Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 18. – 24. janvāris

 


AUNS Optimāls laiks atvaļinājumam un komunikācijai ar draugiem. Šonedēļ būs daudz jauku iespēju darīt to, ko sirds vēlas. Viss veiksies viegli, arī tad, ja būs jārisina darba jautājumi. Otrdien varat sākt īstenot globālus plānus, sākt jaunus darbus, noformēt darījumus. Ceturtdien atrodiet laiku savam hobijam. Šajā dienā plānojiet tikšanās un randiņus, dibiniet jaunas pazīšanās.
VĒRSIS Nepatikšanas jau ir pagātnē un pakāpeniski viss atgriežas ierastajās sliedēs. Ja jūs šajā laikā neplānojat atvaļinājumu un darbā nav paredzēta papildu slodze, pievērsieties mājas rūpēm. Labs laiks remontdarbu sākšanai. Izpētiet jaunu materiālu katalogus – tas viss jums sagādās prieku. Otrdien un ceturtdien varat iepirkties. Sestdien atpūtieties, vienīgi no rīta esiet uzmanīgi, braucot ar auto. 
DVĪŅI Ja jums ir jārisina svarīgi jautājumi, pasteidzieties to izdarīt šonedēļ. Pagaidām nesamaziniet darba tempu, sāciet jaunus darbus, paplašiniet sadarbību. Lietišķas tikšanās un sarunas ieplānojiet otrdien. Šī labākā diena kāda projekta vai idejas īstenošanai. Turklāt līdz ceturtdienai vēlams ieviest skaidrību arī personīgajās attiecībās. Neizvairieties no kopīgu perspektīvu apspriešanas ar partneri. 
VĒZIS Šis periods paver jums lieliskas perspektīvas. Ja izmantosiet idejas, priekšlikumus un sāksiet jaunu projektu, var gaidīt interesantu pavērsienu jūsu darbības jomā. Taču neceriet uz ātru rezultātu. Pacentieties ielikt pirmo „ķieģeli” jaunā projekta pamatos un izstrādāt rīcības plānu. Otrdien būs veiksmīgas lietišķas apspriedes un sarunas ar partneriem. Pieņemtos lēmumus apstipriniet dokumentāli. 
LAUVA Tagad ir jūsu laiks. Varat izvēlēties sev tīkamu nodarbošanos un profesionālo darbību apvienot ar patīkamām lietām. Varat uz kādu nedēļu atlikt atvaļinājumu, lai nostiprinātu sakarus ar partneriem un viss labi darbotos arī jūsu prombūtnes laikā. Veltiet uzmanību arī personīgajai dzīvei, lai atjaunotu pēdējā laikā pajukušās attiecības. Tas nebūs sarežģīti, jo liksiet lietā entuziasmu, būsiet dāsni. 

JAUNAVA Šonedēļ paplašiniet paziņu loku un iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem. Pazīšanās var izrādīties perspektīvas gan profesionālajā jomā, gan personīgās dzīves nokārtošanā. Maksimāli izmantojiet šīs nedēļas iespējas un neko neatlieciet uz vēlāku laiku. Arī brīvdienas būs produktīvas. Taču neaizmirstiet veltīt vairāk uzmanības mīļiem cilvēkiem. 

SVARI Pašlaik jums nepieciešama kvalitatīva atpūta. Varat paņemt atvaļinājumu un gūt daudz patīkamu iespaidu. Taču arī tad, ja būs jāstrādā, pacentieties vairāk laika pavadīt ārā. Paaugstiniet kvalifikāciju, apmeklējiet seminārus. Ja saņemsiet jaunus partneru vai sponsoru piedāvājumus, neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz nākamo nedēļu. Visu svarīgāko paveiciet līdz brīvdienām. Trešdien izdosies veiksmīga iepirkšanās.
SKORPIONS Pēc iepriekšējā perioda pārslodzēm jums jānomierinās, taču pagaidām labāk nesamazināt darba tempu. Tagad jūs varat daudz ko paspēt izdarīt, turklāt iespēja atpūsties būs pavisam drīz. Pirmdien un otrdien ņemiet vērā pārmaiņas un koriģējiet plānus. varat sākt jaunus darbus, reģistrēt firmu, parakstīt dokumentus. Personīgajā dzīvē tagad varat daļēji vai pilnībā mainīt attiecību stilu. 
STRĒLNIEKS Tagad varat aizmirst iepriekšējā perioda stresu un atgūt nokavēto. Iespējami darījumu braucieni, kuros būs daudz interesantu un patīkamu notikumu. Pateicoties sakaru paplašināšanai un jauniem partneriem, jums var pavērties iespēja ieņemt augstāku stāvokli. Savus plānus sāciet īstenot jau nedēļas sākumā. Otrdien svarīga saruna var palīdzēt noteikt prioritātes. Iespējams, jūs gaida pārmaiņas personīgajā dzīvē. 
MEŽĀZIS Šonedēļ jūsu panākumu pamatā būs attiecības ar partneriem un spēja rast kompromisu. Neuzņemieties pārāk daudz, ļaujiet arī citiem likt lietā iniciatīvu. Vairāk laika veltiet mājas rūpēm un tuviniekiem. Ja plānojat remontu, vēlams to sākt jau šonedēļ. Ja tas neizdosies, atlieciet uz nākamo mēnesi. Personīgā dzīve tagad prasīs lielāku uzmanību, īpaši tad, ja attiecībās radusies plaisa. Uz ātriem panākumiem neceriet, tāpēc bruņojieties ar pacietību. 
ŪDENSVĪRS Pēdējo nedēļu krīze var negatīvi ietekmēt jūsu veselību un arī budžetu. Pienācis laiks uzlabot gan vienu, gan otru. Nosakiet prioritātes un atlieciet darbus, kuri var pagaidīt. Taču pavadīt laiku pilnīgā bezdarbībā jums neizdosies. Šonedēļ kopā ar partneriem būs jākoriģē plāni mainīgo apstākļu dēļ. Jaunas vienošanās vislabāk slēgt otrdien. Personīgajā dzīvē viss būs kārtībā, arī perspektīvas ir rožainas. 
ZIVIS Pienācis laiks atpūsties un izklaidēties. Vienmērīgi sadaliet darba slodzi, taču neuzņemieties pārāk daudz. Jūsu intuīcija palīdzēs izvēlēties jaunu attiecību stilu ar svarīgiem cilvēkiem, ņemot vērā nesenās pārmaiņas. Otrdien un sestdien gaidāmi notikumi, kuri liks jums pārorientēties. Taču sapņainais noskaņojums var pamainīt akcentus, un darbi paliks otrajā plānā. Labākais risinājums pašlaik – doties romantiskā ceļojumā ar mīļoto cilvēku. 
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst