Pāriet uz galveno saturu

Vai mironis sapnī liecina par briesmām?Vai esi sapnī redzējis mironi? Kādas Tev bija sajūtas, ko darījāt? Bet, varbūt esi sapņojis par bērēm un redzēji pat kapus, vai apmeklējis baznīcu? Par ko tas viss liecina, uzzini ezotēriskajā sapņu tulkojumā.

Mironis

Nezināms mironis sapnī liecina par laikapstākļu izmaiņām.

Dzīvi radinieki, kurus sapnī redz mirušus liecina, ka Tev jābūt dzīvē uzmanīgam. Pašiem radiniekiem nekas nedraud.

Mirušiem, kas sapnī ir dzīvi, ir dažāda nozīme. Māti redzēt – Tev veiksies; tēvu – Tev būs atbalsts. Ja tie ir citi radi, tuvi draugi – tāds sapnis aicina pārdomāt savu pašreizējo dzīvi, tās jēgu. Ja vienkārši paziņas – savas patmīlības dēļ gūsi triecienu.

Ja mironis aicina līdzi – ja piekriti, tas liecina par tuvojošos nelaimi, slimību, nāvi. Bet, ja neaizgāji līdzi mironim – vari nokļūt bīstamā, nāvējošā situācijā, no kuras izvairīsies, ja būsi uzmanīgs.

Ja mironis piedāvā paēst, tas nozīmē, ka esi vai drīzumā vari saslimt ar nopietnu slimību, ir/būs jāārstējas.

Ēst ar mironi sapnī liecina, ka nāve ir tuva. No visa, ko sapnī piedāvā mirušie, jāatsakās.

Sapnī mironis atdzīvojas – Tavā dzīvē notiks pārsteidzoši, neparasti notikumi un piedzīvojumi.

Bēres

Bēres redzēt – sapnis uz veiksmi. Norisināsies priecīgi notikumi.

Piedalīties bērēs nozīmē, ka draugi dāvās Tev priecīgas emocijas, dāvanas.

Paša bēres redz uz ļoti lielu veiksmi, ilgstošu izdošanos, neskatoties uz to, ka noskaņojums var būt pesimistisks.

Kapsēta - kapi

Kapsētu redzēt sapnī liecina par gaidāmām bezjēdzīgām rūpēm.

Pa kapsētu staigāt – attālināsies atmiņas, iespējams, ieslīgsi depresijā. Cilvēkiem, ka plāno doties prom no dzimtās vietas, vēlāk nāksies to nožēlot un cietīs no nostaļģijas.

Zārks

Tukšs, aizvērts zārks ir noslēpumainu notikumu priekšvēstnesis.

Tukšs, atvērts zārks – uz jautrību.

Sevi zārkā redzēt nozīmē, ka būs ilga dzīve.

Citu zārkā redzēt liecina, ka drīzumā gaidāma makšķerēšana, medības, sēņošana, ogošana vai citas nodarbes, kas var nest “augļus”.

Kapliča

Kapliču redzēt – saņemsi palīdzību no vecākiem cilvēkiem, augstākstāvošiem, mecenātiem.

Baznīca

Nelielu, koka baznīcu redzēt sapnī nozīmē, ka drīzumā izvēlēsies nodarbes vietu vai sfēru. Ja tajā iegāji, izvēle būs izdarīta pareiza un pavisam drīz to sapratīsi. Ja pagāji garām – izvēle, kas Tev uz doto brīdi šķiet optimāla, patiesībā tāda nav.

Baznīcā altāru redzēt garantē no paziņām palīdzību iekārtoties darbā, biznesā un Tev nevajadzētu pārspīlēt vai noliegt viņu atbalstu.

Baznīcas zvans

Redzēt baznīcas zvanu ir kā brīdinājums, ka neesi gatavs slavai, labāk pat netiecies pēc tās, jo, to sasniedzot, sekas būs nelaime un neveiksme.

Redzēt zvanam baznīcas zvanu nozīmē, ka par velti alksti pēc slavas.

Pašam zvanīt baznīcas zvanu – laika atteikties no kaitīgiem ieradumiem.

Dzirdēt baznīcas zvanu zvanam – aicinājums aizdomāties pēc kura tas zvana.

Baznīcas piederumi, trauki

Redzēt baznīcas traukus pārdodam, nozīmē, ka Tev tiks piedāvāts saistošs, pievilcīgs piedāvājums. Ja sapnī nopirki priekšmetus, no šā piedāvājuma dzīvē nevajag atteikties.

Pirkt baznīcas traukus, piederumus baznīcā liecina, ka esi nolēmis dalīties ar savu labklājību ar sev tuviem cilvēkiem, radiem. Ja šie trauki sapnī tika lietoti un turēti kārtībā, tad Tava rīcība dzīvē Tev atmaksāsies, bet, ja trauki bija netīri un pamesti, negaidi pateicību.

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…