Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 29. marts – 4. aprīlis

 


AUNS Veselība, skaistums un iekšējais līdzsvars šonedēļ būs galvenais stimuls, kas mudinās jūs darboties. Varat izmēģināt jaunu diētu, atsākt nodarbības sporta zālē vai arī rūpīgāk izvēlēties pārtikas produktus. Līdz trešdienai nodarbojieties ar praktiskām lietām. Esiet pacietīgi, jo šajā laikā rezultatīva būs tikai savstarpēji izdevīga sadarbība. Trešdien varat iepirkties. Savukārt brīvdienas vēlams pavadīt vasarnīcā kopā ar ģimeni vai tuviem draugiem. 
VĒRSIS Pašlaik jums visvairāk rūp viss, kas saistīts ar mājokli, un perioda pirmajā pusē jums izdosies realizēt dažas savas idejas. Dzīvesbiedru patīkami pārsteigs jūsu radošā pieeja un pacietība, ar kādu jūs veiksiet sīkus remontdarbus un ieviesīsiet kārtību. Trešdien būs jaunas intereses un uzdevumi. Līdz piektdienai varat slēgt darījumus, kārtot ar reklāmu saistītus jautājumus. 
DVĪŅI Lielisks laiks atpūtai, braucieniem, komunikācijai grupā, ar kuru saistās jūsu intereses un perspektīvas. Nākamajā nedēļā slodze ievērojami pieaugs, tāpēc pašlaik jums ir jāsavāc visa nepieciešamā informācija un jāsakārto dokumenti. Ceturtdien iespējami traucējumi sakaru sistēmu darbībā, problēmas braucienos un kontaktos ar apkārtējiem. Uzmanīgi uzklausiet savu tuvinieku lūgumus. 
VĒZIS Nedēļas pirmajā pusē Vēži būs iegrimuši ikdienas rūpēs. Jums sagādās baudījumu savas mājokļa interjera risinājumu meklēšana. Ceturtdien iespējami notikumi, kuri var iedragāt jūsu pozīcijas. Palūdziet partnera palīdzību. Kopīgi risinot problēmas, uzlabosies arī personīgās attiecības. Iespējams, jums vajadzētu izvēlēties svētdienu kā atskaites punktu kāda svarīga jautājuma risināšanā. 
LAUVA Gaidīšanas periods ir beidzies – jums ir jāpasteidzas ne tikai ar pašreizējo, bet arī turpmāko plānu īstenošanu. Apstākļu sakritības rezultātā jūs nonāksiet notikumi centrā, turklāt domubiedri liek uz jums visai lielas cerības. Ceturtdienas notikumiem būs īpaša jēga, nepalaidiet garām iespēju ieviest skaidrību jautājumos, kuri jūs interesē. Lauvām var būt tik daudz vilinājumu, ka nāksies palauzīt galvu, kā izkļūt no visai sarežģītās situācijas. 
JAUNAVA Jūs varat lepoties ar savu meistarību, organizētību un kārtību – apkārtējie to noteikti ievēros. Vairāk laika veltiet sīkumiem, kuriem parasti pietrūkst laika, un harmoniskā gaisotne jums sagādās patiesu gandarījumu. Visa nedēļa ir piemērota praktisku jautājumu risināšanai. Taču ceturtdien un piektdien iespējami notikumi, kuri neietilpa jūsu plānos. Brīvdienās varat paplašināt paziņu loku. 
SVARI Nedēļas pirmajā pusē savu laiku plānojiet pragmatiskāk. Netērējiet to sīkumiem, bet dariet to, kas dos konkrētus rezultātus. Šajā laikā labi veiksies juridisku vienošanos noformēšana. Savukārt ceturtdien var atklāties, ka attiecībās ar darījumu partneriem vai tuviem cilvēkiem viss nebūt nav tik vienkārši, taču jums izdosies rast izeju no šīs situācijas. Nākamajā nedēļā esiet gatavi iesaistīties jaunā projektā.
SKORPIONS Atpūtieties, jo pašlaik ar iniciatīvām un jauninājumiem var nesteigties. Vairāk laika veltiet radošu sakaru veidošanai grupā vai kolektīvā, kur jūs pavadāt laiku vai strādājat. Draugi var „piespēlēt” jums jaunas idejas vai palīdzēt nodibināt noderīgu pazīšanos. Nedēļas otrajā pusē notikumu gaitu būs grūti paredzēt. Iespējami daži ierobežojumi.

STRĒLNIEKS Tuvojas nozīmīgas un daudzsološas pārmaiņas. Ja jums ir savi plāni, šo nedēļu veltiet sagatavošanās pasākumiem. Atsāciet sporta nodarbības, jūsu klātbūtne radīs labvēlīgu psiholoģisko gaisotni grupā, jo esat pilni entuziasma un gatavi jauniem sasniegumiem. Visa nedēļa, izņemot ceturtdienu un piektdienu, ir labvēlīga braucieniem. Svētdien gaidiet pārsteigumus, centieties atrasties notikumu centrā. 
MEŽĀZIS Radīsies laba iespēja ieviest skaidrību jautājumā, kas jums neliek mieru. Līdz ceturtdienai varat paveikt daudzus mazus darbus, tas jums radīs gandarījuma sajūtu. Šis laiks ir piemērots informācijas sistematizēšanai un kārtības ieviešanai tur, kur tas nepieciešams. Nākamnedēļ jūsu dzīvē iespējamas nopietnas pārmaiņas. Brīvdienās veltiet laiku mājas rūpēm vai atpūtieties kopā ar ģimeni, lai pirmdien varētu pilnībā koncentrēties darbam. 
ŪDENSVĪRS Iespējams, pašlaik jums vajadzētu pārskatīt dažus sakarus. Nesteidzieties ar rezultātu izvērtēšanu, jo īpaši tad, ja tie nav tādi, kādus jūs gaidījāt. Pēc kāda laika secināsiet, ka ir notikušajās pārmaiņās ir daudz plusu. Nedēļas pirmajā jums būs lieliska iespēja īstenot dažas praktiskas idejas mājoklī. Perioda otro pusi vēlams veltīt ārējiem kontaktiem, braucieniem, sarakstei. Visu nedēļu rūpīgi sekojiet līdzi savam veselības stāvoklim, nepieļaujiet pārslodzes. 
ZIVIS Nedēļas pirmajā pusē pievērsieties kaut kam konkrētam. Tikšanās, sarunas būs saistītas ar materiālām interesēm. Pašlaik vajadzētu atdot parādus, veikt maksājumus, lai nākamnedēļ varētu sākt jaunus darbus. Ceturtdien jums var izdoties īstenot kaut ko neparastu un negaidītu. Brīvdienās būs daudz patīkamu iespaidu, īpaši tad, ja atpūtai izvēlēsieties labu kompāniju.

REKLĀMA - REĢISTRĒJIES UN PENI NAUDU NO MĀJĀM

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst