Pāriet uz galveno saturu

ŠLESERS GATAVOJAS NĀKAMAJĀM SAEIMAS VĒLĒŠANĀM

 “Es nevēlos būt boksa maiss, kuru spārdīs visā priekšvēlēšanu laikā. Es nerunāju par pašvaldību vēlēšanām, es runāju par lielajām Saeimas vēlēšanām, kas notiks nākamā gada rudenī.Un tāpēc es šodien vēlos paziņot, ka es esmu nolēmis virzīties uz priekšu un gatavoties nākamajām Saeimas vēlēšanām,” šodien Esplanādē sanākušajiem paziņoja Ainārs Šlesers

“Tas, protams, būs atkarīgs no maniem domubiedriem, no cīņu biedriem, kolēģiem, draugiem – visiem tiem, kurus es spēšu apvienot. Es aicinu uz sadarbību visus tos cilvēkus, kuri uzskata, ka šajā valstī kaut kas nav kārtībā, ka šī valdība nestrādā gana labi. Esmu pārliecināts, ka šodien ir nepieciešams izdarīt visu, lai Latvijā būtu profesionāla valdība. Es uzrunāšu bijušos domu biedrus, arī bijušos ministrus, es uzrunāšu nozaru pārstāvjus, es uzrunāšu cilvēkus, kuriem ir plāns, vīzija, kuriem acis deg.”

Vienlaikus Šlesers norādīja, ka negrasās pievienoties Gobzema dibinātajai partijai “Likums un kārtība”, bet veidošot pats savu politisko spēku.

Turklāt, atšķirībā no “Likums un Kārtība” līdera Alda Gobzema, Šlesers nevēloties premjera amatu – nākamajā valdībā viņš pretendēšot uz satiksmes ministra posteni.

Preses konferenci Esplanādē Ainārs Šlesers ceturtdien noturēja pēc vizītes Ģenerālprokuratūrā, kur viņam tika izsniegtas apsūdzības jaunajā digitālās televīzijas lietā.Kā ziņots, kriminālprocesā par iespējamām nelikumībām digitālās televīzijas ieviešanā prokuratūra uzrādījusi apsūdzību uzņēmējiem un bijušajiem politiķiem Andrim Šķēlem un Šleseram (ŠEIT plašāk).

Bijušajam satiksmes ministram Šleseram apsūdzība uzrādīta par krāpšanu lielā apmērā. Šajā kriminālprocesā arī uzlikts arests Šlesera uzņēmumu daļām.

Līdz ar informācijas par apsūdzībām nākšanu klajā Šlesers paziņoja, ka “ļoti nopietni apdomā” atgriešanos Latvijas politikā, kuru viņš savulaik pameta pēc pāris nesekmīgiem startiem vēlēšanās.

Par tiesvedību saistībā ar apsūdzībām digitālās televīzijas lietā, Šlesers ceturtdienas preses konferencē  pavēstīja: “Lai tā iet savu gaitu.”


Avots: puaro.lv

REKLĀMA - REĢISTRĒJIES UN PENI NAUDU NO MĀJĀM

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst