Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 15. – 21. marts

 


AUNS Labs laiks darba meklēšanai un uzsākšanai. Attiecības kolektīvā būs nelīdzsvarotas, bet, ja neļausiet vaļu emocijām un pievērsīsieties tik tiešām svarīgām lietām, daudz kas mainīsies uz labu. Lai atbrīvotos no stresa, ieteicamas fiziskās aktivitātes, īpaši nedēļas pirmajā pusē. Nāks par labu profilaktiski pasākumi, diēta. Brīvdienās rīkojieties tā, lai nerastos iemesls greizsirdībai.
VĒRSIS Pienācis laiks īstenot savus plānus. Vērsi jutīs, kur var gūt labumu, tāpēc būs veiksmīgi noguldījumi un pirkumi. Piemērotākās dienas tam būs ceturtdiena un piektdiena. Savukārt no trešdienas līdz piektdienai atrodiet laiku kosmētiskām procedūrām, aizejiet uz frizētavu, iegādājieties jaunu kosmētiku. Brīvdienās tuvinieku reakcija uz jūsu rīcību var būt pavisam negaidīta, taču uztveriet to mierīgi, pacentieties samierināties.
DVĪŅI Esiet piesardzīgi pirmdien un otrdien, īpaši braucienos. Šajās dienās nav vēlams plānot svarīgus darbus, remontu, rūpējieties par mājas un darba datoru. Trešdien un ceturtdien varat plānot svarīgas personīgas un lietišķas tikšanās, sarakstīties. Piektdien un sestdien situācija var kļūt nekontrolējama. Lai nepieļautu kļūdas, veiciet tikai kārtējos darbus. Savukārt pārlieka vaļsirdība var jums kaitēt. 

VĒZIS Tagad daudz kas nonāk atklātībā. Šajā laikā varat aktīvi paust savu pozīciju, taču tas izraisīs stresu un nogurumu. Pašlaik visvājākā vieta organismā ir aknas, tāpēc ierobežojiet treknas pārtikas un saldumu lietošanu. Svarīgākos darbus plānojiet perioda otrajā pusē. Svētdienu vislabāk veltīt braucieniem un izklaidei, turklāt lietišķas sarunas varat apvienot ar personīgu jautājumu risināšanu. 
LAUVA Pirmdien un otrdien samaziniet izdevumus līdz minimumam un nesteidzieties pieņemt lēmumus jautājumos, kuros pastāv risks, ka varat ciest materiālus zaudējumus. No trešdienas aktīvi komunicējiet ar tiem, kas var palīdzēt jums atrisināt jautājumus profesionālajā jomā. Jaunas iepazīšanās būs gan patīkamas, gan noderīgas. Visus Lauvas, neatkarīgi no ģimenes stāvokļa, pārņems romantisks noskaņojums.

JAUNAVA Pirmdienas un otrdienas notikumi būs noteicošie. Nesteidzieties izrādīt aktivitāti, taču neatsakieties no priekšlikumiem. Vēlams dažas dienas padomāt, vai pietiks spēku un būs vēlēšanās uzņemties papildu slodzi. Iespējams, jums uznāks vēlēšanās mainīt mājokli vai arī ieviest kādas citas svarīgas pārmaiņas savā dzīves vietā. Aktīvai darbībai piemērotākā ir ceturtdiena un svētdiena. 

SVARI Šajā laikā varat aktīvi komunicēt, doties braucienos, risināt jautājumus dažādās instancēs. Priekšplānā var izvirzīties attiecības ar brāļiem, māsām un citiem radiniekiem. Ja jūtat, ka situācija kļūst aizvien nokaitētāka, centieties rast kompromisu. Perioda pirmajā pusē neko nemainiet, risinājumu atradīsiet nedēļas nogalē. Šajā laika ieteicams plānot visus svarīgākos darbus un kultūras pasākumus.
SKORPIONS Iespējams, pirmdien vai otrdien jums būs jāpieņem svarīgs lēmums, jo apstākļi strauji mainīsies. Šajās dienās neplānojiet lielu darba apjomu, labāk koncentrējieties svarīgākajam. Tikšanās, saruna vai vēstule var kaut ko būtiski mainīt personīgajās attiecībās. Gaisotne būs saspringta, tāpēc vēlams palielināt fizisko slodzi. Svētdien apmeklējiet saunu.

STRĒLNIEKS Ja pārmaiņas jau ir nobriedušas, nekavējiet notikumu gaitu pat tad, ja tas prasīs daudz spēku un emociju. Pašlaik viss notiek ātri, tāpēc var viegli palaist garām iespēju sasniegt jaunu līmeni, atrast labāku darbu vai uzsākt pelnošu biznesu. Visās sarunās centieties uzmanīgi ieklausīties partnerī, nepaudiet kategorisku viedokli. Nedēļas nogalē varat noformēt dokumentus, iepirkties. 

MEŽĀZIS ŠJūsu situācija pamazām uzlabosies, tāpēc var samazināt slodzi un vairāk laika veltīt personīgiem jautājumiem. Atliciniet vismaz vienu dienu, lai dotos dabā, kur varēsiet atslābināties un citādi novērtēt savus pienākumus un darbus, kuri gaida savu kārtu. Piektdien saņemtā informācija var likt atgriezties pie agrākajiem plāniem. Taču galīgo lēmumu pieņemiet ne agrāk kā svētdien. Brīvdienās ieprieciniet sevi, komunicējot ar draugiem.
ŪDENSVĪRS Iespējamas ar elektroniku vai citiem sakaru līdzekļiem saistītas problēmas., turklāt spriedze var būt arī komunikācijā. Tāpēc nedēļas pirmajā pusē labāk koncentrējieties intelektuālam darbam, mazāk runājiet un diskutējiet. Ceturtdien un piektdien varat iegādāties pirkumus sev un ģimenei. Šis ir labvēlīgs laiks braucieniem (līdz piektdienas pusdienlaikam) un personīgu jautājumu risināšanai. 

ZIVIS Jums gandrīz neatliek laika personīgajai dzīvei. Toties darbā ir daudz pārmaiņu, tāpēc nevajadzētu atteikties no papildu slodzes, ja tā tiek labi apmaksāta vai sola kāpienu pa karjeras kāpnēm. Esiet piesardzīgi pirmdien un otrdien, ja plānojat svarīgas tikšanās vai braucienus. Savukārt ceturtdien un piektdien varat apmeklēt acu ārstu. Kompreses, vingrinājumi acīm palīdzēs atbrīvoties no sasprindzinājuma. 


REKLĀMA


REKLĀMA
REKLĀMA

REKLĀMA


Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst