Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 22. – 28. februāris

 


AUNS MUzlabosies situācija un pašsajūta. Mērķtiecīga darbošanās nesīs panākumus. Planētu ietekme ir vāja. Auni var zaudēt azartspēlēs, iespējami neplānoti tēriņi, kuri būs saistīti ar bērniem vai vecākiem, var tikt nozaudēta vērtīga lieta. Šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjus gaida nepatīkama tikšanās vai satraucoša vēsts.

VĒRSIS Šonedēļ Auni būs vairāk noskaņojušies atpūtai un izklaidēm, nevis darbam. Dažiem izdosies nodemonstrēt visas savas intelektuālās un radošās spējas. Daudzi Vērši izrādīs entuziasmu jau pēc kāda notikuma vai pasākuma, nevis pirms tā. Daudzi izturēsies vienaldzīgi pret lietām, kuras tieši neietekmē viņu labklājību. 

DVĪŅI Šis laiks nav piemērots plašai komunikācijai un jaunu attiecību veidošanai. Savukārt nedēļas nogale būs harmoniska, Dvīņi atgūs garīgo līdzsvaru. Taču kopumā šis būs pretrunīgs periods, kurā var tikt pārbaudīta Dvīņu un viņu izredzēto attiecību stabilitāte. Iespējams, Dvīņiem vajadzētu pamainīt dažus savus uzskatus. Dažu šīs zīmes pārstāvju dzīvē var turpināties iepriekšējās nedēļas negatīvās tendences, ar kurām būs grūti tikt galā. 
VĒZIS Labs laiks finanšu operācijām. Vēžiem var pavērties iespēja būtiski uzlabot savu materiālo stāvokli, taču ne visi spēs to izmantot – traucēs iepriekšējā mēneša kļūdas un nepabeigtie darbi. Labs laiks kontaktiem, darījumu, laulības slēgšanai. Zvaigžņu stāvoklis ir tik labvēlīgs, ka Vēžiem visu izdosies paveikt ar „pirmo piegājienu”. Arī emocijas pamazām norims un Vēži visu notiekošo uztvers mierīgāk.
LAUVA Pārmaiņu un atjaunotnes nedēļa, kad Lauvām izdosies atklāt savu potenciālu. Pārliecība un ticība saviem spēkiem dos iespēju Lauvām kļūt par jebkuras kompānijas dvēseli. Labs laiks ceļojumam, kā arī varat mierīgu sirdi šķirties no nevajadzīgām lietām un cilvēkiem. Taču zvaigznes sola nelielas grūtības, īpaši tad, ja jūsu nodomi vai projekti ir visai riskanti. Jūs var mēģināt apkrāpt. 

JAUNAVA Periods simbolizē labā uzvaru pār ļauno, gaišo spēku uzvaru pār tumšajiem spēkiem. Vēlams aiziet uz dievnamu, lasīt garīgu literatūru. Rīkojiet bērnu svētkus un pasākumus. Taču Jaunavām var nākties dārgi samaksāt par pagātnes kļūdām. Saspringtā gaisotne sabiedrībā var negatīvi ietekmēt šīs zīmes pārstāvju psihi.

SVARI Izdosies sasniegt nospraustos mērķus – tas var mainīt situāciju uz labo pusi un palīdzēt pakāpties par karjeras kāpnēm. Daudzi Svari liks lietā savas slēptās enerģijas rezerves. Šajā laikā nāks prātā jaunas idejas, kuru īstenošana sagādās gandarījumu. Daudziem Svariem veiksies arī mīlestībā. 

SKORPIONS Provokāciju un tumšo spēku aktivizēšanās periods. Var izveidoties apstākļi, kuros tiks pārbaudīta Skorpionu izturība un prasme pārvaldīt situāciju. Iesāktais darbs prasīs daudz spēku. Iespējamas emocionālas pārslodzes, spēku izsīkums. Perioda sākumā iespējami negaidīti notikumi, turklāt daži no tiem būs nepatīkami. Skorpionu reakcija uz tiem var būt neparedzama. 
STRĒLNIEKS Šis laiks nav piemērots aktīvai atpūtai. Strēlnieki var saņemt nepatīkamu vēsti, kura liks mainīt plānus. Daudziem būs jāaizstāv savs gods un cieņa. Pasīva nedēļa. Nav vēlams doties ceļojumos, rīkot kolektīvus pasākumus. Taču Strēlnieki veiksmīgi uzsāks jaunu projektu un atradīs izeju un sarežģītas finansiālas situācijas.

MEŽĀZIS Negaidīti notikumi Mežāžus var ietekmēt divējādi. Iespējama pretrunīga rīcība, nemiers, kuram nav itin nekāda iemesla, neapmierinātība ar sevi, savu darbu vai apkārtējiem. Disharmonijas, steigas un haosa periods. Mežāži nespēs nogaidīt, ievērot termiņus, tradīcijas. Daudzi rīkosies pārsteidzīgi un neapdomīgi. Turklāt apskārtējos pārsteigs tas, ka šīs zīmes pārstāvji neapzināsies to, ka rīkojas nepareizi. 
ŪDENSVĪRS Šajā laika sāksies pārmaiņas. Iespējami piedāvājumi nomainīt darbu. Būs veiksmīga komercdarbība un riskanti pasākumi. Ūdensvīriem izdosies gūt panākumus radošajā jomā. Labvēlīgs laiks informācijas un darba pieredzes apmaiņai, radošiem meklējumiem. Interesanti notikumi gaidāmi arī personīgajā dzīvē. Ūdensvīri var rīkoties ekstravaganti, daudzi labprāt paspīdēs ar savām spējām.
ZIVIS Šim periodam būs raksturīga radoša pieeja jebkuram darbam, nestandarta problēmu risinājumi. Pieaugs Zivju enerģētiskais potenciāls. Jaunas zināšanas bagātinās iekšējo pasauli un palīdzēs izturēt smagās situācijās. Taču šīs zīmes pārstāvji var tikt apmeloti, nelabvēļi var mēģināt likt sprunguļus riteņos. Nelaidiet savā tuvumā neuzticamus cilvēkus pat tad, ja jūs saista ilggadēja draudzība.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst