Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 8. – 14. februāris

 


AUNS Aunu nevēlēšanās saprast sarunas biedru var kļūt par iemeslu rupjībai, aizkaitināmībai un aizdomīgumam, tādējādi vēl vairāk saasinot situāciju. Nedēļas sākumā var saasināties gremošanas sistēmas slimības. Savukārt jauniem šīs zīmes pārstāvjiem šis laiks sola augstāko spēku, aizbildņu, partneru atbalstu. Pieaugs enerģētiskais potenciāls, daudziem veiksies darījumos. 
VĒRSIS Zvaigznes ir gatavas palīdzēt Vēršiem mēģinājumos sasniegt augstākus mērķus. Viņi var saņemt uzmundrinošu vēsti un iesākt izdevīgu darījumu. Taču Vēršu bijušo partneru, darbinieku vai ģimenes locekļu agresīvā rīcība var nopietni traucēt panākumu gūšanā. Šajā periodā būs jākoncentrē spēki. Vēršiem izdosies realizēt savus plānus biznesā un darbā, kas saistīts ar finansēm.
DVĪŅI Visdrīzāk, šī nedēļa Dvīņiem būs diezgan smaga. Iespējama bēdīga vēsts, kas būs saistīta ar zaudējumiem. Jums var būt nelielas veselības problēmas. Diezin vai tas būs kas nopietns, visdrīzāk – neliela saaukstēšanās. Perioda pirmā daļa var izrādīties nelabvēlīga, jo trūks organizētības un pieklibos arī disciplīna. Iespējams, jūs var apmelot nelabvēļi vai cilvēki, ar kuriem esat cieši saistīti. 
VĒZIS Kritisks periods. Jūsu saspringtais darbs var tikt zemu novērtēts vai vispār var palikt nepamanīts. Finanšu jomā sākas kritums. Cītība, centība un saspringts darbs var izrādīties mazproduktīvs. Acīmredzot, Vēži izvēlējušies nepareizo virzienu. Turklāt šajā periodā iespējamas daudzas sīkas nepatikšanas. Taču situācija pakāpeniski uzlabosies. Nedēļas otrajā pusē var ierasties ciemiņi, un tas jums sagādās prieku.
LAUVA Veiksmīga nedēļa. Zvaigzne sola labvēlīgu situāciju finansiālam kāpumam. Lauvām var izdoties nostiprināt savu dienesta stāvokli. Dažus Lauvu „gājienus” būs grūti izskaidrot vai viennozīmīgi izvērtēt. Pieaugs enerģētiskais potenciāls. Patīkama vēsts var likt jums mainīt plānus. Iespējami jauki pārsteigumi, dāvanas. 

JAUNAVA Šīs zīmes daiļā dzimuma pārstāves, iespējams, gaida tikšanās, savukārt Jaunavu – vīriešu vēsums attiecībās var radīt nepatīkamas pārmaiņas personīgajā dzīvē. Zvaigznes ir gatavas palīdzēt jums realizēt godkārīgākos centienus un idejas. Jauni cilvēki, kuri ienāks jūsu dzīvē, var sagādāt prieku un laimi. Nedēļas pirmā puse piemērota dokumentu noformēšanai pie notāra.
SVARI Komercdarījumos nav vēlams demonstrēt pārlieku aktivitāti. Neskatoties uz milzīgajām pūlēm, jums neizdosies pārvarēt visus šķēršļus. Zvaigznes iesaka neiesaistīties konfliktos ar apkārtējiem, neuzspiest savu viedokli. Iepazīšanās vai komunikācija ar veciem draugiem var izraisīt pārpratumus un nogurdināt. 

SKORPIONS Šī nedēļa saistās ar žēlsirdību, palīdzību. Iespējams, Skorpionu palīdzību gaida kolēģi, draugi, tuvinieki. Viņu nesavtība un cenšanās palīdzēt visiem var izraisīt ģimenes neapmierinātību. Liks sevi manīt pēdējā laikā piedzīvotie nepatīkamie notikumi. Daudzi Skorpioni sāks vairāk rēķināt un nebūs tik dāsni, viņi atteiks gan sev, gan saviem tuviniekiem pašu nepieciešamāko, tāpēc būs jāiztiek ar mazumiņu. 
STRĒLNIEKS Šim periodam būs raksturīgi maldi, pārmērīgi pārdzīvojumi, kaislības. Tas viss var mainīt notikumu gaitu, un tas nebūs izdevīgi Strēlniekiem. Domstarpību dēļ šīs zīmes pārstāvji var palikt zaudētājos. Labi veiksies tirdzniecībā, izdosies noslēgt veiksmīgus komercdarījumus. Daudziem Strēlniekiem šonedēļ diezin vai izdosies atpūsties. Iespējama iepazīšanās ar interesantu cilvēku. 
MEŽĀZIS Pieaugs radošā enerģija, tāpēc Mežāžiem, kuri radoši veic jebkuru darbu, spēs sevi realizēt. Taču profesionālajā jomā ļoti iespējami sarežģījumi. Mežāži riskē sabojāt attiecības ar kolēģiem vai priekšniecību. Nenozīmīgs notikums var izsist viņus no līdzsvara vai arī pārlieku satraukt. Daudzi būs gatavi aizstāvēt savas intereses. 

ŪDENSVĪRS Aktīva nedēļa, tāpēc Ūdensvīriem būs jāpatērē daudz enerģijas. Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem šķitīs, ka slodze ir pārmērīga. Taču Ūdensvīriem pietiks spēka organizēt jaunu projektu un rast izeju un sarežģītas finansiālas situācijas. Iespējama emocionāla nestabilitāte, nepareizs situācijas novērtējums, neapdomīgi solījumi. Šīs rakstura īpašības Ūdensvīriem var sagādāt problēmas personīgajā dzīvē. 
ZIVIS Šīs nedēļas notikumi var negatīvi ietekmēt Zivju psihi. Šīs zīmes pārstāvji saskarsies ar apkārtējo cilvēku cietsirdību, turklāt viņu rīcība var būt neparedzama. Zivis vēl vairāk atsvešināsies no tuviem cilvēkiem, tostarp bērniem un vecākiem. Iespējams, daudzi zaudēs trauslo saikni ar viņiem. Darbā Zivis var saskarties ar šķēršļiem, neizdosies piepildīt arī vēlēšanās, un tas var vēl vairāk sabojāt šīs zīmes pārstāvju noskaņojumu.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst