību, izmetu naudu vējā, veicu operācijas, bet patiesībā gandrīz pilnībā sabeidzu savu dzīvi un veselību,” raksta Marija. Fetiša modele depresiju, pašpārliecības trūkumu slēpusi narkotikās un alkoholā. To bieži izmantojuši dažādi naktsklubi, cienājot Mariju ar bezmaksas dzērieniem. Tā viņi atpirkās par izklaidi, ko vēlāk nofilmēja video, kur modele redzama “galīgā ķēmā”. Marija Magdalēna apzīstas, ka sociālajā vidē atrodami video, kur viņa redzama ar kailām krūtīm, paceltu kleita, bez apakšveļas, kā arī kom