Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi 19. – 25. jūlijs

 


AUNS Nesamaziniet tempu. Nedēļas pirmajā pusē jums lieliski izdosies pašreklāma. Tāpēc iepazīstieties, sazinieties, veiciet pārrunas. Personīgajā dzīvē gaida brīnišķīgas perspektīvas. Izmantojiet šo laiku, lai stiprinātu attiecības ar mīļoto cilvēku. Produktīvais periods sākas ceturtdien, tāpēc šajā laikā vēlams koncentrēties karjeras plānu īstenošanai. Aktīvu atpūtu un ceļojumus plānojiet sestdien, un svētdien labāk pabūt mājās. 
VĒRSIS Sākas svarīgu pārmaiņu periods. Jūsu dzīvē var ienākt cilvēks, ar kuru jūs vienos kopīgas intereses. Līdz ceturtdienai savāciet nepieciešamo informāciju, ja plānojat sākt kaut ko jaunu. Nedēļas otrajā pusē ir visas iespējas sasniegt izvirzītos mērķus. Darījumos pievērsiet uzmanību sīkumiem, neignorējiet reklāmas iespējas. Veltiet nedēļas nogali saviem vaļaspriekiem, tostarp rokdarbiem, uzņemiet viesus.

DVĪŅI  Šis ir īstais laiks mājokļa remontam. Nedēļas pirmajā pusē varat iepirkties, risināt sarunas un gatavoties plānotajiem pasākumiem. Šis laiks ir labvēlīgs, lai dotos ceļojumā, tiktos ar draugiem. Ceturtdien sāciet „uzņemt apgriezienus”, jo sākas veiksmīgs periods tiem, kuri ir gatavi daudz strādāt. Lai visu paspētu, nosakiet prioritātes. Personīgajās attiecībās sarežģītas situācijas var atrisināties pašas no sevis. 
VĒZIS Trešdien varat pārskatīt dažus jautājumus savā dzīvē. Varēsiet parādīt raksturu un atklāti paust savas intereses. Ieņemiet pragmatisku nostāju un cīnieties par savu labklājību. Atturieties no ceļošanas ceturtdien un šajā dienā neplānojiet sapulces, ja intuīcija sūta jums satraucošus signālus. Piektdien un svētdien sekojiet savam veselības stāvoklim, centieties biežāk atpūsties un atslābināties.
LAUVA Apkopojiet rezultātus un pielieciet punktu tur, kur esat sasnieguši cerēto rezultātu. Savukārt, ja tas nav izdevies, jums vajadzētu izmēģināt spēkus citā jomā. Šis periods varētu kļūt par pavērsiena punktu jautājumā, kas jūs visvairāk interesē. Neizvairieties no problēmu risināšanas, rīkojieties drošāk. Nopietnus pirkumus plānojiet nedēļas pirmajā pusē, bet no ceturtdienas samaziniet izdevumus un apsveriet, vai visas budžeta papildināšanas iespējas izmantojat pareizi.

JAUNAVA Ceturtdien Jaunavām sākas "zelta" periods. Bet pirms tam jums ir jāatdod parādi, jānokārto darba jautājumi un jāievieš kārtība mājoklī. Un tad ar tīru sirdsapziņu varat ķerties pie tā, kur cerat gūt labus panākumus. Ceturtdien var pasliktināties attiecības ar partneriem, tāpēc centieties rast kompromisu. Vairāk nekā jebkad agrāk jums ir nepieciešams atbalsts un stipra aizmugure. Brīvdienās labi izgulieties, ēdiet veselīgi.
SVARI Nedēļas pirmā puse sniegs jums daudz spilgtu iespaidu. Profesionālos pienākumus veiciet ar prieku, dibiniet jaunas pazīšanās, esiet notikumu centrā. Centieties izskatīties tā, lai cilvēki uz jums atskatītos. Nedēļas otrajā pusē gaidāmi pirmie pārmaiņu signāli. Jūs varat sākt darīt vairākus darbus vienlaikus, ja tas jums sola peļņu.

SKORPIONS Jūsu apskaužamās darbaspējas var samazināties. Būs daudz papildu darba, taču pagaidām ir veltīgi cerēt uz lielāku atalgojumu. Bet, ja pilnībā koncentrēsieties jums svarīga projekta īstenošanai, var izdoties tikt galā ar konkurenci. Enerģijas pietiks, bet no ceturtdienas jutīsit, ka parastās intereses piekāpjas vērienīgu plānu vietā. No piektdienas līdz nedēļas beigām mēģiniet izvairīties no riskantām situācijām. 
STRĒLNIEKS Jūs var pārņemt vēlme nekavējoties kaut kur doties. Bet, ja ir jāpaliek vienā vietā, izvēlieties aktivitātes, kas paver jaunas, vēl neizmēģinātas iespējas. Jūsu neizmērojamais optimisms „pielips” arī apkārtējiem. Taču, ja jūsu radošā iedvesma „izies no rāmjiem”, iespējamas problēmas ar priekšniecību. Nedēļas nogalēs neapgrūtini sevi ar darbu un pārmērīgu komunikāciju.
MEŽĀZIS Nepadodieties, ja jums ir globāli mērķi. Iespējams, konkurenti rīkojas slepeni, savukārt jums jau ir nepieciešama neliela atpūta. Mēģiniet noteikt galveno virzienu, lieciet lietā savas organizatoriskās prasmes un organizējiet darbu tā, lai jūsu projekts kādu laiku virzītos uz priekšu bez tiešas jūsu dalības. Nedēļas otrajā pusē jūsu dzīvē var ienākt jauni cilvēki un jauni plāni. Sāciet veidot savu komandu.
ŪDENSVĪRS Šonedēļ jums var būt maksimāla slodze, taču necentieties visu paveikt pēdējiem spēkiem. Ja jūs ignorēsiet dažas problēmas, tās var atrisināt partneri. Nedēļas pirmajā pusē sasniegsiet pozitīvus rezultātus sarunās ar ietekmīgiem cilvēkiem. Sākot ar ceturtdienu jutīsieties ērtāk, veicot intelektuālu darbu. Samaziniet saziņu. Nedēļas nogalē pilnvērtīgi atpūtieties.
ZIVIS Tagad galvenais ir saglabāt pozīcijas. Var būt finansiālas problēmas. Jums būs jārisina jautājumi, kurus iepriekš ignorējāt, un šeit labāk paļauties uz savu intuīciju, nevis citu padomiem. Tirgus darījumi un citas ar naudu saistītas operācijas var radīt zaudējumus. Pagaidām atlieciet lielus pirkumus. Brīvdienās mēģiniet mierīgi atpūsties, veltot laiku vaļaspriekam.


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst