Pāriet uz galveno saturu

Ruds runcis un enerģijas pilns suns meklē mājas

 


Ruds runcis

Rudais runčuks ir ļoti patstāvīgs kaķis. Viņam piemērota dzīvesvieta būs tikai un vienīgi lauku īpašums, jo viņam ļoti patīk pašam kontrolēt savas ikdienas gaitas – iet ārā un nākt iekšā, kad vēlas. Līdz ar to rudulim īsti nederēs arī pilsētas teritorijā esoša privātmāja, kur vakaros noteiktā laikā durvis tiek aizvērtas.

Runcim patīk pieglausties un murrāt, un ļauties, lai kāds papaijā, bet tikai tad, kad pats to vēlas. Ja tas notiek par daudz un viņam vairs nav vēlme pēc pieskāriena – var arī ar ķepu norādīt, lai šī procedūra tiek pārtraukta. Tādēļ runcis nebūs piemērots ģimenēm, kurās ir mazi bērni, vai cilvēkiem, kuri vēlas kaķīti, kurš murrās klēpī un kuru varēs mīļot bez apstājas.

Šim draiskulim vienmēr ir pašam savi dienas plāni. Protams, runcis māk nokārtoties kastītē, bet, ejot savās dienas gaitās – var darīt to arī laukā.Remis

Remis patversmē nonāca gandrīz pirms diviem gadiem, kad PVD suni atsavināja saimniekam, kurš vairs nespēja parūpēties par dzīvnieku.

Pa šo laiku Remis kļuvis prātīgāks un paklausīgāks. Līdz nonākšanai patversmē Remis dzīvoja dzīvoklī, bet šajā laikā jau pieradis uzturēties voljērā, kā arī doties pastaigās.

Remis ir septiņus gadus jauns. Šobrīd arī jau izturas ar sapratni pret sievietēm, jo sākumā bija izdomājis, ka dodoties pastaigā ar sievietēm varētu pašmaukties un ne tik ļoti paklausīt! Līdz ar to, lielāks respekts ir pret vīriešiem, jo arī Rema saimnieks bija vīrietis.

Suns ir aktīvs, patīk doties aktīvās pastaigās un, kaut arī skaitās jau pusmūžā, bet noteikti ka nebūs piemērotākais dzīvnieks gados vecākiem cilvēkiem, jo enerģijas Remim ir ļoti daudz! Un noteikti, ja viņam ļautu izvēlēties, tad izvēlētos dzīvi ārpus pilsētas!Ja vēlies iepazīties ar Remi un rudo runci vai sniegt viņam mājas – sazinies ar patversmi ”Lauvas sirds” pa tālruni: 63 443 909

Patversme atgādina, ka adopcijai netiek nodoti dzīvnieki turēšanai pie ķēdes, uz mazdārziņiem, laivu būdām vai juridiskām personām firmu teritoriju ”apsargāšanai”. Adoptējot dzīvnieku nav nepieciešams segt finansiālos izdevumus par veterinārajām manipulācijām.

Patversmē dzīvojošie mīluļi spēs novērtēt, ja ziedosiet profesionālo dzīvnieku sauso barību un konservus, suņu un kaķu guļvietas, pavadas, siksniņas, suņu un kaķu rotaļlietas, kā arī segas, pledus, spilvenus, dvieļus un avīzes. Lūgums uz patversmi nest tikai tīras lietas.

Lai spētu palīdzēt pēc iespējas lielākam nelaimē nonākušo dzīvnieku skaitam, patversmei ir atvērts arī savs ziedojuma konts:

Saņēmējs: Pašvaldības aģentūra ”Nodarbinātības projekti”
Reģistrācijas Nr.: 90001541495
Konta Nr.: LV26UNLA0025300013600
Maksājumā mērķī obligāti jānorāda arī subkonts – 65300013600.


Avots: liepajniekiem.lv

REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst