Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 12. – 18. aprīlim

 


AUNS Veiksme smaidīs darba jomā, līdz ar ko, centies nedēļu izmantot, lai uzlabotu materiālo stāvokli, tiktu galā ar sarežģītākajiem pienākumiem. Ja būsi pašaizliedzīgs, centīgs, neapšaubāmi iegūsi priekšniecības labvēlību. Pašsajūtas uzlabošanai, vajadzētu pievērsties veselīgākam dzīvesveidam, būt fiziski aktīvam. Mīlas dzīvē esi savaldīgāks, neļauj ugunīgajam temperamentam radīt konfliktsituācijas. Mēģini izrādīt ne tikai iejūtīgāku, bet arī romantiskāku attieksmi pret otro pusīti.
VĒRSIS Šis var izrādīties pārmaiņu laiks ne tikai profesionālajai jomai, bet arī personīgajai dzīvei. Aktīvāka nedēļa tiem Vēršiem, kuri saistīti ar pedagoģiju, tirdzniecību un grāmatvedību. Zvaigznes iesaka drošāk soļot pretī visu veidu novitātēm, nebaidīties iesaistīties apjomīgākos projektos. Ģimenes dzīvē skaidri apzināsies savas vēlmes, atliks tikai saskaņot tās ar laulāto un rīkoties. Nedēļas izskaņā vēlēsies, kā nākas izbaudīt dzīves bezrūpīgo pusi.

DVĪŅI  Kāds Dvīņu zīmes pārstāvis, var negaidīti uzlabot materiālo stāvokli. Papildu ienākumi ļaus sagādāt patīkamu pārsteigumu ģimenes locekļiem, kā arī īstenot paša iegribas. Darba lietas ritēs savu gaitu, tev tikai atliks rūpīgāk sekot līdzi paveiktā kvalitātei, pārliecināties, ka neesi pieļāvis neuzmanības kļūdas, citas nepilnības. Saskarsmē ar tuviniekiem sapratīsies burtiski no pusvārda. Sevišķi labs kontakts veidosies ar gados jaunāko paaudzi.
VĒZIS Panākumi tiešā veidā būs atkarīgi no tā, vai saspringtākajās situācijās spēsi būt pašaizliedzīgs, drosmīgs. Aizstāvot savas intereses, centies nezaudēt savaldību, it visā ieturēt lietišķu, nosvērtu un pārdomātu nostāju. Ja tev veicamas pārrunas ar priekšniecību, tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Savukārt nedēļas sākumā vari pievērsties juridisku jautājumu risināšanai, īstenot ar nekustamo īpašumu, saimnieciski organizatoriskajām niansēm saistīto.
LAUVA Tieksies pēc līdera pozīcijām gan darbā, gan mājās. Enerģiskā nostāja neapšaubāmi atmaksāsies profesionālajā lauciņā, taču privātajā jomā tev derētu būt nedaudz piekāpīgākam, diplomātiskākam. Mīļotais cilvēks nez vai atzinīgi novērtēs uzstājību, pavēlniecisko toni. Šī var izrādīties interesanta nedēļa Lauvām, kuras cenšas apliecināt sevi uz politiskās skatuves, ir saistītas ar masu medijiem, zinātnisko jomu. Brīvdienas būs kā radītas, lai pievērstos vaļaspriekam.

JAUNAVA Pilnīgi iespējams, nāksies pievērsties pagājušajā nedēļā pieļauto nepilnību novēršanai. Labi, ka tas neaizņems daudz laika un pūļu. Visā visumā, šonedēļ būsi patiesi rosīgs, izdarīgs, spēsi tikt galā ar dažāda rakstura pienākumiem, lai cik sarežģīti tie arī nebūtu. Ja veic apjomīgu garīgo darbu, neaizmirsti pēc tam pienācīgi atpūsties, citādi tava nervu sistēma var sākt izteikt protestus. Kopdzīvē ar otro pusīti mācēsi uzturēt patīkamu, draudzīgu gaisotni.
SVARI Centies būt noteiktāks savās vēlmēs, neļauj svārstīgumam radīt nevajadzīgus sarežģījumus. Profesionālajās gaitās tev derētu pieturēties pie devīzes – labs darbs, kas padarīts. No otras puses, ja ļausi sev vienlaikus pieķerties vairākiem pienākumiem, var sanākt tā, ka līdz galam nepaveiksi nevienu no tiem. Finansiālā situācija prasīs plānot vairākus gājienus uz priekšu. Mīlas jomā nedēļa solās būt tīkamām emocijām piesātināta. Saskanīgās attiecībās ar mīļoto dos iedvesmu ikdienas darbiem.
SKORPIONS Ar savu drosmīgo, izlēmīgo un tālredzīgo rīcību gūsi ne tikai pamanāmus rezultātus, bet arī kalposi kā paraugs apkārtējiem. Nebūs nekāds brīnums, ja iegūsi sev jaunus atbalstītājus, pievērsīsi ietekmīgu personu uzmanību. Piemērota nedēļa ambiciozu ieceru īstenošanai. Romantiskajās gaitās izrādīsi sev raksturīgās kaislības, kas visu padarīs vēl interesantāku, aizraujošāku. Nedēļas izskaņā labprāt pabūsi vienatnē, pārdomāsi līdz šim sasniegto.
STRĒLNIEKS Dzīvespriecīgā, draudzīgā un atklātā attieksme pret līdzgaitniekiem, ļaus daudz vieglāk sasniegt kāroto. Šonedēļ veiksies ar radošo, izklaides jomu saistītie projekti. Materiālas dabas jautājumus, juridiskās nianses vēlamāk kārtot nedēļas pirmajā pusē, savukārt nedēļas otrajā pusē vari pievērsties lietišķo kontaktu veidošanai, iepriekš pieminētajām radošajām iecerēm. Romantiskajā frontē būsi gatavs jauniem piedzīvojumiem, iekarojumiem.
MEŽĀZIS Nedēļas sākumā būs nedaudz grūtāk koncentrēties ikdienas pienākumiem. Domas vairāk kavēsies pie notiekošā privātajā dzīvē. Esi piesardzīgāks, veicot apjomīgākus finansiālos darījumus, kārtojot grāmatvediskās nianses. Sākot ar nedēļas vidu, tu pilnībā iegrimsi darbos, būsi enerģisks, vēlēsies pēc iespējas spilgtāk apliecināt sevi priekšniecības acīs. Brīvdienās tieksies izbaudīt mierīgu, nesteidzīgu gaisotni, otrās pusītes sabiedrību.
ŪDENSVĪRS Pārdomu pilns periods. Vajadzēs saprast vai esi apmierināts ar līdz šim sasniegto un kādu ceļu sev turpmāk izvēlēsies. Lai pieņemtu pareizos lēmumus, tev nāksies lūgt padomu pieredzes bagātākiem līdzgaitniekiem. Nav izslēgts, arī otrā pusīte sniegs vērtīgas atziņas. Ikdienas profesionālās gaitas galvassāpes nesagādās. Tu lēnām, pārdomāti īstenosi sev uzticēto. Mīlas dzīvē nav izslēgti straujāki notikumu pavērsieni, negaidītas izmaiņas.
ZIVIS Iedomas brīžiem jūtami atšķirsies no realitātes. Pielūko, lai sapņainā attieksme neveicina neuzmanības kļūdas, nerada liekas problēmas darba lietās. Nav izslēgts, sajutīsi spēcīgāku interesi par ezoteriskām, noslēpumainām, grūti izskaidrojamām lietām. Attiecībās ar pretējo dzimumu būsi atturīgs, taču vienlaikus izstarosi neizskaidrojamu pievilcīgumu, intrigu. Attiecībā pret tuviniekiem būsi patiesi maigs, iejūtīgs un gādīgs.
REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst