Pāriet uz galveno saturu

Vai mironis sapnī liecina par briesmām?Vai esi sapnī redzējis mironi? Kādas Tev bija sajūtas, ko darījāt? Bet, varbūt esi sapņojis par bērēm un redzēji pat kapus, vai apmeklējis baznīcu? Par ko tas viss liecina, uzzini ezotēriskajā sapņu tulkojumā.

Mironis

Nezināms mironis sapnī liecina par laikapstākļu izmaiņām.

Dzīvi radinieki, kurus sapnī redz mirušus liecina, ka Tev jābūt dzīvē uzmanīgam. Pašiem radiniekiem nekas nedraud.

Mirušiem, kas sapnī ir dzīvi, ir dažāda nozīme. Māti redzēt – Tev veiksies; tēvu – Tev būs atbalsts. Ja tie ir citi radi, tuvi draugi – tāds sapnis aicina pārdomāt savu pašreizējo dzīvi, tās jēgu. Ja vienkārši paziņas – savas patmīlības dēļ gūsi triecienu.

Ja mironis aicina līdzi – ja piekriti, tas liecina par tuvojošos nelaimi, slimību, nāvi. Bet, ja neaizgāji līdzi mironim – vari nokļūt bīstamā, nāvējošā situācijā, no kuras izvairīsies, ja būsi uzmanīgs.

Ja mironis piedāvā paēst, tas nozīmē, ka esi vai drīzumā vari saslimt ar nopietnu slimību, ir/būs jāārstējas.

Ēst ar mironi sapnī liecina, ka nāve ir tuva. No visa, ko sapnī piedāvā mirušie, jāatsakās.

Sapnī mironis atdzīvojas – Tavā dzīvē notiks pārsteidzoši, neparasti notikumi un piedzīvojumi.

Bēres

Bēres redzēt – sapnis uz veiksmi. Norisināsies priecīgi notikumi.

Piedalīties bērēs nozīmē, ka draugi dāvās Tev priecīgas emocijas, dāvanas.

Paša bēres redz uz ļoti lielu veiksmi, ilgstošu izdošanos, neskatoties uz to, ka noskaņojums var būt pesimistisks.

Kapsēta - kapi

Kapsētu redzēt sapnī liecina par gaidāmām bezjēdzīgām rūpēm.

Pa kapsētu staigāt – attālināsies atmiņas, iespējams, ieslīgsi depresijā. Cilvēkiem, ka plāno doties prom no dzimtās vietas, vēlāk nāksies to nožēlot un cietīs no nostaļģijas.

Zārks

Tukšs, aizvērts zārks ir noslēpumainu notikumu priekšvēstnesis.

Tukšs, atvērts zārks – uz jautrību.

Sevi zārkā redzēt nozīmē, ka būs ilga dzīve.

Citu zārkā redzēt liecina, ka drīzumā gaidāma makšķerēšana, medības, sēņošana, ogošana vai citas nodarbes, kas var nest “augļus”.

Kapliča

Kapliču redzēt – saņemsi palīdzību no vecākiem cilvēkiem, augstākstāvošiem, mecenātiem.

Baznīca

Nelielu, koka baznīcu redzēt sapnī nozīmē, ka drīzumā izvēlēsies nodarbes vietu vai sfēru. Ja tajā iegāji, izvēle būs izdarīta pareiza un pavisam drīz to sapratīsi. Ja pagāji garām – izvēle, kas Tev uz doto brīdi šķiet optimāla, patiesībā tāda nav.

Baznīcā altāru redzēt garantē no paziņām palīdzību iekārtoties darbā, biznesā un Tev nevajadzētu pārspīlēt vai noliegt viņu atbalstu.

Baznīcas zvans

Redzēt baznīcas zvanu ir kā brīdinājums, ka neesi gatavs slavai, labāk pat netiecies pēc tās, jo, to sasniedzot, sekas būs nelaime un neveiksme.

Redzēt zvanam baznīcas zvanu nozīmē, ka par velti alksti pēc slavas.

Pašam zvanīt baznīcas zvanu – laika atteikties no kaitīgiem ieradumiem.

Dzirdēt baznīcas zvanu zvanam – aicinājums aizdomāties pēc kura tas zvana.

Baznīcas piederumi, trauki

Redzēt baznīcas traukus pārdodam, nozīmē, ka Tev tiks piedāvāts saistošs, pievilcīgs piedāvājums. Ja sapnī nopirki priekšmetus, no šā piedāvājuma dzīvē nevajag atteikties.

Pirkt baznīcas traukus, piederumus baznīcā liecina, ka esi nolēmis dalīties ar savu labklājību ar sev tuviem cilvēkiem, radiem. Ja šie trauki sapnī tika lietoti un turēti kārtībā, tad Tava rīcība dzīvē Tev atmaksāsies, bet, ja trauki bija netīri un pamesti, negaidi pateicību.

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst