Pāriet uz galveno saturu

Pirmklasnieki skolā izvēmušies maskās. Skolotāji klusē, daudzi vecāki sašutuši

 Sociālajos tīklos izplatījušās ziņas, ka kādā skolā Ķegumā bērni mokoties ar sejas maskās, divi pirmklasnieki maskās pat izvēmušies."Šodien draudzenes bērni pastāstīja, ka divi klasesbiedri esot izvēmušies maskās. 1 klase. Daudzi ņēmuši uz laiku nost, lai paelpotu. Kāpēc skolotāji klusē! Ķeguma skola," sociālajā tīklā Facebook raksta Ilze.

Lielākā daļa komentētāju pauž sašutumu, ka vecāku iebildumi nav ņemti vērā, un maziem bērniem skolā jānēsā maskas. Citi norāda arī8 uz vecāku atbildību.

"Nesaprotu, kāpēc vispār ved bērnus maskās uz skolu, par to daļa atbildības jāuzņemas vecākiem, jo viņi atbalsta šo cirku," spriež Juris.

Savu komentāru gan vēlāk sniegusi arī viena no pieminēto bērnu mātēm Baiba:

"Esmu māte vienam no bērniem, kurš izvēmās, un tas nebija dēļ maskas uz sejas. Tas viņam bija uz stresa pamata. Turpina iet uz skolu un nekādu problēmu nav."
"Es laižu savu bērnu uz skolu ar masku. Nu, diemžēl, bet jā. Bet arī mans bērns grib socializēties. Skatīt draugus, atpūsties no tā datora. Grib satikt skolotāju. Nu es nevaru to liegt un šī šobrīd ir vienīgā iespēja ka satikt savus vienaudžus," rezumē māmiņa Signe.
Kā ziņots iepriekš, klātienē mācības patlaban notiek 1. un 2.klases skolēniem pašvaldībās, kur ir salīdzinoši zems inficēšanās ar Covid-19 līmenis. Mācību procesa laikā un ārpus tā skolēniem jālieto mutes un deguna aizsegi - sejas maskas.
Avots: bb.lv


REKLĀMA


REKLĀMA
REKLĀMA

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst