Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 15. – 21. februāris

 


AUNS Mierīga nedēļa. Daudziem Auniem izdosies izmantot šī perioda tendences un radīt komfortablu gaisotni sev un apkārtējiem. Nesenās nepatikšanas, konflikti un pat naids aizmirsīsies. Pieaugs enerģētiskais potenciāls, ticība saviem spēkiem. Komunikācija ar draugiem, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem vai radoši meklējumi būs veiksmīgi un nesīs gandarījumu. Tuvu cilvēku dzīves pieredze var palīdzēt atrast Auniem pareizo virzienu, kā arī pieņemt svarīgu lēmumu. 
VĒRSIS Vēršiem būs lieliskas iespējas auglīgai komunikācijai. Iespējams, viņi iegūs jaunus partnerus. Daudzi Vērši izturēsies pret naudu diezgan vienaldzīgi, īpaši tie, kuriem nav finansiālu grūtību. Panākumus, slavu un prestižu viņi vērtēs daudz augstāk par bagātību. Taču šīs zīmes pārstāvjus var pievilt paļaušanās uz dabas dotajām spējām vienmēr saglabāt vēsu prātu. Negaidītu notikumu ietekmē var pajukt attiecības ar tuvu cilvēku. Perioda otrajā pusē Vēršus var pārņemt nemiers un neapmierinātība ar apkārtējiem. 
DVĪŅI Dvīņus gaida lietišķas un personīgas tikšanās, kā arī būs jānoformē dažādi dokumenti. Emocionāla nestabilitāte nebūt neveicinās savstarpēju sapratni. Cerības, ko liksiet uz gaidāmajiem notikumiem, var izrādīties veltas. Tieksme pēc pārmaiņām un atjaunotnes var mudināt meklēt atbalstu, taču šie meklējumi būs neveiksmīgi. Tādējādi Dvīņu entuziasms var izpausties zinātkārē un izšķērdībā.
VĒZIS Pretrunīgās tendences saglabāsies, taču Vēžus var pārņemt miers. Taču pēcāk pārmaiņus būs gan prieks, gan neveiksmes. Garastāvokļa svārstības vai nespēja koncentrēties var traucēt visikdienišķāko darbu veikšanā. Šis periods saistās ar aizvainojumiem, ilūzijām. Iespējams, Vēžus aizskars vienaldzība, ko izrādīs cilvēki, par kuriem šīs zīmes pārstāvji bija citādās domās. 
LAUVA Lauvām var izdoties nodemonstrēt savus talantus un spējas visdažādākajās jomās, paspīdēt sabiedrībā, piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību. Iespējami nozīmīgi notikumi personīgajā dzīvē, dāvanas, patīkamas atmiņas. Zvaigznes neiesaka Lauvām apstāties vai nogriezties no izvēlētā ceļa – būs labāk, ja visu iesākto pabeigsiet. Personīgajā dzīvē jūs var pārņemt ļoti spēcīgas jūtas, taču tā var būt gan mīlestība, gan naids.

JAUNAVA Labvēlīga nedēļa. Iespējams, aizrautība un lielas darbaspējas pozitīvi ietekmēs darba rezultātus. Nedēļas otrajā pusē Jaunavas var saskarties ar grūtībām, par kurām gan nevajadzētu pārlieku satraukties. Var būt tā, ka jūsu aizrautība un vēlme vairot materiālu labklājību nobīdījusi otrajā plānā patieso situāciju vai atgrūdusi draugus.

SVARI Šī nedēļa būs ļoti saspringta, tāpēc esiet gatavi tam, ka tiks pārbaudīts tas, cik uzticīgi esat saviem principiem un pasaules uzskatiem. Nepatīkama vēsts vai nepatiesa informācija var kļūt par nepareizas rīcības iemeslu. Ilūziju, kārdinājumu, agresijas periods. Saspringtā gaisotne sabiedrībā var negatīvi ietekmēt Svaru psihi. 

SKORPIONS Iespējamas ļoti nozīmīgas pārmaiņas. Tikšanās un šķiršanās var izraisīt kardinālas pārmaiņas jūsu dzīvē. Ja ir pienācis laiks atvadīties no cilvēka, kurš jums kļuvis svešs, necentieties viņu noturēt. Nedēļas sākums labvēlīgs jaunu projektu un mācību uzsākšanai. Braucieni un komandējumi paplašinās jūsu perspektīvas un palīdzēs nodibināt izdevīgas pazīšanās. Piektdien un sestdien konflikts ar partneri var kļūt par iemeslu attiecību saraušanai. 
STRĒLNIEKS Zvaigznes ir labvēlīgas Strēlniekiem. Viņiem var izdoties izveidot savdabīgu starta laukumu nākotnes panākumiem. Šajā periodā var sarīkot kolektīvus pasākumus, piedalīties apkārtējo cilvēku dzīvē. Iespējamas nelielas veselības problēmas. Emocionāli saspringta nedēļa. Strēlnieki var piedzīvot neveiksmi kādā darījumā, taču drīz vien visu izdosies vērst par labu. Iespējams slikts noskaņojums, pašpārmetumi. 
MEŽĀZIS Atgūsiet iekšējo brīvību, dzīvesprieku. Labs laiks laulības slēgšanai, ceļojumiem un pastaigām. Perioda otrajā pusē iespējami satraukumi, kurus izraisīs priecīgi notikumi. Lielisks laiks komunikācijai ar draugiem, viesu uzņemšanai. Ja būs nepieciešams, Mežāži veiksmīgi uzsāks jaunu projektu un atradīs izeju un sarežģītas finansiālas situācijas. 

ŪDENSVĪRS Perioda pirmajā pusē Ūdensvīri var iesaistīties konfliktos ar apkārtējiem. Iespējams, viņi var tikt kritizēti, taču, neskatoties uz to, būs daudz jāstrādā. Tomēr labāk uzņemties vienu darbu un paveikt to kvalitatīvi. Nelabvēlīgs laiks kolektīvai darbībai, jo var rasties problēmas ar dokumentiem, kuras būs jārisina vienatnē. Nav vēlams rīkot lietišķas tikšanās, sapulces. 
ZIVIS Var tikt nozaudēti dokumenti, iespējama laupīšana, ugunsgrēks. Tikšanās ar senu draugu vai draudzeni var jūs iepriecināt, atgādinot laimīgākās dienas. Šonedēļ iespējami maldi, kārdinājumi, jūtas var valdīt pār prātu. Daudzām Zivīm būs grūti tikt galā ar savu „ego”. 
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst