Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 11. – 17. oktobris

 


AUNS Mēģiniet šonedēļ paveikt kaut ko svarīgu. Šis ir pārejas periods, un drīz jums būs jauni uzdevumi. Tikmēr mierīgi sakārtojiet lietas un turpiniet izmantot iespējas, ko jums sniedz šis periods. Tikšanās otrdien var mainīt jūsu plānus. Šis ir pārmaiņu laiks personiskajās attiecībās, taču jaunas paziņas nesniegs tos iespaidus, ko jums garantē attiecības ar pastāvīgajiem partneriem un veciem draugiem. 
VĒRSIS Tagad jūs varat pārvērst savu mājokli par savu sapņu pili. Jūsu idejas būs oriģinālas un darbaspējas -- augstas. Mājas uzkopšanu un veļas mazgāšanu vislabāk veikt pirmdien. Rezultāti jūs iepriecinās. Ja jūsu māja ir pilnīgā kārtībā, īstenojiet darbā vecās idejas, uzlabojiet projektus, ar kuriem jūs strādājat ilgu laiku. Ja jūs uztrauc liekais svars, šonedēļ ieteicams izmēģināt jaunu diētu. 

DVĪŅI Līdz šim jūsu izdevumi nepārprotami pārsniedz ienākumus, bet no piektdienas viss atgriezīsies ierastajās sliedēs un sāksies labvēlīgs periods jaunu projektu īstenošanai. Pagaidām bruņojoties ar pacietību un pabeidziet iesākto. Šis ir labvēlīgs laiks komunikācijai, konsultācijām un reklāmas pasākumiem. No piektdienas līdz nedēļas beigām vairāk uzmanības veltiet mājsaimniecības darbiem un komunikācijai ar mīļajiem. 
VĒZIS Nedēļa nesīs daudz pozitīvu pārmaiņu un patīkamu iespaidu. Darbs virzīsies uz priekšu bez lielas piepūles. Nepārslogojiet sevi. Drīz jūsu dzīves temps paātrināsies, bet pagaidām atpūtieties, izklaidējieties. Gaisotne kolektīvā būs patīkama, jo īpaši tad, ja jūs ar kolēģiem vieno kopīgas intereses. Sākot ar ceturtdienu, vēlēsities racionālāk pievērsties jums interesējošo tēmu virzībai. Varat veikt pirkumus, neierobežojot izdevumus.
LAUVA Jums sāksies aktīvu pārmaiņu periods. Iespējams, būs jāizdara izvēle, kura nebija jūsu plānos. Nedēļas notikumu kulminācija gaidāma svētdien, taču pirms tam ieteicams nomaksāt parādus. Nesarežģījiet attiecības kolektīvā un ar vadību, arī tad, ja jums ir taisnība. No ceturtdienas būs progress naudas lietās. Plānojiet savas piektdienas un sestdienas aktivitātes tā, lai tās būtu patīkamas.

JAUNAVA Piektdien gaidāms pavērsiens, un jūs sajutīsiet, ka pazūd visi ierobežojumi un šķēršļi, kas vairākas nedēļas kavējuši jūsu darbību. Gandrīz visa nedēļa ir piemērota tam, lai pabeigtu iesāktos darbus un atrastu informāciju, kas noderēs jūsu jauno plānu un projektu īstenošanai. Pārmaiņas var notikt arī personīgajā dzīvē. Pēkšņi var rasties iespēja atjaunot attiecības.

SVARI Plānojiet ceturtdien kādu jums nozīmīgu notikumu -- tikšanos, sarunu ar mīļoto cilvēku par jūsu perspektīvām. Savukārt līgumu parakstīšanu labāk atlikt līdz piektdienai. Šonedēļ labi veiksies darbs domubiedru grupā, paplašiniet kontaktus un rīkojiet sarunas ar attāliem partneriem. Jūs gaida pārmaiņas, jauni priekšlikumi, tāpēc labāk ir sagatavot pamatus tam visam tagad. Nedēļas nogalēs esiet uzmanīgi sporta treniņu laikā, iespējamas traumas. 
SKORPIONS Pievērsiet uzmanību informācijai, ko saņemsiet pirmdien. Tas tuvākajā nākotnē palīdzēs jums izvēlēties jaunu darbības virzienu. Tagad ir pienācis laiks organizēt darbu domubiedru grupā, uzņemoties vissarežģītāko un atbildīgāko jautājumu risināšanu. No piektdienas iespējams būtisks progress uzņēmējdarbībā. Personīgajās attiecībās niansēm ir liela nozīme. Esiet dāsni un sagādājiet jauku pārsteigumu mīļotajam cilvēkam.
STRĒLNIEKS Nesteidzieties šonedēļ kaut ko mainīt -- jūsu laiks vēl nav pienācis. Strādājiet pie aktuālajiem jautājumiem, sakārtojiet darba lietas. Uzņemieties papildu slodzi, ja tas nāks par labu jūsu projektiem. Uztveriet mierīgi to, ka jums būs jāpārvar šķēršļi, jāpārliecina partneri vai jāmeklē kompromisa risinājumi attiecībās ar mīļajiem. Piektdien kāds jums svarīgs jautājums var tikt negaidīti veiksmīgi atrisināts. Plānojiet aktīvas brīvdienas nedēļas nogalē, atsāciet sporta treniņus. 
MEŽĀZIS Šis laiks ir vispiemērotākais personisko jautājumu risināšanai. Jūs kļūstat romantiskāki, cenšaties iekarot jums patīkamu cilvēku simpātijas. Pēc nedēļas jūs gaida pārsteigumi, bet tieši tagad nāks pirmie pārmaiņu signāli un jaunas iespējas. Nepalieciet viens, nesteidzieties uzņemties papildu pienākumus. Padomājiet par to, ar kādām problēmām partneri var tikt galā bez jums. Nedēļas nogalē varat iegādāties dārgākus pirkumus. 
ŪDENSVĪRS Esiet pacietīgi un nesteidziniet notikumus. Mēģiniet efektīvi tikt galā ar saviem pienākumiem un uzkrāt materiālus jauniem projektiem. Atrodiet pēc iespējas vairāk laika atpūtai, rūpējieties par savu veselību. Otrdiena pavērs jums jaunas perspektīvas partnerattiecībās. Bet paturiet prātā, ka dubultie standarti tagad var ar jums izspēlēt nežēlīgu joku. Esiet uzticīgi saviem principiem, vecajiem draugiem un partneriem -- un jūs uzvarēsiet. 
ZIVIS Maz ticams, ka šonedēļ izdosies atlikt darījumus un mierīgi atpūsties. Darbā briest pārmaiņas. Un, pat ja tās jūs tieši neietekmē, kopējā gaisotne liks iesaistīties kolektīva jautājumu risināšanā. Pirmdien jums būs jārisina personiskas dabas jautājumi. No otrdienas drosmīgi īstenojiet to, ko esat iecerējuši. Sestdien un svētdien plānojiet izklaidējošas un vienlaikus noderīgas aktivitātes, rūpējieties par savu izskatu -- priekšā ir daudz tikšanos un interesantas komunikācijas.


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Internetā publicēti Pavļuta mājas foto un adrese, ministrs ir vērsies policijā

Valsts policija (VP) nodevusi Datu valsts inspekcijai informāciju par, iespējams, veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) mājas foto un dzīvesvietas adreses publicēšanu. Internetā šonedēļ parādījās vakcinācijas pretinieku ievietoti foto, kurā it kā redzama veselības ministra māja un minēta arī dzīvesvietas adrese. Pavļuta padomniece Lāsma Bindere aģentūrai LETA nekomentēja, vai ministrs ir vērsies ar iesniegumu policijā. VP preses pārstāve Krista Andersone aģentūrai LETA apstiprināja, ka minētais gadījums bija nokļuvis policijas redzeslokā, taču informācija nodota Datu valsts inspekcijai. LETA jau rakstīja, ka otrdienas vakarā izplatītajā VP priekšnieka Armanda Ruka preses paziņojumā teikts, ka VP bargi vērtēs naidīgus komentārus, vajāšanas izpausmes un draudus, kas vērsti pret mediķiem, policistiem, citu dienestu kolēģiem, apsargiem, augstākajām valsts amatpersonām un žurnālistiem. Avots: bb.lv REKLĀMA GARŠĪGAS RECEPTES KATRAI DIENAI! REKLĀMA