Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 26. aprīlis – 2. maijs

 


AUNS Šonedēļ būs nepieciešama laba reakcija. Vairāk spēku tērēsiet savu interešu aizstāvēšanai un kļūdu labošanai. Risks neattaisnosies. Personīgajā dzīvē sāksies kaislību un vēlmju periods. Centieties neuzspiest mīļotajam cilvēkam savu viedokli, taču droši mainiet ierasto attiecību stilu, atrodiet kopīgus vaļaspriekus un vairāk laika pavadiet draugu pulkā. Sestdien romantiskā braucienā var būt iespēja novērst visus pārpratumus.
VĒRSIS Tagad vairāk laika veltiet estētiskām vērtībām. Darbā labi veiksies ar reklāmu un dizainu saistītu jautājumu risināšana. Neatstājiet bez ievērības bērnu lūgumus, palīdziet viņiem atrisināt problēmas. Izdariet to, ko esat apsolījuši. Otrdien īstenojiet idejas. Šis ir optimāls laiks kolektīvam radošam darbam, turklāt jūs varat izņemties vadītāja funkcijas.

DVĪŅI Būs ļoti daudz darba, tāpēc nepalieliniet slodzi pēc savas iniciatīvas. Pirmdien nesteidzieties ar lēmumu pieņemšanu. Svarīgākos pasākumus plānojiet ceturtdien un sestdien. Netērējiet laiku otršķirīgiem darbiem, taču neierobežojiet komunikāciju ar tiem, kuri var palīdzēt īstenot jūsu plānus. Nepametiet novārtā veselību. Iespējamas traumas, iekaisuma procesi un infekcijas. Darbā biežāk rīkojiet pārtraukumus, interesanti pavadiet brīvo laiku. 
VĒZIS Jums var šķist, ka vairs nespējat kontrolēt kādus jums svarīgus notikumus. Ja saspringtās gaidas nemazināsies, tā arī notiks – iespējamas situācijas, kurās jutīsieties apjukuši un nezināsiet, kā rīkoties. Tāpēc labāk ļaujiet ritēt notikumiem savu gaitu, bet tuviniekiem – rīcības brīvību. Ceturtdien jums izdosies atgūt kontroli pār notiekošo un izbaudīt sajūtu, ka labāk par citiem zināt, kā rast izeju no situācijas. Sestdien varat plānot aktīvu atpūtu. 
LAUVA Šis būs visai sarežģīts periods. Notikumi strauji attīstīsies, iespējami negaidīti pavērsieni attiecībās ar tuviem cilvēkiem. Arī draugiem var būt nozīmīga loma visā notiekošajā, taču nepārsteidzieties ar secinājumiem – pēc kāda laika to visu vērtēsiet citādi. Toties šonedēļ jums var rasties daudz jaunu ideju. Savukārt grūtību pārvarēšana var jūs savest kopā ar cilvēkiem, kuriem nākotnē būs svarīga loma jūsu dzīvē. Svarīgākos darbus plānojiet sestdien. 

JAUNAVA Jūsu vēlme visu darīt pareizi var nonākt pretrunā ar gaidāmajiem pārbaudījumiem. Pirmdien un otrdien esiet piesardzīgi, uzklausot padomus un pieņemot lēmumus. Nav vēlami kontakti ar priekšniecību vai kontrolējošo dienestu pārstāvjiem. Ceturtdien situācija ievērojami uzlabosies, taču būs jārisina problēmas, kas radušās agrāk. Necentieties uzreiz darboties pārlieku aktīvi, mazliet nogaidiet – vairākas problēmas atrisināsies pašas no sevis. 
SVARI Šonedēļ būs jāatrisina daži nozīmīgi jautājumi. Izvairīties no grūtībām neizdosies, tāpēc bruņojieties ar pacietību un meklējiet domubiedrus. Tālus braucienus un komandējumus pagaidām labāk atlikt, jo tie nedos gaidītos rezultātus. Nav vēlama ķirurģiska iejaukšanās, fiziska un emocionāla pārslodze. Trešdien jums radīsies vairāk iespēju īstenos savus plānus. Taču no priekšniecības vēlams turēties pa gabalu. Sestdien labi atpūtieties.
SKORPIONS Priekšplānā būs finansiālie jautājumi. Iespējami negaidīti sarežģījumi darījumos, tāpēc ieteicams pārliecināties, ka jūsu līdzekļi ir drošībā. Savukārt kompromiss jums palīdzēs ne tikai izvairīties no problēmām, bet arī rast atbalstu diezgan sarežģītā dzīves posmā. Savam partnerim veltiet vairāk rūpju un uzmanības, parūpējieties, lai mājās būtu komfortabla gaisotne.
STRĒLNIEKS Negaidīti notikumi pirmdien un otrdien var izsist jūs no sliedēm. Lieciet lietā savu intelektu un iespējami ātri atrodiet risinājumus. Taču pēc savas iniciatīvas nesāciet to, kas var sarežģīt jums dzīvi. Lietišķas apspriedes un ģimenes jautājumu risināšana šajā laikā veiksies labi. Piektdien un sestdien, ja tas ir nepieciešams, pastrādājiet vai arī atrodiet veidu, kā atjaunot spēkus.
MEŽĀZIS Dodiet iespēju apkārtējiem piedalīties nedēļas sākumā radušos problēmu risināšanā. Necentieties visu uzkraut saviem pleciem arī tad, ja jums šķiet, ka neviens šos jautājums nespēs atrisināt labāk. Paaugstinātas aktivitātes periods šonedēļ tikai sākas, tāpēc kopējas lietas labad pasaudzējiet spēkus un nervus. Arī romantiskajās attiecībās nesteidziniet notikumus. Sagaidiet sestdienu un organizējiet mīļotajam cilvēkam romantisku braucienu vai vakariņas.
ŪDENSVĪRS Pirmdien un otrdien neriskējiet ar to, kas jums ir svarīgs. Dalība avantūristiskos projektos draud ar krahu. Atlieciet visus svarīgos darbus uz nedēļas beigām un atdodiet vadības grožus tam, kurš pašlaik labāk pārvalda situāciju. Izskatiet idejas un priekšlikumus, taču nesteidzieties ar to īstenošanu. Personīgajā dzīvē iespējami nopietni pārbaudījumi. Līdz sestdienai nav vēlamas atklātas sarunas, palieciet uzticīgi saviem principiem. 
ZIVIS Pašlaik svarīgākās ir ģimenes intereses. Perioda pirmajā pusē nesāciet mājokļa pārbūvi vai rekonstrukciju. Rūpējieties un gādājiet par tuviniekiem. Iespējams, ceturtdien saņemsiet jaunu informāciju vai priekšlikumu, kura perspektīvas noskaidrosies pēc kāda laika. lai ko jūs arī darītu, daudz laika un uzmanības prasīs finansiālo jautājumu risināšana un personīgā dzīve. Ja sestdien jums nav jāstrādā, labi atpūtieties un gūstiet jaunus iespaidus.


REKLĀMA


REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst