Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 31. augusts – 6. septembris

 
AUNS Iespējamas straujas garastāvokļa maiņas, emocionāli pārdzīvojumi vai slimība. Auni var netikt iesaistīti svarīgos ģimenes pasākumos. Nedēļas otrajā pusē var pārņemt depresija, pārdzīvojumi, kas būs saistīti ar nespēju ieviest skaidrību personīgajā dzīvē. Iespējama neizskaidrojama rīcība, ietiepība, kuru var nomainīt absolūta pakļaušanās cilvēkiem un apstākļiem.

VĒRSIS Pasīva, apcerīga nedēļa, turklāt tā solās būt visai smaga. Ieplānotās tikšanās, sarunas vai braucieni nebūs veiksmīgi. Vēršu finansiālais stāvoklis nedaudz uzlabosies. Šis periods ir piemērots ģimenes attiecību uzlabošanai.


DVĪŅI Dvīņus var pārņemt sajūta, ka nākotnē būs jāpiedzīvo kāds zaudējums, var izzust saikne starp pagātni un nākotni. Daudzi Dvīņi šādā stāvoklī var ieslīgt depresijā, sajusties bezspēcīgi, turklāt var būtiski pasliktināties imunitāte. Taču daudziem šīs zīmes pārstāvjiem izdosies veiksmīgi tikt galā ar šī perioda negatīvajām tendencēm, lai gan iespējamas problēmas ar tuvu cilvēku vai radiniekiem. Turklāt tas, vai paliksiet kopā vai arī šķirsieties uz visiem laikiem, var būt atkarīgs no nejauši sastaptiem cilvēkiem.
VĒZIS Par sevi var atgādināt agrāko gadu problēmas, kuras Vēži jau būs aizmirsuši. Turklāt tās var ieviest pārmaiņas jūsu dzīvē. „Pagātnes ēnas” daudziem neļaus atgūt garīgo līdzsvaru. Taču, neskatoties uz to, Vēži var saņemt negaidītu patīkamu vēsti un sajust, ka spēka un enerģijas pilnīgi pietiek, lai atrisinātu radušās problēmas. Daudziem Vēžiem palīgā nāks augstāki spēki. 
LAUVA Saspringta nedēļa, kura aizritēs vilinājumu, viltus un melīgu solījumu zīmē. Daudziem būs grūti rīkoties saskaņā ar savu pārliecību. Savukārt pārmērīga paļāvība var aizvest neceļos, sabojāt jebkuru veiksmīgi iesāktu darbu vai attiecības. Taču šis periods ir labvēlīgs radošai darbībai, celtniecībai, remontam. Iespējams, jums piedāvās jaunu amatu vai arī radīsies papildu ienākumu avots. Nāks par labu ārstnieciskas un kosmētiskas procedūras.
JAUNAVA Atjaunosies enerģija, iegūsiet jaunas zināšanas, atgūsiet iekšējo brīvību. Labs laiks harmoniskām ģimenes attiecībām. Labs laiks netradicionālu ārstniecības paņēmienu pielietošanai. Šajā periodā labi veiksies plānošana, darbs zinātnes jomā, radošie meklējumi. Iespējams, būs ievērojami tēriņi, taču ieguldītie līdzekļi atmaksāsies.

SVARI Pretrunīga nedēļa. Tās pirmajā pusē iespējams izdevīgs pirkums vai nekustamā īpašuma iegāde. Daudziem tas izdosies ātri un viegli, taču tas nopietni ietekmēs citus darījumus un veselības stāvokli. Turklāt nevēlēšanās uzņemties atbildību var sagādāt smagus likteņa triecienus. Perioda otrajā pusē negaidīta vēsts liks jums pārskatīt turpmākos plānus.

SKORPIONS Uzvirmos emocijas, pieaugs vēlme strādāt radoši. Skorpionus var pārņemt nevaldāmas fantāzijas. Viņa riskē nonākt ilūziju gūstā, kuras var atstāt nepatīkamas pēdas Skorpionu atmiņā. Labs laiks pirkumiem, jauninājumu ieviešanai sadzīvē, remontam. Skorpioni var atklāt savas radošās spējas pat visikdienišķākajās nodarbēs. Iespējams, viņiem izdosies gūt panākumus jomā, par kuru šīs zīmes pārstāvji slepus sapņojuši un kas, viņuprāt, Skorpionus darīs patiesi laimīgus. 
STRĒLNIEKS Strēlnieki – vīrieši var pārvērtēt savas spējas. Piemērots laiks reklāmas kampaņām. Var aizsākties jauns romāns vai atjaunoties vecās attiecības. Labvēlīgs laiks laulības slēgšanai, kolektīviem pasākumiem, dalībai sporta sacīkstēs. Brīnišķīga nedēļa mīlestībai un romantiskām attiecībām. Daudzi Strēlnieki būs noskaņoti optimistiski, atgūs ticību saviem spēkiem. Apkārtējie augstu novērtēs šīs zīmes pārstāvju potenciālu.
MEŽĀZIS Mežāži – biznesmeņi var tikt pilnībā ierauti notikumu virpulī – viņi būs vajadzīgi itin visiem. Iespējami pārpratumi attiecībās ar tuviniekiem, kas būs saistīti ar materiālas dabas jautājumiem. Var samazināties enerģētiskais potenciāls, iespējami zaudējumi. Mežāžus pārņems aizdomas, viņi var kļūt ātri aizvainojami, viņus var nokaitināt jebkurš sīkums. Iespējamas daudzas nepatīkamas situācijas, kas var izraisīt strīdu.
ŪDENSVĪRS Šonedēļ vēlams pabeigt visus iesāktos darbus un apkopot rezultātus. Iespējami notikumi, kuri atgādinās Ūdensvīriem par pagātni un pateiks priekšā darbības virzienus nākotnē. Draugi un tuvinieki sniegs atbalstu. Taču zvaigznes brīdina Ūdensvīrus izvairīties no nejaušas iepazīšanās, jo svešinieks var negatīvi ietekmēt viņu personīgo dzīvi.

ZIVIS Zivis gaida finansiālas problēmas. Nedēļas otrajā pusē iespējami sarežģījumi attiecībās ar bērniem. Neejiet savu radinieku un kaimiņu pavadā. Labvēlīgs laiks organizatoriskiem pasākumiem. Varat risināt ikdienišķus jautājumus, kuri saistīti ar kadriem, iekārtām, teritorijas paplašināšanu. Taču šis laiks var sagādāt vilšanos mīlestībā.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…