Pāriet uz galveno saturu

14 romantiskas filmas Valentīndienas vakaram


Vai tev jau ir plāni Valentīndienas vakaram? Kopā vai ar otro pusīti – šos svētkus vari pavadīt, veltot laiku vieglam kino jeb romantiskai komēdijai. Šeit filmas, kuras iesakām noskatīties, ja vēlies ļauties romantikas dzirkstij.


“Piezīmju grāmatiņa” (“The Notebook”)

Jaunā un turīgā sabiedrības jaunkundze Alija Kalhūna (Reičela Makadamsa) vienu vasaru satiek burvīgo un nabadzīgo Nou (Raienu Goslingu), izveidojot saikni, kas pārvar tādus šķēršļus kā laiks un slimības. Skatoties šo filmu, ieteicams turēt blakus kabatlakatiņu.

“Kārtējais pirmais randiņš” (“50 First Dates”)

Henrijam Rotam (Ādamam Sandleram), radot randiņus ar Lūsiju Vitmori (Drū Berimora), ir jābūt radošam īslaicīgā atmiņas zuduma dēļ, kas viņai liek aizmirst par to, kas viņš un kā viņi iemīlējās. Vai ir iespējams iemīlēties katru dienu no jauna un būt kopā par spīti visam?

“Tev pienācis pasts” (“You've Got Mail”)

Viņi abi strādā vienā nozarē, viņi ir konkurenti, viņiem katram dzīvē ir savas vērtības un viņi neciešs viens otru. Bet tas tikai dzīvē. Internetā viņi sāk sarakstīties viens ar otru un iznākums var pārsteigt abus.

“Bildinājums” (“The Proposal”)

Emocionāli nepieejama darbaholiķe piekukuļo savu palīgu, lai apprecētos ar mērķi iegūt Amerikas pilsonību. Kas gan varētu noiet greizi? Stāsts ne tikai par mīlestību, bet arī par cilvēkiem. Ne viss ir tā, kā tas izskatās pirmajā brīdī.

“Bridžitas Džonsas dienasgrāmata” (“Bridget Jones's Diary”)

2001. gada romantiska komēdija, kas satricināja visu pasauli ar savu atklātumu. Bridžita Džonsa ir ļoti neveikla, viņa uztraucas par savu lieko svaru, kā arī smēķē, bet viņa patiesi vēlas dzīvē tikt pamanīta un mīlēta. Vai viņai izdosies iekarot nolūkotā vīrieša sirdi?

“Kad Harijs satika Salliju” (“When Harry Met Sally”)

Šī filma kļuvusi jau par romantisko filmu klasiku, bet kurš teicis, ka klasiku nevajadzētu noskatīties atkal? Stāsts par puiša un meitenes, vīrieša un sievietes draudzību vairāku gadu garumā. Vai draudzība var pārtapt par ko vairāk?

“Tātad... Karš!” (“This Means War”)

Viena sieviete un divi vīrieši. Stāsts varētu būt līdzīgs sižetiem citās romantiskās filmās, ja vien abi kungi nebūtu slepenie aģenti. Lai iekarotu daiļās meitenes sirdi, ir jāpiesaka karš un viņi ir gatavi iet uz pilnu banku.

“Ēd, lūdzies, mīli”(“Eat, Pray, Love”)

Ko darīt, kad dzīvē viss nogājis greizi? Jādodas ceļojumā uz dažādām pasaules vietām, lai ceļā atrastu ne tikai sevi, bet arī mīlestību. Šajā piedzīvojumā dosimies kopā ar skaisto Džūliju Robertsu.

“Noderīgi draugi” (“Friends With Benefits”)

Divi draugi - Dilans (Džastins Timberleiks) un Džeimija (Mila Kunis) - nolemj sacelties pret iepazīšanās klišejām un attiecību stereotipiem. Bet drīz viņi atklās, ka platoniskais sekss ir tikpat sarežģīts kā mīlestība.

“Augstu gaisā” (“Up in the Air”)

Raiens Bingems (Džordžs Klūnijs) izbauda savu darbu, kas nozīmē ceļot pa visu valsti un atbrīvot no darba cilvēkus, tomēr drīz vien Raiens konstatē, ka viņa dzīvesveids apdraud viņa attiecības ar jauno kolēģi un potenciālo draudzeni. Vai darbs nebūs šķērslis abu jūtām?

“Jaukā sieviete” (“Pretty Woman”)

90 gadu Pelnrušķītes stāsts, kur Pelnrušķītes lomā ir prostitūta (Džūlija Robertsa), bet skaistais princis ir bagāts uzņēmējs (Ričards Gīrs). Viņam vajadzēja tikai pavadoni dažādiem pasākumiem, bet ieguva viņš daudz vairāk.

“Greja piecdesmit nokrāsas” (“Fifty Shades of Grey”)

Gatavojies pikantērijām, ko Valentīndienā piedāvā erotiskais trilleris “Greja piecdesmit nokrāsas”, kurā galvenajās lomās ir Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans kā Anastasija Steele un Kristians Grejs. Kādas var būt attiecības, ja abus saista vien kaisle un vai viņa ir gatava tam, ko viņš piedāvā?

"Valentīna diena" (“Valentine's Day”)

Valentīndienā jāiekļauj arī filma, kas nosaukta visu mīlētāju dienas vārdā. Tās aktieru sastāvs vien ir noskatīšanās vērts - Anna Hetaveja, Džesika Bīla, Džesika Alba, Bredlijs Kūpers, Ēriks Deins, Patriks Dempsijs, Eštons Kučers, Emma Robertsa, Džūlija Robertsa, Kvīna Latifa, Keitija Beitsa, Dženifere Gārnere, Teilora Svifta un Teilors Lautners. Un, kā noprotams, tā tiešām stāstīs par Valentīna dienu!

“Titāniks” (“Titanic”)

Bez šīs filmas Valentīndienā nu nekādi! Stāsts, kaut arī, iespējams, daudzas reizes redzēts, ar baudu skatāms ir katru gadu. Leonardo Di Kaprio un Keita Vinsleta par mīlestību pār dažādiem sabiedrības slāņiem un nelaimi, kas satricināja visu pasauli. Lai romantisks kino vakars!

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst