Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai - 7. – 13. jūnijs

 


AUNS Mierīga nedēļa, kura palīdzēs Auniem uzkrāt spēkus. Daudzi gribēs palikt vienatnē, darīt to, kas pastāvīgi tik atlikts uz vēlāku laiku. Auniem var rasties iespēja veiksmīgi pabeigt iesākto projektu. Taču šī būs arī pretrunīga nedēļa. Priecīgi notikumi var mīties ar nepatikšanām, bet veiksmēm var sekot neveiksmes. Var strauji mainīties garastāvoklis, pašsajūta. 
VĒRSIS Labvēlīgs periods. Taupīgie un piesardzīgie Vērši var kļūt augstsirdīgi un izšķērdīgi. Šonedēļ pieaugs jūsu enerģētiskais potenciāls. Iespējams, šīs zīmes pārstāvjiem izdosies maksimāli izmantot savas intelektuālās un garīgās spējas. Būs tikšanās, kurās Vērši izcelsies ar savām asprātībām, turklāt veiksme būs sabiedrotā itin visā. Savukārt panākumus garantēs mērķtiecība. 

DVĪŅI  Piemērots laiks tirdznieciskiem darījumiem un riskantiem pasākumiem. Jebkurā darbības jomā un mācībās iespējams negaidīts „izrāviens”. Perioda otrajā pusē pozitīvās tendences mazināsies. Notikumu gaita var mainīties, turklāt ne tā, kā Dvīņi to vēlas. Iespējama disharmonija komunikācijā, problēmas var rasties uz līdzenas vietas. Sīkas sadzīves rūpes un „aizķeršanās” darbā kļūs par iemeslu steigai. 
VĒZIS Vilinājumu, provokāciju nedēļa. Var piepildīties visnepatīkamākās priekšnojautas – sākties vajāšana, saskaršanās ar briesmām. Toties perioda otrajā pusē pārņems sajūta, ka nākotnē gaida panākumi un priecīgi notikumi. Vēži var būt neapmierināti ar pašreizējo darbu un, iespējams, vēlēsies mainīt profesiju. 

LAUVA Šīs zīmes daiļā dzimuma pārstāvēm būs iespēja pārdomāt agrāko pieredzi un noteikt nākotnes plānus. Labs laiks laulības slēgšanai. Ļoti iespējams laimīgs gadījums, kad smagā un šķietamā bezizejas situācijā augstāki spēki palīdzēs Lauvām tikt cauri sveikā. Lauvas kļūs emocionālāki un jūtīgāki. Taču jūtu izpausmē vēlams saglabāt vēsu prātu – tas palīdzēs izvairīties no iespējamām nepatikšanām attiecībās ar pretējo dzimumu.

JAUNAVA Šonedēļ mājās un ģimenē iestāsies miers un līdzsvars. Jūs var kaitināt bērni vai citi mājinieki, un tas nozīmē, ka tieši jūs esat pieļāvuši kļūdu un tagad nespējat atslābināties. Šonedēļ jārīkojas prātīgi un jābūt mierā ar to, ko liktenis jums sniedz, kā arī jāizvēlas mērķi un jālemj, kā tos sasniegt. Iespējamas dažas pārmaiņas vientuļu Jaunavu personīgajā dzīvē. 

SVARI Tagad labāk paļauties uz saviem spēkiem, jo jūsu ienākumi, kurus saņemat ar partneru starpniecību, nevieš optimismu. Būs vairāk jātaupa, kā arī jāatliek lielāki pirkumi. Iespējami negaidīti radu apciemojumi vai nepatīkamas vēstis par tuviem cilvēkiem. Daudziem Svariem būs jāveic liels darba apjoms, kurš nesagādās gandarījumu un prieku. Nedēļas beigās var būt pārpratumi, kuri var rasties neapdomīgu solījumu dēļ. 
SKORPIONS Pastiprināsies iztēle, fantāzija, paplašināsies radoša darba iespējas. Daudziem Skorpioniem izdosies izpausties mākslā. Taču vienlaikus var pārņemt nogurums un apātija. Perioda pirmajā pusē pārlieka steiga, bet otrajā pusē – kašķīgums un pārmērīgs prasīgums var traucēt gūt panākumus darījumos. Savukārt tuviniekiem nepatīkamus brīžus sagādās Skorpionu mainīgais garastāvoklis.
STRĒLNIEKS Strēlniekiem izdosies neticami viegli atrisināt visus jautājumus vai realizēt senu sapni. Taču šis periods būs visai nestabils, dažkārt Strēlnieku domas un rīcību būs pagrūti izskaidrot. Pārmērīgs taisnprātīgums vai impulsīva rīcība negatīvi ietekmēs attiecības ar tuvu cilvēku. Savukārt izdabāšana savām iegribām var radīt finansiālus zaudējumus.
MEŽĀZIS Piepildīsies vēlēšanās, izdosies realizēt ieceres, savu iekšējo potenciālu. Darījumi, pie kuriem ir daudz strādāts un ieguldīti lieli līdzekļi, beidzot sāks nest peļņu. Šajā laikā dominēs augstsirdība, žēlsirdība, labdarība. Iespējamas nelielas problēmas ar radiniekiem vai draugiem. Mežāžiem būs jāpiedalās tuvu cilvēku problēmu risināšanā. Iespējams, tam būs jāiztērē gana liela naudas summa. 
ŪDENSVĪRS Ūdensvīrus – vīriešus var pārņemt garlaicība, diskomforts, viņi var kļūt viegli aizkaitināmi. Turklāt būs jāizvēlas starp komunikāciju ar draugiem un palikšanu vienatnē. Daudziem būs grūti turēties pretī savām vēlmēm un atteikties no pārliekas dzīves baudīšanas. Šonedēļ noslēdzas labvēlīgo tendenču periods un sākas jaunu pārbaudījumu laiks.

ZIVIS Šī nedēļa sola daudz patīkamu brīžu, izklaižu un labu ziņu. Zivīm nedraud skauģu intrigas. Iespējams, šīs zīmes pārstāvji sastaps kādu cilvēku, kurš savulaik ir bijis tuvs un mīļš. Taču dažām Zivīm šis var būt visai pretrunīgs periods – tā pirmā puse var izrādīties garlaicīga, bet otrajā pusē negaidīti notikumi daudziem liks saņemties un aktīvi rīkoties. Lai atrisinātu tuvu cilvēku materiālās problēmas, Zivīm būs jārīkojas piesardzīgi. Iespējams, tiks saņemts lietišķs priekšlikums. 


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst