Pāriet uz galveno saturu

LATVIJAS SLAVENO GEJU TOP 10

 


Ārzemju slavenības jau sen vairs neslēpj savu seksuālo orientāciju un daudzi kļūst par redzamiem geju tiesību aizstāvjiem. Pēdējā laikā šādas kaislības uzvirmojušas arī Latvijā.

Homoseksuāli orientēti ir gan vairāki Latvijas šovbiznesa pārstāvji, gan citu darbu darītāji. Daži no viņiem ir vairāk atklāti, citi pagaidām vēl ne tik ļoti, bet dažs labs savu seksuālo orientāciju slēpj pat ļoti rūpīgi. Mūsu sarakstā ir tikai desmit no viņiem.


10. Kārlis Streips

Zināmākais no Latvijas gejiem un arī viens no retajiem, kurš nekad nav slēpis savu aizraušanos. Lai arī publiski Kārlis Streips neslēpjas, tomēr savu otro pusīti sabiedrībai nekad nav izrādījis. Zinātāji runā, ka Streipa sirds ilgu laiku piederējusi nevis vienam, bet veseliem diviem puišiem reizē un laimīgā ģimene dzīvojusi… trijatā.


9.  Māris Sants

Bijušais mācītājs, kuram mīlestība uz puišiem izrādījās spēcīgāka par mīlestību uz baznīcu. 2002. gada izskaņā izraisīja pamatīgu skandālu Latvijas kristiešu aprindās, atzīstot savu homoseksualitāti. Pēc neglīta skandāla izslēgts no mācītāju rindām, Māris Sants kļuva par redzamu Latvijas geju tiesību aktīvistu. Vēlāk gan, neizturējis mūsu sabiedrības aizspriedumainību, viņš emigrēja uz Apvienoto Karalisti, kur vadīja kafejnīcu vienā no pasaules slavenākajiem geju rajoniem – Londonas Soho.


8.  Gunārs Kalniņš

Šķiet tikai likumsakarīgi, ka zēns ar prievārdu “mazais” lolo siltas jūtas pret vīrišķīgiem sava dzimuma pārstāvjiem. Tāds ir arī mazais Gunārs. Šķelmīgais nerātnis no bērnu ansambļa “Dzeguzīte” dzīvo siltajās zemēs un ir laimīgi precējies ar karstasinīgu dienvidnieku.


7.  Jaroslavs Barišņikovs / Deniss Ševeļovs

Šie puiši ir tik līdzīgi, ka topā ļāvām viņiem dalīt kopīgu vietu (un tas nav vienīgais, ko viņi ir dalījuši). Abi pieder paaudzei, kas savu orientāciju nevis slēpj, bet ar to lepojas. Abi sevi dēvē par modes blogeriem. Un abi mīl saviesīgas ballītes tikpat karsti kā skaistus puišus. Šeit gan abu līdzība beidzas – Deniss lepojas ar vīrišķīgām formām, kamēr Jaroslava meitenīgais augums modes skatēs ļauj demonstrēt pat sieviešu apģērbus.


6. Pērs Bogomazovs (attēlā pa labi)

Slavenību frizieris, kurš smalko aprindu hronikās gozējas biežāk nekā viņa klienti. Būdams redzams geju tiesību aktīvists, Pērs ir piedzīvojis pat fiziskus uzbrukumus. Taču agresija nav spējusi salauzt viņa dzīvesprieku, un viņš kļuva par bioloģisko tēti bērniņam, kuru iznēsāja kāds latviešu lesbiešu pāris. Tādējādi Pērs lauzis vēl vienu stereotipu – arī geji var sniegt savu pienesumu Latvijas demogrāfijā.


5. Juris Millers

Skandalozais žurnālists un mūziķu menedžeris, kuram patīk interesēties par citu slavenību mīlestības dēkām. Reiz viņam šī interese pat pamatīgi pabojāja sejas pantus, kad redakcijā pie viņa paviesojās Andris Kivičs. Tomēr mazāk zināmas ir viņa paša romantiskās aizraušanās. Tā nav sakritība, ka viņš savulaik dibinājis vairākas puišu grupas un bieži manāms skaistu, slavas alkstošu jauniešu sabiedrībā. Kā jau tas mūzikas industrijā gadās, šķiršanās ar Milleru bieži noved pie rūgtiem konfliktiem un draudiem tiesāties….


4. Arnis Krauze

Viņš kļuva par mīluli tūkstošiem Latvijas sieviešu, ik vakaru ierodoties pie viņām, TV ekrānā un vadot “Panorāmu”. Taču Krauzes cienītājas būs sarūgtinātas uzzinot, ka neko vairāk par ētera klātbūtni no sava favorīta nevarēs sagaidīt. Labā ziņa ir tāda, ka Arņa sirds un roka, iespējams, vēl ir brīva. Diemžēl, laba šī ziņa ir tikai puišiem…


3. Lauris Reiniks

Pašmāju Rikijs Mārtins, kurš ar savām gurnu kustībām un smeldzīgajām balādēm liek zaudēt prātu jaunām un ne tik jaunām Latvijas meitenēm. Taču, nokāpjot no skatuves, tāpat kā daudzas ārzemju popzvaigznes, arī Reiniks savu bam-bam guļamistabā labprātāk demonstrē puišiem. Lai arī viņa sirds sadeg netradicionāli, tomēr viņa fanēm par to skumt nav vērts – uz skatuves un YouTube videoklipos Lauris joprojām pieder jums!


2. Edgars Rinkēvičs

Ministrs Edgars Rinkēvičs par savu homoseksualitāti paziņoja uzreiz pēc vēlēšanām 2014.gadā, kļūdams par pirmo atklāto geju Latvijas valdībā.


1. Juris Stukāns

Beidzot Latvijā gejs ir ieņēmis arī vienu no pašiem ietekmīgākajiem amatiem tiesībsargājošo iestāžu blokā. Vēl vairāk, pēc Puaro.lv ekspertu viedokļa, Juris Stukāns šobrīd uzskatāms par ietekmīgāko cilvēku valstī, tādejādi skaidri pierādot, ka būšana homoseksuālam Latvijā nekādā viedā nav šķērslis karjerai publiskajā sektorā. 


Avots: puaro.lv

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst