Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 31. augusts – 6. septembris

 
AUNS Iespējamas straujas garastāvokļa maiņas, emocionāli pārdzīvojumi vai slimība. Auni var netikt iesaistīti svarīgos ģimenes pasākumos. Nedēļas otrajā pusē var pārņemt depresija, pārdzīvojumi, kas būs saistīti ar nespēju ieviest skaidrību personīgajā dzīvē. Iespējama neizskaidrojama rīcība, ietiepība, kuru var nomainīt absolūta pakļaušanās cilvēkiem un apstākļiem.

VĒRSIS Pasīva, apcerīga nedēļa, turklāt tā solās būt visai smaga. Ieplānotās tikšanās, sarunas vai braucieni nebūs veiksmīgi. Vēršu finansiālais stāvoklis nedaudz uzlabosies. Šis periods ir piemērots ģimenes attiecību uzlabošanai.


DVĪŅI Dvīņus var pārņemt sajūta, ka nākotnē būs jāpiedzīvo kāds zaudējums, var izzust saikne starp pagātni un nākotni. Daudzi Dvīņi šādā stāvoklī var ieslīgt depresijā, sajusties bezspēcīgi, turklāt var būtiski pasliktināties imunitāte. Taču daudziem šīs zīmes pārstāvjiem izdosies veiksmīgi tikt galā ar šī perioda negatīvajām tendencēm, lai gan iespējamas problēmas ar tuvu cilvēku vai radiniekiem. Turklāt tas, vai paliksiet kopā vai arī šķirsieties uz visiem laikiem, var būt atkarīgs no nejauši sastaptiem cilvēkiem.
VĒZIS Par sevi var atgādināt agrāko gadu problēmas, kuras Vēži jau būs aizmirsuši. Turklāt tās var ieviest pārmaiņas jūsu dzīvē. „Pagātnes ēnas” daudziem neļaus atgūt garīgo līdzsvaru. Taču, neskatoties uz to, Vēži var saņemt negaidītu patīkamu vēsti un sajust, ka spēka un enerģijas pilnīgi pietiek, lai atrisinātu radušās problēmas. Daudziem Vēžiem palīgā nāks augstāki spēki. 
LAUVA Saspringta nedēļa, kura aizritēs vilinājumu, viltus un melīgu solījumu zīmē. Daudziem būs grūti rīkoties saskaņā ar savu pārliecību. Savukārt pārmērīga paļāvība var aizvest neceļos, sabojāt jebkuru veiksmīgi iesāktu darbu vai attiecības. Taču šis periods ir labvēlīgs radošai darbībai, celtniecībai, remontam. Iespējams, jums piedāvās jaunu amatu vai arī radīsies papildu ienākumu avots. Nāks par labu ārstnieciskas un kosmētiskas procedūras.
JAUNAVA Atjaunosies enerģija, iegūsiet jaunas zināšanas, atgūsiet iekšējo brīvību. Labs laiks harmoniskām ģimenes attiecībām. Labs laiks netradicionālu ārstniecības paņēmienu pielietošanai. Šajā periodā labi veiksies plānošana, darbs zinātnes jomā, radošie meklējumi. Iespējams, būs ievērojami tēriņi, taču ieguldītie līdzekļi atmaksāsies.

SVARI Pretrunīga nedēļa. Tās pirmajā pusē iespējams izdevīgs pirkums vai nekustamā īpašuma iegāde. Daudziem tas izdosies ātri un viegli, taču tas nopietni ietekmēs citus darījumus un veselības stāvokli. Turklāt nevēlēšanās uzņemties atbildību var sagādāt smagus likteņa triecienus. Perioda otrajā pusē negaidīta vēsts liks jums pārskatīt turpmākos plānus.

SKORPIONS Uzvirmos emocijas, pieaugs vēlme strādāt radoši. Skorpionus var pārņemt nevaldāmas fantāzijas. Viņa riskē nonākt ilūziju gūstā, kuras var atstāt nepatīkamas pēdas Skorpionu atmiņā. Labs laiks pirkumiem, jauninājumu ieviešanai sadzīvē, remontam. Skorpioni var atklāt savas radošās spējas pat visikdienišķākajās nodarbēs. Iespējams, viņiem izdosies gūt panākumus jomā, par kuru šīs zīmes pārstāvji slepus sapņojuši un kas, viņuprāt, Skorpionus darīs patiesi laimīgus. 
STRĒLNIEKS Strēlnieki – vīrieši var pārvērtēt savas spējas. Piemērots laiks reklāmas kampaņām. Var aizsākties jauns romāns vai atjaunoties vecās attiecības. Labvēlīgs laiks laulības slēgšanai, kolektīviem pasākumiem, dalībai sporta sacīkstēs. Brīnišķīga nedēļa mīlestībai un romantiskām attiecībām. Daudzi Strēlnieki būs noskaņoti optimistiski, atgūs ticību saviem spēkiem. Apkārtējie augstu novērtēs šīs zīmes pārstāvju potenciālu.
MEŽĀZIS Mežāži – biznesmeņi var tikt pilnībā ierauti notikumu virpulī – viņi būs vajadzīgi itin visiem. Iespējami pārpratumi attiecībās ar tuviniekiem, kas būs saistīti ar materiālas dabas jautājumiem. Var samazināties enerģētiskais potenciāls, iespējami zaudējumi. Mežāžus pārņems aizdomas, viņi var kļūt ātri aizvainojami, viņus var nokaitināt jebkurš sīkums. Iespējamas daudzas nepatīkamas situācijas, kas var izraisīt strīdu.
ŪDENSVĪRS Šonedēļ vēlams pabeigt visus iesāktos darbus un apkopot rezultātus. Iespējami notikumi, kuri atgādinās Ūdensvīriem par pagātni un pateiks priekšā darbības virzienus nākotnē. Draugi un tuvinieki sniegs atbalstu. Taču zvaigznes brīdina Ūdensvīrus izvairīties no nejaušas iepazīšanās, jo svešinieks var negatīvi ietekmēt viņu personīgo dzīvi.

ZIVIS Zivis gaida finansiālas problēmas. Nedēļas otrajā pusē iespējami sarežģījumi attiecībās ar bērniem. Neejiet savu radinieku un kaimiņu pavadā. Labvēlīgs laiks organizatoriskiem pasākumiem. Varat risināt ikdienišķus jautājumus, kuri saistīti ar kadriem, iekārtām, teritorijas paplašināšanu. Taču šis laiks var sagādāt vilšanos mīlestībā.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst