Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 1. – 7. februāris

 


AUNS Jūsu idejas, sapņi un plāni beidzot kļūs reāli un jūs varēsiet sākt to īstenošanu. Taču gaisotne darbā un mājās var būt tik harmoniska, ka jums negribēsies neko mainīt. Turklāt romantiskais noskaņojums var ieņemt stabilu vietu jūsu dzīvē. Šonedēļ jums būs iespēja atvilkt elpu un atjaunot spēkus. Varat paņemt īsu atvaļinājumu un atpūsties komfortablā gaisotnē.

VĒRSIS Pirmdien būs ļoti veiksmīga un jums izdosies paveikt visu ieplānoto. Iedziļināšanās sīkumos darbā un kontaktējoties ar apkārtējiem, kā arī tieksme visu sistematizēt palīdzēs sasniegt lieliskus rezultātus. Iespējamas negaidītas pārmaiņas profesionālajā jomā vai arī sadarbības piedāvājums, kuru ir vērts izskatīt. Personīgajā dzīvē – nopietnas pārmaiņas, ja izlemsiet spert pirmo soli. 
DVĪŅI Būs laba iespēja atrisināt materiālas dabas jautājumus. Jūsu argumenti būs pārliecinoši, ja noteiksiet mērķi – īstenot jūsu ideju. Apkārtējie jums piekāpsies, būs ar mieru palīdzēt, jo viņiem nemaz nebūs citas izvēles. Taču sarežģītākos uzdevumus vēlams risināt ceturtdien. Savukārt personīgajās attiecībās centieties neko nemainīt. Šis ir labs laiks gan personisku, gan lietišķu sakaru nostiprināšanai, savstarpēji izdevīgu interešu un kopīgu nākotnes plānu apspriešanai.
VĒZIS Apstākļu sakritības rezultātā jūs nonāksiet uzmanības centrā. Būs daudz jākontaktējas. Ieklausieties savā intuīcijā. Pašlaik tikšanās un pārmaiņas jūsu dzīvē nav nejaušas. Viss, ko jūs darāt, palīdzēs sasniegt lieliskus rezultātus. Noskaņojieties pozitīvai notikumu attīstībai, atrodiet veidus, kā atbrīvoties no iekšējā sasprindzinājuma, vairāk laika veltiet sporta nodarbībām. Mīlestība bagātinās jūsu dzīvi, ja spēsiet pārvarēt savu kautrīgumu.
LAUVA Nepārslogojiet sevi un necentieties mainīt to, kam vēl nav pienācis īstais laiks. Ja kļūsiet pārlieku uzstājīgi, apkārtējie demonstrēs nepiekāpību un uzvedīsies pārlieku emocionāli. Šo nedēļu varat veltīt darbiem, kurus varat paveikt vienatnē. Personīgajā dzīvē viss būs labi, attiecības strauji uzlabosies. Bet, ja tās tikai sāk veidoties, izrādiet iniciatīvu, citādi labā iespēja var paiet secen. 

JAUNAVA Pašā nedēļas sākumā jūs lieliski tiksiet galā ar darbiem, kur būs nepieciešama sistematizēšana, kārtības ieviešana. Arī negaidīts sarežģītu uzdevumu risinājums vai pilnīgi jaunas idejas var sagādāt jauku pārsteigumu un gandarījumu. Piektdien esiet piesardzīgi situācijās, kurās jūs var mēģināt iesaistīt konfliktā. Tā kā kompromiss diezin vai ir iespējams, neļaujieties apkārtējo provokācijām un dariet savu darbu. 
SVARI Šajā periodā varēsiet mazliet atvilkt elpu. Darbā īpašas pārmaiņas nav gaidāmas, tāpēc vairāk laika varēsiet veltīt savām interesēm. No otrdienas līdz ceturtdienai jums radīsies iespēja pamainīt savu imidžu – izveidot modernu matu griezumu, iegādāties apģērbu, apavus un skaistus aksesuārus. Piektdien var sākt mazināties organisma spēja pretoties infekcijām un izturēt emocionālu slodzi. Jums nepieciešams miers un komforts gan darbā, gan mājās. Tādējādi daudz ātrāk izdosies atjaunot garīgo līdzsvaru.
SKORPIONS Jūsu spēja ilgu laiku gaidīt piemērotu brīdi tagad var vainagoties panākumiem. Negaidīti mainīsies apstākļi, tāpēc būs jāpieņem ātri lēmumu un jārīkojas enerģiski. Pārmaiņas nāks jums par labu. Pievērsiet uzmanību priekšlikumiem, kurus saņemsiet no tālienes, arī tad, ja sākotnēji tie jums šķitīs pārsteidzoši. Piektdien samaziniet tikšanos skaitu un kontaktus. Neradiet paši sev papildu problēmas. 
STRĒLNIEKS Tagad ir ļoti svarīgi strādāt efektīvi, rūpīgi plānojot savus ikdienas uzdevumus. Sarunas un apspriedes būs lietderīgas, ja tām būs praktiska jēga. Savukārt darbs reklāmas jomā pagaidām nenesīs gaidītos rezultātus. Būs nepieciešama atbilstoša pieeja, lai vispārējā konservatīvā noskaņojuma un nepiekāpības gaisotnē sasniegtu mērķus. Personīgajā dzīvē esiet dāsni, mierīgi un prātīgi. Svētdien jums nāks par labu „dekorāciju maiņa”, braucienos iespējamas romantiskas iepazīšanās. 
MEŽĀZIS Pirmdien un otrdien jums paveras labvēlīgas iespējas. Padomājiet, kurās dzīves jomās vajadzētu ieviest pārmaiņas un rīkojieties tā, lai iespējami ātri gūtu panākumus. Labs laiks darījumu slēgšanai, līgumu parakstīšanai. Personīgajā dzīvē jaunas iepazīšanās nenesīs veiksmi, tāpēc palieciet uzticīgi līdzšinējām stabilajām attiecībām. Pašlaik jums nepieciešama stipra aizmugure -- mīlestība un atbalsts, lai koncentrētos darbam. 
ŪDENSVĪRS Jūsu attiecības ar apkārtējiem ievērojami uzlabosies, tāpēc tagad ir īstais laiks realizēt dažas jūsu idejas. Pirmdien nosūtiet korespondenci vai iepērcieties, ja tas ir nepieciešams. Pašlaik sarakste var būt vispiemērotākais veids, kā atklāt savas jūtas. Taču pirms lēmumu pieņemšanas tos rūpīgi apsveriet, kā arī ieklausieties savā intuīcijā, un esiet uzmanīgi, cenšoties īstenot savus nodomus. 
ZIVIS Ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu, neuzspiediet savu viedokli, nesteidziniet kolēģus. Iespējamas pēkšņas pārmaiņas vai jauninājumi, taču tas viss nāks par labu. Piektdien neļaujiet uzliesmot konfliktam, samieriniet strīdniekus un rodiet kompromisu. Personīgajā dzīvē dalieties ar jūtām un vēlmēm ar tuvu cilvēku, vairāk laika pavadiet mierīgā gaisotnē. Sestdien mājās varat veikt inventarizāciju vai ģenerāltīrīšanu. Svētdienu vēlams pavadīt kopā ar draugiem, dodoties dabā. 
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst