Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 19. novembris - 26.novembris


AUNS Uzmanīgi sekojiet līdzi pirkumiem, maksājumiem un citiem finanšu darījumiem, jo tikai daļa lietu ritēs, kā plānots, citās iespējamas negaidītas izmaiņas. Pievērsiet uzmanību katram sīkumam, kritiski izvērtējiet ikvienu ieceri, piedāvājumu un risinājumu. Ka sākat kaut ko jaunu un grandiozu, rēķinieties ar to, ka varat palikt pusceļā, jo vispirms būs jānokārto morāli vai materiāli parādi.

VĒRSIS
 
Esiet reālisti, neaizraujieties ar ilūzijām. Enerģijas netrūks, būs grūti nosēdēt uz vietas, gribēsiet iesaistīties visās pieejamajās aktivitātēs, un jums tas izdosies. Tikai neesiet naivi, lētticīgi, neceriet uz tūlītējiem rezultātiem. Problēma būs tajā, ka par daudz centīsieties visiem palīdzēt vai pat izdabāt, aizmirstot par savām vajadzībām. Arī par savu veselību rūpējieties vairāk.
DVĪŅI Ļaujiet enerģijai brīvi plūst, rosieties mājās, strādājiet, apmeklējiet sabiedriskus pasākumus. Plānojot darbus, orientējieties uz nākotni, nedomājiet par pagātni un to, ko būtu varējuši izdarīt, bet neizdarījāt. Ne emocijas, ne tiešums nebūs tie labākie palīgi. Centieties atstāt draudzīga, uzticama cilvēka iespaidu, panākt lielāku brīvību, lai varētu darīt to, kas jums patīk. 
VĒZIS Apkārt esošā dinamiskā vide mudinās arī jūs kļūt aktīvākiem, izlēmīgākiem. Padomu netrūks ne sev, ne citiem; aktīvi rosoties un nežēlojot līdzekļus izdosies izdarīt lielu daļu no iecerētā. Ievērojiet mērenību, jo pārspīlējumi izjauks līdzsvaru. Kritiska attieksme palīdzēs piezemētāk paraudzīties uz darījumiem, kas sola vieglu peļņu. 
LAUVA Pārāk liela rutīna nogurdina. Galvenie risināmie jautājumi būs saistīti ar materiālo dzīves pusi, izdevumus prasīs gan mājas, gan biznesa vajadzības. Ja neesat droši, ka jūsu rīcībā ir pietiekami daudz resursu, lai varētu atļauties darīt to, ko uzskatāt par vajadzīgu, pievērsiet uzmanību sagatavošanās darbiem, laikus visu pārdomājiet un saplānojiet, neķeriet un negrābiet pēdējā brīdī. 
JAUNAVA Labs laiks, lai iegūtu jaunas zināšanas, dotos komandējumā vai kā citādi veidotu saikni ar ārzemēm, -- jums smaidīs veiksme, ja darbosieties plašā mērogā. Atgādiniet par sevi un talantiem, kas jums piemīt, aktīvi iesaistieties sabiedriskajā dzīvē, cīnieties par savu vietu zem saules. Tikai neļaujiet sevi izprovocēt uz pārgalvīgu sacensību, neko nedariet steigā. 
SVARI Darba būs daudz, pavērsies jaunas iespējas, taču ne visas izdosies pilnvērtīgi izmantot, traucēs steiga, neapdomība. Ja rīkosieties, balstoties uz veselo saprātu, viss notiks, kā iecerēts. Pašsajūta var ietekmēt rezultātu, tāpēc, ja nejūtaties pietiekami labi, samaziniet darba apjomu un pievērsieties lietām, kas palīdz atgūt fizisko un emocionālo līdzsvaru. 
SKORPIONS Iespējams enerģijas kritums, var pārņemt nedrošība, šaubas, lai sasniegtu vēlamos rezultātus, vajadzēs pielikt lielāku piepūli, izturēt pārbaudījumus, kas prasīs no jums ne mazums pacietības un izturības. Ne vienmēr izdosies saprast citu cilvēku rīcības motīvus, tāpēc nebūs viegli sastrādāties. Atcerieties, ka tā, kas sildīs sirdi un dāvās daudz pozitīvu emociju, ir mīlestība. 
STRĒLNIEKS Vairieties no komunikācijas ar cilvēkiem, kas uzskata, ka labāk par jums zina, kā rīkoties. Viņu piedāvātie risinājumi nesagādās to gandarījumu, uz kādu cerējāt. Vairāk ieklausieties tuvinieku viedoklī, meklējiet kompromisus. Vērojiet situāciju, nogaidiet, sakopojiet domas, lai saprastu, kā rīkoties. Ja to darīsiet droši un izlēmīgi, nevienam nenāks ne prātā stāties jums ceļā.
MEŽĀZIS Atļaujieties būt nedaudz bezrūpīgi, rotaļīgi, bet ne vieglprātīgi. Iesaistieties pasākumos, kur iespējams uzņemties iniciatīvu, izzināt savu radošo iespēju robežas. Tiecieties ar cilvēkiem, kas ir ar jums vienisprātis -- runājiet, analizējiet, apspriediet aktuālas tēmas, bet nestrīdieties, nemeklējiet pretrunas. Jo pozitīvāk sevi noskaņosiet, jo labāk jutīsieties un vairāk spēsiet izdarīt. 
ŪDENSVĪRS Atturieties no jaukšanās lietās, kuras pietiekami labi nepārzināt. Tas, ka, no malas raugoties, labāk redzams, kā rīkoties, vēl nenozīmē, ka varat diktēt noteikumus un mācīt citus, kā pareizi dzīvot. Vairieties no straujām pārmaiņām, pēkšņas rīcības maiņas, iesākto novediet līdz galam pat tad, ja šķiet, ka izvēle nav bijusi pareiza -- iznākums liecinās par pretējo.
ZIVIS Negaidīti šķēršļi un sarežģījumi neļaus rīkoties tā, kā ir ērtāk, izdevīgāk. Steigdamies paveikt darbu ātrāk, varat pieļaut kļūdu, kas liks darbu atkārtot. Lai nepaliktu pusceļā, nezaudētu prieku par padarīto, pielāgojieties apstākļiem, steidzīgi mainiet plānus, lēmumus, risinājumus. Situāciju saspringtāku padarīs tas, ka emocionāli pārdzīvosiet katru notikumu.

GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!


 

 Šī emuāra populārākās ziņas

Par trīs latviešiem vairāk! Šodien rīdzinieku ģimenē piedzimuši trīnīši

Rīgas Dzemdību namā šodien - 6.martā rīdzinieku Gunas un Dmitrija ģimenē piedzimuši trīnīši - divi brālīši un māsiņa, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons. Vecākais brālītis Filips pasaulē nāca plkst.12:03 un svēra 2300 gramus; vidējais brālītis Leons piedzima plkst.12:04 ar svaru 1947 grami, bet māsiņa Alise - plkst.12:05 ar svaru 1680 grami. Pirms pieciem gadiem Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca šīs ģimenes pirmdzimtais dēliņš Tomass. ( Ilustratīvs foto) Rīgas dome tradicionāli trīnīšu ģimenēm piešķir vienreizēju pabalstu 4500 eiro apmērā. Par pabalsta piešķiršanu vēl lems domes komitejas. Līdz šim rīdzinieku - trīnīšu ģimenēm kopš 2009.gada šis vienreizējais pabalsts no Rīgas domes ir izmaksāts 19 reizes. Rīdzinieku ģimenē trīnīši pēdējo reizi piedzima 2021.gadā - trīs puisīši. Sveicam laimīgos vecākus un brālīti ar superjauko notikumu! Avots: vs.lv GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA  

Trīs bērnu mammai Anitai cīņā ar vēzi vajadzīgi 65 000 eiro, valsts zāles neapmaksā

  Anitai no Rūjienas ir 40 gadi, viņa ir 3 bērnu mamma. Vecākā meita ir studente, dēls mācās 7. klasē, bet pērn februārī piedzima jaunākais dēliņš. Taču priecīgo notikumu aizēnoja pampums, kas pēdējos grūtniecības mēnešos parādījās kreisajā galvas pusē žokļa apvidū, lasāms ziedot.lv. Zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Anita ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro uz 18. martu  plkst: 4:00 saziedoti  15 457   .31 € Ziedot iespējams šeit. Atbalsti, iesaki draugiem, dalies ar šo ierakstu. Arī tā Tu vari palīdzē. GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!    

Fetiša modele Magdalēna gandrīz nodzērusies

  Sociālo tīklu zvaigzne, fetiša modele Marija Magdalēna Instagram savus fanus informējusi, ka pēc operācijas, kad ķirurgi atgrieza viņas dabisko krūšu izmēru, jūtas seksīgāka nekā ar lielajām 5 kg smagajām bumbām pirms tam. Modele neslēpj, ka plastiskās operācijas veikusi, jo bijusi depresīva, nav mīlējusi sevi, ļāvusi cilvēkiem sevi aizskart un pazemot, bet izskata mainīšana palīdzējusi no tā visa paslēptie. “Pēdējo divu gadu laikā mans gars ir pilnībā sagrauts, iztērēju milzu bagātību, izmetu naudu vējā, veicu operācijas, bet patiesībā gandrīz pilnībā sabeidzu savu dzīvi un veselību,” raksta Marija. Fetiša modele depresiju, pašpārliecības trūkumu slēpusi narkotikās un alkoholā. To bieži izmantojuši dažādi naktsklubi, cienājot Mariju ar bezmaksas dzērieniem. Tā viņi atpirkās par izklaidi, ko vēlāk nofilmēja video, kur modele redzama “galīgā ķēmā”. Marija Magdalēna apzīstas, ka sociālajā vidē atrodami video, kur viņa redzama ar kailām krūtīm, paceltu kleita, bez apakšveļas, kā arī kom