Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 3. – 9. maijs

 


AUNS Nevaldāma vēlme gūt panākumus aktīvākajiem un darbīgākajiem Auniem var nest vērā ņemamus rezultātus. Veselais saprāts palīdzēs noteikt, kurš ir draugs un kurš – ienaidnieks, tāpēc Auniem būs jāizvēlas starp patīkamo un lietderīgo. Vecāka gadagājuma cilvēki var saņemt labklājības garantijas gada otrajai pusei. Šīs zīmes daiļā dzimuma pārstāves gaida patīkama iepazīšanās vai tikšanās.
VĒRSIS Labs laiks mīlestībai, ģimenes attiecību stiprināšanai, radošu nodomu īstenošanai. Daudzi Vērši rūpīgi pildīs savus ikdienas darba pienākumus, ieviesīs kārtību, labos dažādas lietas un mehānismus, palīdzēs pārvarēt emocionālu vai mentālu krīzi tuviem cilvēkiem. Šajā laikā atgūsiet iekšējo brīvību, dzīvesprieku. Labvēlīgs laiks Vēršu autoritātes stiprināšanai.

DVĪŅI  Būs daudz plānu un cerību, turklāt to lielākā daļa piepildīsies. Taču Dvīņus – ideālistus vairāk priecēs apziņa, ka viņi bruģē ceļu uz nākotni. Divējāds periods. Iespējams, Dvīņiem būs jātērē laiks un spēki, lai atrisinātu problēmas attiecībās ar apkārtējiem, jāpārskata plāni. Savukārt jaunas idejas vai nestandarta risinājumi dos labus rezultātus.

VĒZIS Šis ir pārbaudījumu laiks. Domāšana, jūtas, rīcība būs pārdomāta un harmoniska. Vēži var nonākt jaunā situācijā, taču spēs tajā labi orientēties. Pateicoties intuīcijai un skaidram aprēķinam, šīs zīmes pārstāvji var gūt panākumus mākslā, personīgajā dzīvē un darbā. Taču vienlaikus šis būs ilūziju, maldu un provokāciju periods. Pat Vēžiem raksturīgā jūtu atdzimšana, emocionālais pacēlums izrādīsies vien pašapmāns.
LAUVA Brīnišķīgs laiks mīlestībai, laulībai. Labi veiksies jaunu ilgtermiņa projektu un lēmumu īstenošanā. Vīriešiem veiksies labāk. Pozitīva ziņa mazinās spriedzi. Savukārt sievietēm, kuras strādā vadošā amatā, šis laiks nebūs veiksmīgs. Iespējams, neizdosies tikt galā ar dažām problēmām, kuras vēl pavisam nesen šķita viegli atrisināmas.

JAUNAVA Šonedēļ Jaunavām sagādās problēmas komunikācija un sadzīves rūpes. Taču šis periods ir piemērots cīņai ar dažādiem kārdinājumiem. Tas aizritēs žēlsirdības, mīlestības un piedošanas zīmē. Labs laiks sporta nodarbībām, fiziskām aktivitātēm, saskarsmei, laulības slēgšanai.


SVARI Harmonisks, līdzsvarots laiks. Taču idilliskais miers nenovedīs pie domu un jūtu stagnācijas. Veiksmīgākajiem Svariem stabilizēsies finansiālais stāvoklis. Privātā dzīve būs mierīga – nedēļas vidū Svari atjaunos garīgo līdzsvaru un dzīvos harmonijā ar apkārtējo pasauli. 


SKORPIONS Saglabāsies iepriekšējās nedēļas tendences. Šis laiks var izrādīties labvēlīgs plānu īstenošanai. Skorpioniem ir labi attīstīta intuīcija, viņi būs ārēji mierīgi un vienaldzīgi, taču viņu sajūtas būs saasinātas un svārstīgas. Dažiem Skorpioniem tā arī neizdosies panākt to, ka domubiedri sāk atbalstīt viņu idejas.

STRĒLNIEKS Labs laiks jaunu vietu apmeklēšanai, ceļojumiem, Strēlnieki var droši vērsties varas un sabiedriskās iestādēs. Zvaigznes sola panākumus profesionālajā jomā. Aizrautība un prasme racionāli saplānot laiku pozitīvi ietekmēs darba rezultātus un izraisīs apkārtējo cieņu. Taču personīgajā dzīvē iespējamas vilšanās. Jauna iepazīšanās var sagādāt vilšanos.
MEŽĀZIS Iespējami pretrunīgi notikumi, domas, rīcība. Aktīva darbība palīdzēs gūt panākumus finanšu jomā, taču neuzmanības dēļ Mežāži riskē zaudēt ievērojamu naudas summu. Šajā periodā būs jauni enerģijas avoti, piepildīsies vēlēšanās. Šis ir vispiemērotākais laiks ģimenes problēmu risināšanai. Zvaigznes sola, ka tieši tagad pie jums atgriezīsies maiguma un mīlestības jūtas. Būs veiksmīgi pirkumi, labi padosies būvdarbi, remontdarbi.
ŪDENSVĪRS Labs laiks pašizglītībai, amatu apgūšanai. Ūdensvīri var tikt iesaistīti mājokļa labiekārtošanā – remontdarbos vai celtniecībā. Labs periods kolektīvam darbam, kopīgiem pasākumiem, aktīvai atpūtai, fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā. Ūdensvīriem negribēsies nodarboties ar nopietnām lietām. Liks sevi manīt nogurums, kurš uzkrājies iepriekšējā periodā. Arī emocionālais stāvoklis var būt nestabils.
ZIVIS Pretrunīga, divējāda nedēļa. Vēlēšanās norobežoties no steigas un pabūt vienatnē var radīt pārlieku atsvešināšanos un personīgas problēmas. Nedēļas otro pusi sarežģīs pārpratumi, vilšanās. Zivis nebūs gatavas attiecībām, kuras pamatos var mainīt viņu dzīvi. Mēneša beigās daudziem šīs zīmes pārstāvjiem var rasties vēlmes, par kurām viņi pašlaik nemaz nenojauš. Iespējami sarežģījumi ar varas struktūru pārstāvjiem. 


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst