Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 19. – 25. aprīlis

 


AUNS Šonedēļ atpūtieties un atslābinieties. Tuvi cilvēki var sniegt Auniem atbalstu un palīdzību, kas ļaus kārtējo reizi pārliecināties par viņu uzticību. Iespējams, šīs nedēļas beigās Aunus pārņems satraukums, kurš aizvien pieaugs. Iemesls var būt nespēja sazināties ar partneri vai tuvu cilvēku, kas atrodas tālumā. Var būt galvassāpes, nespēks, hronisku slimību saasinājums. 
VĒRSIS Vērši var piedzīvot vilšanos personīgajā dzīvē, var būt nepieciešami draugu padomi. Pastāv draudi nonākt krāpnieku tīklos. Iespējams, Vērši var pārspīlēt savas problēmas. Savukārt perioda otra puse būs mierīgāka, paredzamāka un veiksmīgāka. Iespējami viedi sapņi, arī veselības problēmas.

DVĪŅI  Labs laiks garīgām pārdomām, pašizglītībai. Taču šonedēļ var rasties grūtības personīgajās attiecībās vai ģimenē. Liktenis sūta Dvīņiem kārtējo izturības pārbaudījumu. Zvaigznes pareģo neveiksmes itin visā, ko Dvīņi darīs. Saspringts periods, kurā tiks pārbaudīta Dvīņu pašsavaldīšanās. Iespējamas arī jaunas rūpes vai pienākumi. Nepatīkama ziņa vai nepatiesa informācija var izraisīt pārpratumus. 
VĒZIS Harmoniska, optimistiska un entuziasma pilna nedēļa. Labais noskaņojums un prasme uzklausīt sarunas biedru palīdzēs Vēžiem noskaņot sev par labu apkārtējos. Īpaši veiksmīgas būs romantiskās attiecības. Šajā laikā vēlams slēgt laulības, saderināties. Periods saistīts ar savu tiesību un brīvības aizstāvēšanu. Iespējamas masu nekārtības. 

LAUVA Šajā laikā jums būs punktuāli jāpilda savi pienākumi gan darbā, gan ģimenē. Nāksies rīkoties izlēmīgi un vienlaikus piesardzīgi. Veiksme neliks sevi gaidīt, ja būsiet noskaņoti miermīlīgi. Taču var izrādīties, ka jauni darbi jums nebūs pa spēkam. Šajā laikposmā vēlams atteikties no visa liekā. Nedēļas otrajā pusē var atjaunoties agrākās pazīšanās. Uzlabosies materiālais stāvoklis. 

JAUNAVA Šonedēļ jutīsieties spēkpilni. Jaunavu ārējā nopietnība un nepieejamība var traucēt sasniegt harmoniju ģimenē. Šajā periodā gaidāmas gan pozitīvas, gan negatīvas tendences. Pieaugušo tēriņu dēļ materiālais stāvoklis neuzlabosies, lai gan strādāsiet daudz vairāk. 


SVARI Iespējams, tieši šonedēļ jums būs jāatrisina vairākkārt atliktie jautājumi vai jāpaveic atliktie darbi, kuriem nāksies veltīt daudz laika un līdzekļu. Personīgajās attiecībās pat stabiliem pāriem iespējamas domstarpības, jo neizdosies pilnvērtīga komunikācija. Šis periods simbolizē pārmaiņas, transformāciju. Pareizo risinājumu jums var pateikt priekšā cilvēks, kuram pret jums ir simpātijas. 
SKORPIONS Daudzi Skorpioni šo nedēļu veltīs dzīves jēgas meklējumiem un mūžīgo patiesību atklāšanai. Iespējams, no tā visa būs kāds labums, jo liks jūs atzīts pieļautās kļūdas. Būs jāaizstāv savas intereses un uzskati. Skorpionu darbība un viedoklis var būt pretrunā ar vispārpieņemtajām normām. Priekšplānā atkal izvirzīsies ģimenes problēmas, kuru atrisināšanai būs nepieciešami ievērojami finansiāli izdevumi. 
STRĒLNIEKS Labvēlīgs laiks ilgtermiņa finanšu līgumu slēgšanai un svarīgu lēmumu pieņemšanai. Daudziem Strēlniekiem izdosies uzlabot materiālo stāvokli, jo veiksmīgi noslēgsies projekti vai arī tiks saņemta negaidīta palīdzība. Atgūsiet iekšējo brīvību un tas nāks par labu sevis pilnveidošanai. Radošo profesiju pārstāvjiem izdosies īstenot savus plānus. Šajā laikā varat rīkot lietišķas un radošas tikšanās, uzņemt viesus. 
MEŽĀZIS Šonedēļ mājas rūpes var prasīt lielāku uzmanību, iespējami arī palieli tēriņi, taču pacentieties no tiem izvairīties, cik vien iespējams. Mežāži var saskarties ar nekaunību, agresiju vai laupīšanu. Tādējādi šīs zīmes pārstāvjiem var neizdoties pilnībā kontrolēt savas emocijas, kā rezultātā viņi iesaistīsies nopietnā konfliktā. Viņiem uzticētā atbildība var izrādīties pārlieku smaga nasta. 
ŪDENSVĪRS Konfliktu un pārpratumu nedēļa. Ūdensvīrus var apvainot ideālismā, saukt par romantiķiem, jo ne jau visi spēj saprast viņu noslēpumaino dabu. Divējāda nedēļa. Ūdensvīriem jābūt gataviem nopietnai sarunai ar priekšniecību. Nedēļas otrajā pusē viņi sajutīs tuvu cilvēku atbalstu, taču daudziem neļaus atgūt mieru nepatikšanas. Nāks par labu fiziskas slodzes.
ZIVIS Jums var izdoties atjaunot zaudētos sakarus, kuri mainīs jūsu darbības jomu un piepildīs to ar jaunu saturu. Šonedēļ galvenā problēma būs finansiālā krīze. Daudzām Zivīm būs jāatdod vecie parādi un atkal jāaizņemas. Šāda situācija var saglabāties diezgan ilgi. Daudzas Zivis no sirds ticēs, ka apkārtējie ir gatavi tām palīdzēt jebkurā brīdī un piedot visus grēkus.


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst