Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi — 22. – 28. marts

 


AUNS Vēlme satuvināties ar citu cilvēku un izpētīt jaunas savstarpējo attiecību šķautnes var nonākt pretrunā ar vēlēšanos saglabāt neatkarību. Konfrontācija un sāncensību šonedēļ palīdzēs nodibināt kontaktus, kuros jūs pretendējat uz līderpozīciju. Pirmdien un otrdien jārīkojas izlēmīgi. Negaidīti argumenti sarunās ar partneriem nāks jums par labu. Ceturtdien nesamaziniet tempu un līdz nedēļas beigām nepieņemiet svarīgus lēmumus.
VĒRSIS Ja šonedēļ jums ir svarīgi uzdevumi, sāciet tos realizēt jau pirmdien. Lai arī ne viss ritēs pēc plāna, rezultāti iepriecinās. Šajā periodā būs veiksmīgi pirkumi, varat apmeklēt izstādes un skaistumkopšanas salonus. Trešdiena piemērota svarīgām pārrunām vai sirsnīgām sarunām ar tuvu cilvēku. Brīvdienās atrodiet nodarbi, kas palīdzēs „atslēgties” no problēmām, kuras pagaidām nav iespējams atrisināt. 
DVĪŅI Pirmdien varat sākt svarīgu jautājumu risināšanu. Būs vilinošas idejas un plāni, taču jums jebkurā situācijā ir vērīgi jāseko notikumu gaitai. Partneri var rīkoties negodīgi, nepildīt saistības un vienošanās. Ceturtdien Dvīņi var nonākt sarežģītā situācijā, taču pagaidām nevajadzētu izdarīt izvēli – pēc dažām dienām viss var atrisināties pats no sevis. Sestdien dodieties braucienos un veltiet laiku aktīvai atpūtai. 

VĒZIS Šis ir piemērots laiks, lai pamainītu sava mājokļa interjeru. Pirmdien varat iepirkties un sākt savu dizaina projektu īstenošanu, varat tam uzaicināt arī speciālistus. Arī personīgajā dzīvē gaidāmas pārmaiņas. Trešdien neizvairieties no atklātas sarunas. Tā palīdzēs satuvināties, bet romantiskais noskaņojums ienesīs jūsu dzīvē patīkamus iespaidus.

LAUVA Šonedēļ netērējiet savus spēkus otršķirīgiem darbiem. Jau pirmdien negaidīta informācija var likt pievērsties jaunam darbības virzienam. Iespējams, gribēsiet pārskatīt partnerības jautājumus. Perioda pirmajā pusē partneri var pateikt jums priekšā negaidītus un efektīvus risinājumus. Taču ceturtdien nav ieteicams darboties pārlieku aktīvi. Labāk palikt novērotāja pozīcijā un vairāk laika veltīt personīgajām darīšanām.

JAUNAVA Koncentrējieties finansiālu jautājumu risināšanai. Jūsu ienākumi pieaugs, taču vienlaikus var palielināties arī tēriņi. Varat doties atvaļinājumā. Turpmāk jums būs darba, bet tagad ir iespēja atpūsties, atbrīvoties no sasprindzinājuma, vairāk laika pavadīt dabā. Labs laiks braucieniem, īpaši perioda pirmā puse. No piektdienas sarunas ar tuvu cilvēku centieties novirzīt neitrālā gultnē, lai izvairītos no iespējamām problēmām.

SVARI Pirmajās divās nedēļas dienās labi veiksies darbi, kuros jums būs iespēja demonstrēt savas radošās spējas. Apmeklējiet izstādes, prezentācijas, labiekārtojiet mājokli. Trešdien var rasties problēmas, ja iepriekš neveltīsiet pienācīgu uzmanību jau laikus saņemtajiem signāliem. Personīgajās attiecībās līdz nedēļas nogalei var sakrāties pretenzijas pret partneri.

SKORPIONS Jums var aktualizēties prestiža un dominēšanas jautājums, taču tagad labāk veltīt laiku savam imidžam un iegādāties nepieciešamās lietas. Šim mērķim ir piemērota nedēļas pirmā puse. Ceturtdien iespējami pārbaudījumi, var izjukt ierastās attiecību shēmas. Nesteidzieties izrādīt iniciatīvu, taču arī necentieties saglabāt to, kam jau ir beidzies „derīguma termiņš”. Savukārt mājās vēlams atbrīvoties no vecām lietām.
STRĒLNIEKS Pieņemsiet pareizus lēmumus un tos veiksmīgi īstenosiet. Tikšanās, jaunu darbības virzienu apspriešanu, darbu reklāmas jomā labāk plānot nedēļas pirmajā pusē. Vēlāk galvenā uzmanība būs jāveltī mājas rūpēm. Notikumu gaitu daudzējādā ziņā ietekmēs emocijas. Centieties nesarežģīt un vēl nenokaitēt jau tā saspringto gaisotni, atrodiet veidu, kā uzlabot attiecības. Braucienus, tikšanās ar draugiem labāk plānot sestdien.

MEŽĀZIS Jums ir precīzi jānoformulē veicamie uzdevumi. Iespējas paplašinās, taču pagaidām vēl deg luksofora dzeltenais signāls, pirms ieslēgsies zaļais. Vāciet informāciju, paplašiniet sakarus un veiciet ikdienas darbu. Ceturtdien esiet savaldīgi situācijās, kurās dalībnieku pozīcijas un intereses būs pretrunīgas, jo pēc dažām dienām izdosies rast kompromisu. Svētdien nāks par labu jebkāda fiziska slodze. 
ŪDENSVĪRS Pirmdien un otrdien jūsu fantāzijas var izrādītas gluži pamatotas un tuvināt jūs oriģināliem risinājumiem. Sarunas, darījumi centieties noformēt uzreiz un ātri virzīt uz priekšu. Pagaidām neceriet uz to, ka slodze samazināsies, taču jums ir lieliskas nākotnes perspektīvas, tāpēc ir vērts pacensties. Brīvdienās dodieties dabā. Plašums, miers palīdzēs ātri atjaunot spēkus.

ZIVIS Pirmdien sākas labvēlīgs periods, kurš ilgs gandrīz divus mēnešus un jūs varēsiet atrisināt atliktos jautājumus. Sarunas un citus svarīgus pasākumus ieplānojiet trešdien. Savukārt ceturtdien sāciet atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem vai lietām, kuras izgājušas no modes. Ieviesiet kārtību skapjos, atbrīvojiet vietu jaunām mantām. Perioda otrajā pusē Zivis var izjust lielu sasprindzinājumu, tāpēc centieties darbā biežāk rīkot pārtraukumus.


REKLĀMA

REKLĀMA


Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst