Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 23. – 29. janvāris

 
AUNS Labi laiki nevar ilgt mūžīgi. Un tagad būs jāiziet izturības pārbaude, kā arī jādara viss iespējamais, lai saglabātu stabilitāti. Šis nav labākais laiks aktīvai darbībai. Pirmdien ierobežojumu nav, pasteidzieties izdarīt to, kas ir jūsu dienaskārtībā. Negaidītiem notikumu pavērsieniem būs pozitīvi rezultāti. No ceturtdienas līdz nedēļas beigām veiciet ikdienas darbus. Svarīgi atcerēties, ka sarežģītos apstākļos var iegūt jaunus draugus. 

VĒRSIS Vēžu izturība, neatlaidība palīdzēs tikt galā ar briestošajām problēmām. Jūs saglabāsiet stabilu pamatu zem kājām jebkuros apstākļos. Taču Vēršus var pārņemt kārdinājumi un ilūzijas. Centieties rīkoties racionāli un tikt galā ar galvenajiem nedēļas plāniem līdz ceturtdienai. Nedēļas nogali vislabāk pavadīt mājās, ierastajā dzīves ritmā. 


DVĪŅI Kāda informācija var jūs dziļi sāpināt, taču mēģiniet demonstrēt optimismu, saglabāt mieru – turpmākā notikumu gaita lielā mērā ir atkarīga no jūsu noskaņojuma. Plānojiet braucienus tikai nedēļas pirmajai pusei. Rodiet iedvesmu paši sevī un iedvesmojiet citus rast radošus risinājumus grūtību pārvarēšanai. Šīs nedēļas notikumi iezīmēs jaunus apstākļus un atbalsta grupu, ar kuru kopā jau pēc pāris nedēļām sāksiet virzīties uz saviem mērķiem.
VĒZIS Mainīsies dzīves ritms. Tagad daudz kas ir atkarīgs no savstarpējas sapratnes biznesā un personīgajās attiecībās. Jūs varat atteikties no iniciatīvas uzņemšanās jaunu problēmu risināšanā, taču būs pamatīgi jānopūlas, lai saglabātu stabilitāti. Sākot ar ceturtdienu, pievērsieties ģimenes interesēm un vērtībām. Veltiet vairāk uzmanības ģimenes locekļiem.
LAUVA Ir pienācis laiks likt lietā savu spēku un spēju potenciālu. Iespējams, jums būs jāuzņemas liela papildu slodze. Šobrīd veidojas ilgtermiņa perspektīvas. Šī un nākamā nedēļa ir viens no 2023. gada svarīgākajiem periodiem. Meklējiet sabiedrotos, apkopojiet pieredzi. Nesteidzieties kaut ko mainīt savā personīgajā dzīvē. Pieturieties pie ierastā dzīvesveida. 

JAUNAVA Ar galvenajiem nedēļas plāniem mēģiniet tikt galā līdz ceturtdienai. Pārskatiet savu darba grafiku. Negaidītas pārmaiņas darbā jums var nākt par labu, ja ne tagad, tad pēc kāda laika. Sākot ar ceturtdienu, iespējami notikumi, kuru rezultātā nonāksiet izvēles priekšā. Nav izslēgti zaudējumi un šķiršanās, taču viss šobrīd notiekošais paver ceļu jaunām iespējām.

SVARI Tikšanās, pasākumi, pārmaiņas šonedēļ būs nozīmīgas. Labāk ļaut notikumiem ritēt savu gaitu un pievērsties problēmu risināšanai. Līdz ceturtdienai plānojiet sarīkot visas svarīgās tikšanās, noslēgt darījumus. Pēc tam vēlams atlikt lielākus pirkumus un neuzsākt mājās pārkārtošanu. Ja nepieciešams, varat vērsties pie draugiem pēc padoma un atbalsta.

SKORPIONS Jūsu spēja pareizi rīkoties sarežģītās situācijās var palīdzēt ievirzīt pareizā gultnē šīs nedēļas notikumus. Esiet uzmanīgi, intuīcija pateiks priekšā, kuriem dzīves aspektiem jāveltī lielāka uzmanība. Iespējama bīstama konfrontācija ar partneriem vai konkurentiem. Būs lietderīgi atrast abpusēji izdevīgas intereses, īpaši ar skatu nākotnē. 

STRĒLNIEKS Šonedēļ esiet gatavi pārbaudījumiem. Būs jāpieņem ātri lēmumi un jāuzņemas papildu rūpju nasta. Nedēļas pirmajā pusē rūpējieties par tiem aspektiem, kas jūs saista ar ārvalstu partneriem. No ceturtdienas var rasties problēmas, kas prasīs visu jūsu laiku un uzmanību. Šī diena ir pagrieziena punkts, un no tās sāciet koriģēt savus plānus. Centieties saglabāt komandas garu. 
MEŽĀZIS Veltiet uzmanību tam, kas notiek visapkārt. Šī nedēļa var apgriezt jūsu dzīvi kājām gaisā. Pirmdien iespējamas negaidītas pārmaiņas -- tie būs pirmie signāli par gaidāmajiem notikumiem. Ja jūsu vadībā strādā cilvēki, radiet kopības gaisotni, taču atbildības nasta tagad būs pilnībā jāuzņemas jums. Kulminācija kāda jautājuma risināšanā gaidāma ceturtdien. Jūtu un uzticamības pārbaude var novest pie jauna posma sākuma ne tikai profesionālajā jomā, bet arī personīgajā dzīvē. 
ŪDENSVĪRS Pirmdien, ja vien vēlaties, varat sākt improvizēt. Paplašiniet kontaktu loku, iepazīstieties ar dažādiem cilvēkiem. Ceturtdien esiet uzmanīgi, ja iespējams, novērsiet visas riska situācijas. Nepakļaujieties konkurentu provokācijām. Turpiniet ar aizrautību darīt to, kas jums patīk, mainiet savu imidžu, vaļaspriekus, bet palieciet uzticīgi saviem partneriem un draugiem. 
ZIVIS Šonedēļ jums ir garantēti negaidīti pavērsieni un neaizmirstami iespaidi. Taču, lai izturētu palielināto slodzi, labi saplānojiet nedēļas galvenos darbus. Visi svarīgie pasākumi jāpabeidz līdz ceturtdienai. Nedēļas otrajā pusē priekšniecība vai partneri var izdarīt uz jums spēcīgu spiedienu. Jūsu stingrajam "nē" ir jēga tad, ja esat pārliecināti, ka jums ir taisnība un veicami steidzamāki darbi. Ja viņi lūdz palīdzību, neatsakiet.GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Visgļēvākais deputāts, jeb - tukša muca tālu skan

Manai kaimiņienei ir viens tāds ļoti viltīgs, mazs sunītis - viņš, tēlaini izsakoties, baidās pat no savas ēnas, bet desmitkārt to kompensē brīžos, kad jūtas drošībā - vismilzīgākais suns tiks nikni apriets, ja vien tas atradīsies pie pavadiņas vai aiz sētas. Šāds salīdzinājums šķiet ļoti precīzs, vērojot kāda deputāta (reizē arī - deputāta kandidāta uz nākamajām vēlēšanām) pēdējā laika izpildīšanos. Ārkārtīgi uzspēlēta, izteikti liekulīga bravūra brīžos, kad nekas īsti nopietns nedraud, un reizē visgļēvākā iespējamā rīcība tajā retajā reizē, kad patiešām jāizrāda drosme. Būsim godīgi - tā kā šeit nav ne Krievija, ne Baltkrievija, ne Ķīna, mūsu valstī "cīnīties pret sistēmu" un skaļi kritizēt "varas kliķi" nav nekāda lielā māksla, un nekādu papildu drosmi tas patiesībā neprasa. Vēl jo vairāk, ja esi naudīgs advokāts vai maksātnespējas administrators ar lepniem īpašumiem, kuram nav jālauza galva par to, kā samaksāt administratīvos sodus. Tāpat nekāda drosme nav vajad

Paldies TV3 par brīnišķīgajām laika ziņām šodienai 🤗🌞😁👆

     Var iet atkal peldēties :)  REKLĀMA GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA

Ignorējot valdības pozīciju, Saeima no 7.maija atļauj ēdināšanu ārtelpās atbilstoši epidemioloģiskās drošības prasībām

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas no 7.maija sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem atļauj ēdināt ārtelpās atbilstoši valdības noteiktām epidemioloģiskās drošības prasībām. Saeima šādu lēmumu pieņēma, neņemot vērā iepriekš valdībā panākto vienošanos – nepārskatīt ierobežojumus līdz 11.maijam. Bažas par Saeimas lēmumu ceturtdien pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), kura ieskatā Saeima attiecībā uz epidemioloģisko situāciju un riskiem “dzīvo savu dzīvi, savā informatīvajā telpā”. “Es to vēroju nedaudz nobažījies, jo ar dažādu rīcību varam izraisīt negaidītas sekas,” piebilda Kariņš. No Saeimas lēmuma izriet, ka no 7.maija sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem būs atļauts, ievērojot Ministru kabineta noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem, sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus ārtelpās.  Taču atkarībā no epidemioloģiskās situācijas Ministru kabinets varēs pieņemt lēmumu uz noteikt