Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 17. – 23. augusts

 
AUNS (21.03.—20.04.) Šī nedēļa saistīta ar kosmosa enerģijas saņemšanu. Pieaugs enerģētiskais potenciāls, uzlabosies aura. Šajā laikā Auni jutīs, ka spēj „gāzt kalnus”. Iekšējās brīvības un garīgā līdzsvara atgūšanas laiks. Enerģētiskais potenciāls ir augstā līmenī, tāpēc daudzi bez īpašām pūlēm tiks galā ar jebkuru uzdevumu. Labs laiks laulības slēgšanai. Iespējams kāpums par karjeras kāpnēm. Labvēlīga diena – 20; nelabvēlīga diena – 22.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Labvēlīga nedēļa. Gaidāmi interesanti notikumi personīgajā un sabiedriskajā dzīvē. Vērši būs enerģiski un spēs daudz ko paveikt. Piemērots laiks pirkumiem. Turklāt lielākā daļa personīgo darīšanu un sabiedrisko darbu var būt saistīta ar finansēm. Labi veiksies nekustamā īpašuma pirkšanas un pārdošanas jomā. Labvēlīgas dienas – 21, 22; nelabvēlīga diena – 18.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Zvaigznes brīdina par iespējamiem sarežģījumiem attiecībās ar draugiem vai radiniekiem. Dvīņi var tikt iesaistīti apšaubāmos pasākumos. Planētu ietekme ir pavājināta. Smaga un bīstama nedēļa. Pieaugs kļūdu iespējamība darbā, turklāt Dvīņi var būt nekorekti attiecībās ar apkārtējiem. Jaunas idejas un plāni izgāzīsies. Labvēlīgas dienas – 19, 22; nelabvēlīga diena – 21.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Enerģētiskā ziņā ļoti labs periods kontaktu dibināšanai, līgumu, laulības slēgšanai. Vēži labi sapratīsies ar apkārtējiem, viņiem būs daudz jaunu un interesantu ideju. Mierīga, skaidra un veiksmīga nedēļa, labs laiks atpūtai, ģimenes svētkiem, varat sarīkot arī tikšanos ar draugiem. Vēžu optimisms un vērīgums patīkami pārsteigs tuviniekus. Labvēlīga diena – 17; nelabvēlīga diena – 20.
LAUVA (23.07.—23.08.) Šis periods paies kosmosa enerģijas pārveides un sevis, mūžīgo patiesību izzināšanas zīmē. Daudzi Lauvas jutīsies uzdevumu augstumos. Iespējami dažādi piedzīvojumi, negaidīti likteņa pavērsieni, interesantas tikšanās. Labs laiks mīlestībai, ģimenes attiecību stiprināšanai. Būs veiksmīgas komercoperācijas, pirkumi, tirdzniecības darījumi. Lauvām var izdoties sasniegt rezultātus, par kuriem agrāk tie varēja tikai sapņot. Labvēlīga diena – 23; nelabvēlīga diena – 21.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Daudzu Jaunavu veselība un strādīgums pārsteigs daudzus, lai gan vienlaikus pieaugs arī nervu slodze. Veiksmīga nedēļa karjeras veidošanai, lietišķu attiecību dibināšanai ar ietekmīgiem cilvēkiem, vizītei pie priekšniecības. Jūsu aktivitātei darbā noteikti būs labi rezultāti. Jaunavas ir spējīgas iekarot visnepieejamākās virsotnes. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 21.
SVARI (24.09.—23.10.) Labvēlīgs periods komunikācijai, jaunu pazīšanos dibināšanai, veco sakaru atjaunošanai. Jūsu pievilcība, korektums un neordinārie spriedumi var ielikt pamatus nākotnes pamākumiem. Šajā periodā ir iespējams atjaunot sakarus ar radiem, taču vienlaikus Svarus var pārņemt nemiers un satraukums. Varat saņemt nepatīkamu informāciju. Var pasliktināties jūsu tuvinieku un paziņu veselība. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 19.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Šī nedēļa var sniegt Skorpioniem vairākas nozīmīgas mācības. Daudzi būs sastopami visai raibā kompānijā. Viņu labā attieksme pret draugiem un partneriem būs „īpašnieciska” t.i., atkarīga no tā, cik lielā mērā šie cilvēki pieņem un atbalsta Skorpionu vērtību sistēmu. Iespējams, daudzi šīs zīmes pārstāvji nonāks svarīgas izvēles priekšā. Ciešanas var sagādāt citu cilvēku negodīgums vai pat nodevība. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 17.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Var saasināties hroniskas saslimšanas. Bīstamas pārslodzes, nepamatots risks. Dažu Strēlnieku negatīvā dzīves pieredze palīdzēs viņiem sākt dzīvi jaunā kvalitātē, pietuvināties cilvēkiem ar augstām morālām vērtībām. Šajā laikā vēlams pabūt vienatnē, koncentrēties garīgajām problēmām. Taču garīgo līdzsvaru var izjaukt kļūdas un neprecizitātes profesionālajā jomā. Situāciju sarežģīs nelabvēļu intrigas vai pārprasta informācija. Labvēlīgas dienas – 18, 20; nelabvēlīga diena – 19.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Nedēļa saistīta ar vīrišķās enerģijas pārveidi. Vairākums Mežāžu vēlēsies veikt tikai ikdienas pienākumus. Labvēlīgs laiks garīgai atjaunotnei, šaubu pārvarēšanai. Vēsums un atturība jūsu izpausmē var kļūt par atsvešināšanas iemeslu personīgajās attiecībās. Taču šajā periodā var uzlaboties Mežāžu materiālais stāvoklis. Labvēlīga diena – 21; nelabvēlīga diena – 17.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Pretrunīga, divējāda nedēļa. Perioda sākumā iespējamas straujas pārmaiņas. Tam par iemeslu var kļūt nepatīkama ziņa, krāpšana vai nodevība. Savukārt nedēļas otrajā pusē pavērsies jaunas iespējas, kas dos impulsu turpmākajai darbībai. Ūdensvīru panākumi būs atkarīgi no viņu spējas pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Šīs zīmes pārstāvji var saņemt izdevīgu pasūtījumu vai vilinošu priekšlikumu piedalīties izdevīgā projektā. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 21.
ZIVIS (20.02.—20.03) Zivis riskē palaist garām kaut ko svarīgu savā dzīvē. Iespējami zaudējumi, šķiršanās, domstarpības ar tuviniekiem. Labs laiks cilvēku apvienošanai, konkursu un sacensību rīkošanai. Ņemot par pamatu labestības un taisnīguma ideju, Zivis var apvienot savus domubiedrus. Taču, iespējams, Zivis var maldīties. Labvēlīga diena – 23; nelabvēlīga diena – 20.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst