Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 5. – 11. aprīlis

 


AUNS Nesamaziniet tempu, centieties pabeigt kādu darbu, lai redzētu rezultātu. Jūs gaida lielisks laikposms, un tam ir pienācīgi jāsagatavojas. Otrdiena un trešdiena piemērota dažādiem sīkiem darbiem, kārtības ieviešanai un nepieciešamās informācijas iegūšanai. Esiet atklāti, komunicējot ar cilvēkiem, kurus mīlat, kā arī nekavējiet pārmaiņas. Izklaidi un braucienus plānojiet svētdien.
VĒRSIS Tagad vairāk laika veltiet estētiskām vērtībām. Darbā labi veiksies ar reklāmu un dizainu saistītu jautājumu risināšana. Neatstājiet bez ievērības bērnu lūgumus, palīdziet viņiem atrisināt problēmas. Izdariet to, ko esat apsolījuši. Otrdien īstenojiet idejas. Šis ir optimāls laiks kolektīvam radošam darbam, turklāt jūs varat izņemties vadītāja funkcijas.

DVĪŅI  Jūsu slodze pieaugs, taču tagad būs daudz vilinošu perspektīvu. Personīgajā dzīvē šī nedēļa var būt viena no labākajām attiecību uzlabošanai. Varat noformēt līgumus, kārtot darījumus, rīkot reklāmas akcijas. Trešdien iespējami negaidīti notikumi. Pamainiet ierasto komunikācijas stilu, tam var būt labi rezultāti. Taču neizdariet spiedienu un nesteidziniet, jo pašlaik ne visi spēj tikt jums līdzi. 
VĒZIS Šai nedēļai vēlams kalt konkrētus plānus un censties paveikt pēc iespējas vairāk. Attiecībās izkristalizēsies dažas nianses, kuras jums palīdzēs pamainīt savu uzvedību. Piemērots laiks lēmumu, kuri saistīti ar ģimeni un personīgo dzīvi, pieņemšanai. Trešdien rīkojiet tikšanās, aktīvi sarakstieties, jo jauna informācija palīdzēs izvēlēties pareizos orientierus. Sapņojiet, plānojiet svētdienas atpūtu, esiet gatavi ātrai notikumu attīstībai.
LAUVA Pirmdien bez kavēšanās iesaistieties notikumos un atrisiniet situāciju. Paplašiniet komunikāciju, apspriediet kopīgus plānus ar darījumu partneriem. Jūsu panākumi karjerā pašlaik ir atkarīgi no tā, kā izdosies izveidot attiecības ar kolēģiem. Trešdien esiet uzmanīgi, risinot finansiālus jautājumus. Nedēļas otra puse ir labvēlīga publiskiem pasākumiem, reklāmai. 

JAUNAVA Beidzamajā laikā jūs esat guvuši panākumus, pateicoties prātīgai rīcībai un pacietībai. Taču piektdien jūs var pievilt partneri vai arī negaidīti var nākties pievērsties kaut kam jaunam. Nepretojieties pārmaiņām, jo nekas nenotiek nejauši. Pagaidām sarežģītās situācijās centieties atrast kompromisu. Jums ir divas nedēļas, lai nostiprinātu savas pozīcijas un sāktu īstenot savus plānus. Brīvdienās varat neierobežot tēriņus.
SVARI Šis ir viens no svarīgākajiem periodiem šajā gadā, kad ir svarīgi atstāt pagātnē pabeigtos darbus un sagatavoties kārtējam intensīvam periodam darbā un privātajā dzīvē. Pašlaik jūs esat notikumu centrā, tāpēc ir svarīgi noteikt prioritātes. Vēlams pasteigties ar līgumu un vienošanos noslēgšanu. Risiniet darbā iekārtošanās un izglītības jautājumus, droši mainiet imidžu un attiecību stilu. 
SKORPIONS Šis ir noteicošais posms darbos un darījumos, kuriem jūs jau esat veltījuši gana daudz laika un spēku. Tagad esat daudz tuvāk panākumiem, taču lēmumi jāpieņem atbildīgi. Nemeklējiet draugu padomus – jūs, kā vienmēr, tiksiet ar visu skaidrībā daudz labāk. Svētdien var mainīties jūsu plāni, nākt klāt jauni darbi. Pievērsiet uzmanību šķietami nejaušai informācijai.
STRĒLNIEKS Pašlaik vislabākos panākumus izdosies gūt, strādājot komandā. Var pieaugt draugu, kolēģu un citu ieinteresētu cilvēku loma tajās dzīves jomās, kurās jūs esat noskaņojušies pārmaiņām. Stresainām un ekstrēmām situācijām trešdien gluži negaidīti var būt pozitīvs efekts. Taču jums ir kārtīgi jāpilda savas saistības, kā arī jārīkojas kolektīva interesēs.
MEŽĀZIS Nedēļas pirmajā pusē risiniet ikdienišķus jautājumus. Ja nepaspēsiet ieviest kārtību darbos un savā mājoklī, drīz vien var sākties juceklis. Apkārtējie jums labprāt palīdzēs, ja pareizi organizēsiet kopīgā darba procesu. Savukārt nedēļas vidū sāksies pārsteigumi. Būs daudz uztraukumu, taču lielākā daļa būs saistīta ar pozitīvām pārmaiņām gan darbā, gan personīgajā dzīvē. Necentieties kavēt pārmaiņas.
ŪDENSVĪRS Grūtības ir aiz muguras, jūs esat ieguvuši priekšniecības, kolēģu cieņu, par jums izrāda interesi pretējā dzimuma pārstāvji. Taču pirmām kārtām ir jādomā par veselību un darba interesēm. Jebkurš stress ātri pāries, tāpēc veltiet laiku tam, kas tik tiešām ir svarīgi. Brīvdienās uzkrāsiet enerģiju un atgūsiet entuziasmu. Var īstenoties kāds sen sapnis, taču, lai tā notiktu, būs jāizrāda iniciatīva. 
ZIVIS Drīz būs ļoti daudz darāmā, tāpēc šonedēļ centieties ieviest kārtību itin visur, kur vien tas ir iespējams. Trešdien iespējami sarežģījumi attiecībās ar cilvēkiem, kuri jums ir ļoti svarīgi. Spontāna reakcija var izrādīties vispareizākā, un tas palīdzēs satuvināties vēl vairāk. Līdz brīvdienām pacentieties nokārtot visus finansiālos jautājumus. Varat kārtot ar mantojumu, īpašuma tiesību jautājumus, ņemt aizdevumu.


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst