Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 17. – 24. septembris


AUNS  Mērķi, kurus sev izvirzīsiet, izrādīsies pārāk avantūristiski, reāli sasniedzami būs daži un arī tikai tad, ja rīkosieties secīgi, metodiski, nevis kā ienāk prātā. Ja arī izveidosies kāda sadarbība, tā būs īslaicīga un neattaisnos uz to liktās cerības. Finansiālas problēmas neļaus atslābināties. Komfortabla gaisotne palīdzēs sakārtot domas un saplānot rīcību.

VĒRSIS
 
Iespējama nesaprašanās ar tuviniekiem, jo tā vietā, lai atbalstītu, viņi jūs kritizēs un uzstājīgi mēģinās panākt savu. Neļaujiet vaļu emocijām, nesakiet visu, kas uz mēles -- neapdomīgi izteikumi var izraisīt nopietnus strīdus, atturieties no pārgalvīgas rīcības un vieglprātīgām izklaidēm. Ja pārāk neaizrausieties ar iztēles radītām vīzijām, būs vieglāk pievērsties sadzīves un saimniecisku jautājumu risināšanai.
DVĪŅI Stipri un nesatricināmi būsiet tikai ārēji, iekšēji ilgi un sāpīgi pārdzīvosiet katru neveiksmi. Ja brīžiem nezināsiet, kā rīkoties, neuztraucieties. Tās, iespējams, ir situācijas, kurās labāk nejaukties, bet ļaut notikumiem ritēt savu gaitu. Lielus darbus neieceriet, jo nebūs daudz cilvēku, kas jūs atbalstīs -- katrs būs aizņemts ar savām rūpēm un problēmām.
VĒZIS Neraugoties uz apkārt valdošo saspringto gaisotni, samērā veiksmīgi izdosies atrisināt materiālās labklājības jautājumus. Pārvariet nepatiku un paveiciet to, ko jau sen vajadzēja izdarīt, bet jūs to atlikāt no dienas uz dienu. Ja esat ko izlēmuši, rīkojieties droši, nešaubieties, tā būs lieliska iespēja pierādīt, ka jūs spējat mobilizēties un pārvarēt grūtības.
LAUVA Arī tad, ja jūtaties pietiekami droši par sevi, rēķinieties ar to, ka notikumi nerisināsies viegli un bez aizķeršanās. Grūtības var rasties pat tajās lietās un situācijās, kas iepriekš nesagādāja problēmas. Būs grūti palikt vienaldzīgiem, apspriežot ar naudu un labklājību saistītus jautājumus, var zust kādas ilūzijas, tikt pieviltas cerības. Vērtību sistēmā, kas līdz šim jūs apmierināja, iespējamas būtiskas izmaiņas. 
JAUNAVA Bruņojieties ar pacietību un neatlaidību, jo panākumi būs mazāk atkarīgi no jums, -- vairāk no apstākļiem un liktenīgām nejaušībām, taču tas nenozīmē, ka nav vērts neko plānot un organizēt. Atliks atrast pareizo pieeju, un itin veiksmīgi panāksiet savu. Neatsakieties no iecerētā arī tad, ja pirmajā mirklī rodas šaubas par iecerētā veiksmīgu iznākumu, novediet iesākto līdz galam. 
SVARI Lai kā jūs censtos izvairīties no gremdēšanās pagātnē, asociācijas jūs atkal un atkal aizvedīs pie kāda notikuma vai sajūtām. Labi darbosies analītiskā domāšana, padosies izpētes darbi. Var gadīties, ka tieši tas palīdz nonākt pie vērtīgiem secinājumiem un atziņām. Ja neiestrēgsiet savos pārdzīvojumos vai notikumu analīzē, paralēli nebūs grūti tikt galā arī ar sadzīvisku jautājumu risināšanu.
SKORPIONS Lai kā jūs censtos izplānot savu rīcību vairākus soļus uz priekšu, atsevišķi notikumi tomēr jūs pārsteigs nesagatavotu. Tas var nopietni iedragāt pārliecību, ka visu zināt un kontrolējat, un likt aizdomāties, ka kaut kas svarīgs un būtisks jūsu uzmanībai tomēr paslīdējis garām. Jo attapīgāki būsiet, jo lielākas būs iespējas veiksmīgi tikt galā ar sarežģītām situācijām. 
STRĒLNIEKS Ne viss, ar ko nodarbosieties, ritēs tik raiti un veiksmīgi, kā iecerēts, tomēr nodomus nemainiet pēdējā brīdī. Būs grūti sevi disciplinēt, ilgstoši un pacietīgi darīt darbu, kur nav iespējams improvizēt, būt radošiem. Iespējamas tehniskas ķibeles, būs grūti atrast vajadzīgo informāciju, laikus nokļūt paredzētajā vietā, satikties ar vajadzīgajiem cilvēkiem.
MEŽĀZIS Notikumi mainīsies tik strauji kā kaleidoskopā, visam izsekot līdzi būs grūti. Sarežģījumus var radīt pārsteidzīgi lēmumi un izklaidība, nevērības dēļ varat iekulties muļķīgās situācijās, tāpēc neļaujiet sevi steidzināt. Centieties objektīvi novērtēt situāciju, nejaucieties tur, kur tas nav nepieciešams, un trīsreiz padomājiet, pirms sakāt, ko domājat. Pārpratumu būs mazāk, ik uz soļa izjutīsiet draugu atbalstu.
ŪDENSVĪRS Par sevi var atgādināt nesakārtoti finanšu jautājumi. Lai tos risinātu, nav ieteicams ne aizņemties, ne aizdot naudu, jo iespējami pārpratumi, neskaidrības, un maldīgi apsvērumi. Pret cilvēkiem, kas mēģina jūs pamācīt, izturieties saprotoši, uzklausiet teikto, taču diskusijās neiesaistieties. Var parādīties iespēja labi nopelnīt, taču nepieņemiet lēmumus steigā.
ZIVIS Brīžos, kad šaubāties un nesaprotat, uz ko paļauties, kam ticēt, ieslēdziet prātu -- analizējiet, vērtējiet, sekojiet loģiskam domu gājienam. Paturiet prātā mērķi, ideju, kura jūs virza. Mazāk runājiet par sevi, vairāk ieklausieties citu teiktajā, un jūs iegūsiet vērtīgu informāciju. Ja nepieciešams, sadarbojieties ar ārzemēm, dodieties ārpus valsts, lai pilnveidotu zināšanas, valodu prasmes, iegūtu vērtīgu pieredzi.

GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!


 

 Šī emuāra populārākās ziņas

Sadursmē uz Akmens tilta bojā iet motociklists - VIDEO

  Uz akmens tilta motociklists iet bojā - VIDEO  Reklāma   GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!   IZKLAIDES VIETA - TIKAI PIEAUGUŠAJIEM  

Ceļā no Jēkabpils uz Rīgu pazudušais atrasts miris automašīnā pie karjera

Bezvēsts prombūtnē bijušais vīrietis, kurš pazuda ceļā no Jēkabpils uz Rīgu, atrasts miris. Par 1989.gadā dzimušā vīrieša pazušanu Zemgales reģiona pārvaldes Austrumzemgales iecirkņa amatpersonas ziņoja 19.jūlijā. Vīrietis šī gada 15. jūlijā pulksten 20.30 izbrauca no Jēkabpils virzienā uz Rīgu gaiši zilas krāsas automašīnā “Volkswagen” ar Norvēģijas valsts reģistrācijas numurzīmi. Kopš tā brīža viņa atrašanās vieta vairs nebija zināma. 20.jūlija pievakarē Valsts policija informēja, ka bezvēsts prombūtnē bijušais vīrietis atrasts. Tiesa, nekāda detalizētāka informācija par vīrieša atrašanu netika minēta. Savukārt Jēkabpils radio, atsaucoties uz policiju, vēsta, ka iepriekš meklēšanā izsludinātais vīrietis atrasts miris. 20.jūlijā pulksten 15.34 Aizkraukles novadā, Klintaines pagastā pie Klintaines karjera atrasta automašīna, kuras salonā atradās iepriekš meklēšanā izsludinātais 1989. gadā dzimušais vīrietis bez dzīvības pazīmēm. To apstiprinājusi Valsts policijas Sabiedrisko attiecību

Horoskopi: 17. - 24. decembris

AUNS    Lai kā jums gribētos veltīt laiku filozofiskām apcerēm un sevis sakārtošanai, tam atliks diezgan maz laika, jo būs jārisina sadzīviski, saimnieciski un visādi citādi ar dzīves praktisko pusi saistīti jautājumi. Neatlieciet uz vēlāku laiku neko, ko varat izdarīt tūlīt un uzreiz. Ticiet saviem spēkiem un tad arī veidosies notikumi, kas dos iespēju izjust uzvaras garšu. VĒRSIS   Iespējamas gan patīkamas, gan mazāk patīkamas pārmaiņas personīgajā dzīvē. Enerģijas un iedvesmas netrūks, taču tas ne vienmēr palīdzēs tikt galā ar to, kas jūs neapmierina vai uztrauc. Būs vajadzīga izpratne par lietu kārtību un konstruktīvs rīcības plāns. Ar iniciatīvas izrādīšanu nesteidzieties, jo subjektīvs redzējums apvienojumā ar pārsteidzīgu rīcību nebūs labākais veids, kā risināt sarežģītas situācijas.   DVĪŅI   Uzzinot par citu cilvēku problēmām, iespējams, nevilšus aizdomāsieties arī par savām dzīves peripetijām, par to, kas izdevies un ko pie pirmās izdevības vajadzētu mainīt. Vērtējiet, analiz