Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 13. – 19. septembris

 


AUNS Vairāk apņēmības -- un jums būs labas iespējas mainīt un pilnveidot savas personiskās īpašības. Dzīvē sitīs augstu vilni, tāpēc daudzi plāni būs radikāli jāpārskata. Centieties nemētāties ar solījumiem, aplieciniet tos ar darbiem, citādi jūs riskējat ar savu autoritāti. Otrdien būs veiksmīgi braucieni. Ieteicams trešdien neieplānot nopietnas tikšanās un sarunas.

VĒRSIS Šonedēļ jums var nākties veikt steidzamus darbus. Būs papildu stress un būs grūtāk koncentrēties. Nekautrējieties un lūdziet palīdzību. Labākais risinājums būtu visu atbildību deleģēt kādam aktīvam cilvēkam, bet jums šo nedēļu veltīt atpūtai. Ja tie ir tikai sapņi, pacentieties vismaz izgulēties. Mājsaimniecības un ģimenes lietas var izvirzīties priekšplānā. Ceturtdien jūs varat saņemt svarīgu informāciju. 

DVĪŅI Dzīvē ir daudz prieka, un ar to ir jādalās. Īpaši tagad, ja šādi rīkosieties, jūsu paziņas var kļūt par īstiem draugiem. Trešdien jūs, visticamāk, jutīsit enerģijas pieplūdumu un tā ir jāizmanto pareizi, -- iztērējiet visu, lai sasniegtu galveno mērķi. Sestdien, pirms radikāli maināt savu mājinieku dzīvi, informējiet viņus par to. Tādējādi miers un harmonija ģimenē būs jūsu nopelns. 
VĒZIS Jums bija iespēja izkalt grandiozus plānus. Bet, varbūt labāk tos samazināt līdz reālam apjomam? Ja iespējams, samaziniet saziņu ar priekšniecību līdz minimumam, pretējā gadījumā jūsu pārmērīgi asprātīgie paziņojumi var izraisīt konfliktu. Piektdien pie jums var ierasties negaidīti viesi. Pavadiet nedēļas nogali kopā ar saviem mīļajiem. Sestdien, lemjot par svarīgiem jautājumiem, ieklausieties tuvinieku padomos un nenoraidiet viņu palīdzību. 
LAUVA Šis ir labvēlīgs laiks karjeras sasniegumiem, bet šim nolūkam jums būs jāpaaugstina savs profesionālais līmenis. Otrdien rīkojieties apņēmīgi un aktīvi. Ja radīsies kādas neprecizitātes, tad tuvākā nākotne visu noliks savās vietās. Neatsakieties palīdzēt citiem problēmu risināšanā. Biznesa tikšanās un sarunas ar partneriem piektdien labāk neplānot. Šajā dienā diezin vai izdosies gūt arī vadības atbalstu. 

JAUNAVA Šī nedēļa ir piemērota ne tikai nākotnes plānu veidošanai – varat sākt tos lēnām īstenot. Otrdien nemainiet savu viedokli tikai tāpēc, lai kādam izdabātu, jo tas var mazināt jūsu autoritāti. Padomājiet par svarīgiem projektiem un nedēļas beigās apspriediet tos ar domubiedriem un tiem, no kuriem ir atkarīga to īstenošana. Sarunas šonedēļ nebūs veiksmīgas.

SVARI Šonedēļ būs iespēja izpētīt savu partneru potenciālu, jo no tā nākotnē būs atkarīgas jūsu iespējas. Dzīve solās būt interesanta un piepildīta. Jums nāksies daudz laika veltīt gandrīz visiem aktuāliem darba jautājumiem, tāpēc personīgajai dzīvei gandrīz neatliks laika. Tas pats sakāms par nedēļas nogalēm, jo būs daudz mājas rūpju un problēmu.

SKORPIONS Miers un apņēmība -- bruņojušies ar šīm īpašībām, jūs noteikti sasniegsiet vēlamos rezultātus. Zvaigznes būs jūsu pusē. Strādājot ar darba dokumentiem vai materiālajām vērtībām, jābūt uzmanīgākiem. Iegūstiet priekšniecības labvēlību, pierādiet, ka jums var uzticēties, un jums pavērsies jaunas iespējas. Ceturtdien ir izdevīgi plānot līgumu slēgšanu un darījumus. Neaizmirstiet par mājsaimniecības darbiem, neatlieciet tos uz ilgu laiku.
STRĒLNIEKS Meklējiet veidus, kā pēc iespējas vairāk laika pavadīt mierīgā vidē. Otrdien, pirms atrisināt kādu problēmu, papētiet to sīkāk -- varbūt jūsu priekšstats par situāciju mainīsies, un risinājumam būs nepieciešama pavisam cita pieeja. Trešdien būs jāaizstāv savas idejas. Jums būs iespēja nostiprināt savu autoritāti, var būt iespēja ieņemt augstāku amatu. Iespējamas domstarpības ar bērniem, taču tās var viegli atrisināt, savlaicīgi iesniedzot konstruktīvu priekšlikumu. 
MEŽĀZIS Ir pienācis laiks pievērst vairāk uzmanības savam izskatam vai daudzmaz savest to kārtībā. Šonedēļ jums būs jāpieņem svarīgi lēmumi. Sadarbība ar partneriem no citām pilsētām pamazām uzlabosies. Otrdien jūsu vēlme piepildīsies, tikai ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu. Piektdien esiet īpaši uzmanīgs pret bērniem un ģimeni, neļaujiet vaļu emocijām. Svētdien labi atpūtieties. 
ŪDENSVĪRS Nedēļa kopumā ir labvēlīga, bez lieliem satraukumiem. Tomēr jums būs jākontrolē savas emocijas. Pirmdien varat atrisināt gandrīz visas problēmas. Izlēmība, ar kādu jūs pārvarat šķēršļus, apdomība, kas neļauj jums iesaistīties šķietami vilinošās avantūrās var kļūt par atradināšanas cienīgu piemēru. Ceturtdiena šajā ziņā būs īpaši veiksmīga. Pateicoties jūsu koncentrēšanās spējām un atbildībai, tiks atrisinātas ļoti svarīgas problēmas. 
ZIVIS Šonedēļ pietaupiet savus spēkus, ļaujot citiem pašiem atrisināt savas problēmas. Biznesa partneri var mainīt plānus jums labvēlīgā virzienā, taču tas sagādās jums papildu rūpes. Atliktie projekti sāks pakāpeniski īstenoties. Sestdien jums veiksies biznesā, visas pūles vainagosies panākumiem. Svētdien iespējami sadzīves konflikti. Centieties neļaut vaļu emocijām, kontrolējiet tās.


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst