Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 17. – 23. augusts

 
AUNS (21.03.—20.04.) Šī nedēļa saistīta ar kosmosa enerģijas saņemšanu. Pieaugs enerģētiskais potenciāls, uzlabosies aura. Šajā laikā Auni jutīs, ka spēj „gāzt kalnus”. Iekšējās brīvības un garīgā līdzsvara atgūšanas laiks. Enerģētiskais potenciāls ir augstā līmenī, tāpēc daudzi bez īpašām pūlēm tiks galā ar jebkuru uzdevumu. Labs laiks laulības slēgšanai. Iespējams kāpums par karjeras kāpnēm. Labvēlīga diena – 20; nelabvēlīga diena – 22.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Labvēlīga nedēļa. Gaidāmi interesanti notikumi personīgajā un sabiedriskajā dzīvē. Vērši būs enerģiski un spēs daudz ko paveikt. Piemērots laiks pirkumiem. Turklāt lielākā daļa personīgo darīšanu un sabiedrisko darbu var būt saistīta ar finansēm. Labi veiksies nekustamā īpašuma pirkšanas un pārdošanas jomā. Labvēlīgas dienas – 21, 22; nelabvēlīga diena – 18.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Zvaigznes brīdina par iespējamiem sarežģījumiem attiecībās ar draugiem vai radiniekiem. Dvīņi var tikt iesaistīti apšaubāmos pasākumos. Planētu ietekme ir pavājināta. Smaga un bīstama nedēļa. Pieaugs kļūdu iespējamība darbā, turklāt Dvīņi var būt nekorekti attiecībās ar apkārtējiem. Jaunas idejas un plāni izgāzīsies. Labvēlīgas dienas – 19, 22; nelabvēlīga diena – 21.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Enerģētiskā ziņā ļoti labs periods kontaktu dibināšanai, līgumu, laulības slēgšanai. Vēži labi sapratīsies ar apkārtējiem, viņiem būs daudz jaunu un interesantu ideju. Mierīga, skaidra un veiksmīga nedēļa, labs laiks atpūtai, ģimenes svētkiem, varat sarīkot arī tikšanos ar draugiem. Vēžu optimisms un vērīgums patīkami pārsteigs tuviniekus. Labvēlīga diena – 17; nelabvēlīga diena – 20.
LAUVA (23.07.—23.08.) Šis periods paies kosmosa enerģijas pārveides un sevis, mūžīgo patiesību izzināšanas zīmē. Daudzi Lauvas jutīsies uzdevumu augstumos. Iespējami dažādi piedzīvojumi, negaidīti likteņa pavērsieni, interesantas tikšanās. Labs laiks mīlestībai, ģimenes attiecību stiprināšanai. Būs veiksmīgas komercoperācijas, pirkumi, tirdzniecības darījumi. Lauvām var izdoties sasniegt rezultātus, par kuriem agrāk tie varēja tikai sapņot. Labvēlīga diena – 23; nelabvēlīga diena – 21.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Daudzu Jaunavu veselība un strādīgums pārsteigs daudzus, lai gan vienlaikus pieaugs arī nervu slodze. Veiksmīga nedēļa karjeras veidošanai, lietišķu attiecību dibināšanai ar ietekmīgiem cilvēkiem, vizītei pie priekšniecības. Jūsu aktivitātei darbā noteikti būs labi rezultāti. Jaunavas ir spējīgas iekarot visnepieejamākās virsotnes. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 21.
SVARI (24.09.—23.10.) Labvēlīgs periods komunikācijai, jaunu pazīšanos dibināšanai, veco sakaru atjaunošanai. Jūsu pievilcība, korektums un neordinārie spriedumi var ielikt pamatus nākotnes pamākumiem. Šajā periodā ir iespējams atjaunot sakarus ar radiem, taču vienlaikus Svarus var pārņemt nemiers un satraukums. Varat saņemt nepatīkamu informāciju. Var pasliktināties jūsu tuvinieku un paziņu veselība. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 19.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Šī nedēļa var sniegt Skorpioniem vairākas nozīmīgas mācības. Daudzi būs sastopami visai raibā kompānijā. Viņu labā attieksme pret draugiem un partneriem būs „īpašnieciska” t.i., atkarīga no tā, cik lielā mērā šie cilvēki pieņem un atbalsta Skorpionu vērtību sistēmu. Iespējams, daudzi šīs zīmes pārstāvji nonāks svarīgas izvēles priekšā. Ciešanas var sagādāt citu cilvēku negodīgums vai pat nodevība. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 17.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Var saasināties hroniskas saslimšanas. Bīstamas pārslodzes, nepamatots risks. Dažu Strēlnieku negatīvā dzīves pieredze palīdzēs viņiem sākt dzīvi jaunā kvalitātē, pietuvināties cilvēkiem ar augstām morālām vērtībām. Šajā laikā vēlams pabūt vienatnē, koncentrēties garīgajām problēmām. Taču garīgo līdzsvaru var izjaukt kļūdas un neprecizitātes profesionālajā jomā. Situāciju sarežģīs nelabvēļu intrigas vai pārprasta informācija. Labvēlīgas dienas – 18, 20; nelabvēlīga diena – 19.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Nedēļa saistīta ar vīrišķās enerģijas pārveidi. Vairākums Mežāžu vēlēsies veikt tikai ikdienas pienākumus. Labvēlīgs laiks garīgai atjaunotnei, šaubu pārvarēšanai. Vēsums un atturība jūsu izpausmē var kļūt par atsvešināšanas iemeslu personīgajās attiecībās. Taču šajā periodā var uzlaboties Mežāžu materiālais stāvoklis. Labvēlīga diena – 21; nelabvēlīga diena – 17.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Pretrunīga, divējāda nedēļa. Perioda sākumā iespējamas straujas pārmaiņas. Tam par iemeslu var kļūt nepatīkama ziņa, krāpšana vai nodevība. Savukārt nedēļas otrajā pusē pavērsies jaunas iespējas, kas dos impulsu turpmākajai darbībai. Ūdensvīru panākumi būs atkarīgi no viņu spējas pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Šīs zīmes pārstāvji var saņemt izdevīgu pasūtījumu vai vilinošu priekšlikumu piedalīties izdevīgā projektā. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 21.
ZIVIS (20.02.—20.03) Zivis riskē palaist garām kaut ko svarīgu savā dzīvē. Iespējami zaudējumi, šķiršanās, domstarpības ar tuviniekiem. Labs laiks cilvēku apvienošanai, konkursu un sacensību rīkošanai. Ņemot par pamatu labestības un taisnīguma ideju, Zivis var apvienot savus domubiedrus. Taču, iespējams, Zivis var maldīties. Labvēlīga diena – 23; nelabvēlīga diena – 20.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…