Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 1. – 7. marts

 


AUNS Šonedēļ veiksmīgi veidosies visa veida kontakti ar ārzemniekiem! Pirmdien tu un partneris būsit romantiski noskaņoti, gribēsiet sagādāt viens otram patīkamus pārsteigumus. Savukārt, ja tev nav otrās pusītes, tieši nedēļas pirmajās divās dienās būs visvieglāk to satikt. 3.,4. martā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, kas sekmēs intīmās attiecības. Dzirkstelīte var parādīties pat to pāru starpā, kas jau sen ir kopā! Tomēr jāpiemin, ka arī karjeras jomā tevi gaida sasniegumi. Nedēļas nogalē veiksies stiprajam dzimumam.

VĒRSIS Apzinies, ko vēlies sasniegt, tad ātrāk tiksi pie kārotā! Ja meklē iepazīšanās, sadarbības kontaktu vides, tad nedēļas sākumā tās vairāk saistītas ar radošām vietām, savukārt vēlāk ar ezoteriskām. Ceturtdien vīrišķā planēta Marss no Vērša zīmes pāriet Dvīņos, tātad stiprais dzimums kļūs komunikablāks, kas palīdzēs biznesā. Neļauj, lai tavas jūtas pret kādu personu ietekmētu citu cilvēku spriedums, sevišķi tēva. Erotisko prieku baudīšanai piemērots 3.,4. datums, tikai nekļūsti vienveidīgs!
DVĪŅI Veiksmīgs laiks, ja vien noķersi pareizo vilni! Nedēļas veiksmīgākie datumi dažādās sfērās būs 1.,2.,5.,6. marts. Vari doties komandējumā, mācīties, veidot kā sadarbības, tā privātos kontaktus. Pirmdiena izvērsīsies visai romantiski, kopā ar otro pusīti svinēsiet tikai jums vien zināmus svētkus. Trešdien var sanākt saķeršanās ar mīļoto cilvēku, sevišķi ja esat vienaudži. Nedēļas nogalē abiem kopā vēlams doties brīvdienās uz kādu atpūtas vietu.
VĒZIS Nedēļas moto - neturi sveci zem pūra! Centies izpausties kā darbā tā mīlas jomā. Pirmdiena var izvērsties par šī perioda romantiskāko dienu. Ja tava iecerētā persona ir pārāk kautrīga, lai uzaicinātu uz randiņu, tad rīkojies pats! Iespējams, brīžiem jutīsi sabiedrības vai vecāku spiedienu uz savu privāto dzīvi. Mazāk satraucies par citu cilvēku viedokli attiecībā uz tavu mīlas objektu. Intīmā joma nebūs galvenais, jo tevi piesaistīs attiecību dvēseliskā puse.
LAUVA Vīriešiem periods varētu izrādīties veiksmīgāks nekā Lauvas zīmes sievietēm! Izņemot svētdienu, pārējās nedēļas dienās vari izpausties ar pilnu vērienu. Romantiskiem vakariem, dvēseliskām sarunām, mīļiem pārsteigumiem vislabāk derēs 1.,2. marts. Savukārt, ja gribi pašapliecināties karjerā, izmanto nākamās divas dienas, kad Mēness atradīsies ambiciozajā Skorpiona zīmē. Piektdien, sestdien, vari sakravāt ceļa somu un kopā ar mīļoto doties nelielā izbraukumā.

JAUNAVA Lielisks laiks, izmanto tev piedāvātās iespējas! Nedēļas sākumā pats galvenais būt uzmanīgam pret otro pusīti, pateikt kādu komplimentu. Precēto pāru starpā valdīs īsta harmonija. Savukārt tiem, kas vēlas iepazīties, jāzina, ka 1.,2. martā to labāk varēs izdarīt radošā vidē, 4. datumā darbā, bet piektdien, sestdien interešu grupās. Kas attiecas uz profesionālo sfēru, tad šajā ziņā labāk veiksies Jaunavām, kas darbojas dizaina, arhitektūras jomās.

SVARI Pirmdien, otrdien Mēness atradīsies tavā zīmē, arī pārējo planētu stāvoklis būs samērā gaisīgs, tāpēc laiku pavadīsi baudot dzīvi. Radošo jomu pārstāvji, kā nu kurš – viens pārdzīvos depresiju, cits sajutīs jaunu iedvesmu. Juristiem, ekonomistiem nav labākais laiks karjeras veidošanai. Interneta iepazīšanās nav vēlamas. Sievietes labāk sapratīsies ar gados vecākiem partneriem. Nedēļas nogalē nelieto grādīgos dzērienus un izvairies no sieviešu intrigām!

SKORPIONS Mīlas jomā var notikt nozīmīgas pārmaiņas! Iespējama karmiska tikšanās, kas izmainīs tavu dzīvi. Kāds varbūt satiks savu īsto otro pusīti, tomēr svarīgi, lai pirms tam tu būtu nokārtojis attiecības ar bijušo partneri. Ja tev ir bērns no iepriekšējām attiecībām, tā nav problēma, tikai neslēp to! Jebkura veida intrigas un noslēpumi nāks gaismā! Profesionālās lietas veiksi ar lielu atbildības sajūtu, tomēr domās kavēsies citur.
STRĒLNIEKS Tavas laimīgākās nedēļas dienas var izrādīties piektdiena un sestdiena, tomēr arī pārējā laikā veiksies. Kad tiksi galā ar darba lietām, pievērsies mīlas jomai! Ja esi ar kādu kopā, jauki pavadīsiet laiku kopīgās nodarbēs. Piektdien patiks traukties ar auto vai mocīti, vēl labāk, ja blakus sēdēs kāda būtne, kas spēs to novērtēt! Strēlnieki, kas vēl nav paspējuši izšaut savas Amora bultas, var to darīt visas nedēļas garumā, izņemot svētdienu, kad dienas fons būs vairāk noslēgts.
MEŽĀZIS Darbs un vēlreiz darbs, tev jau tas būs apnicis, vēlēsies izbaudīt arī privātās dzīves jaukumus. Starp citu, vientuļniekiem profesionālajā vidē pastāv labas iepazīšanās iespējas, sevišķi 4. martā. Kopumā šonedēļ būsi emocionāli noskaņots, beidzot gatavs atzīties otram jūtās! Erotiskā plānā var pietrūkt dzirksteles, bet šoreiz tas nebūs galvenais. Vēlēsies parūpēties par mīļotā cilvēka labsajūtu, un otrs noteikti to novērtēs. Nesāc satraukties par veselību, biežāk izej svaigā gaisā, pasporto!

ŪDENSVĪRS Marta pirmā diena būs kā radīta, lai iepazītos, ja esi viens. Tāpat arī vari sarīkot romantisku vakaru sev un otrai pusītei, ja tev tāda ir. Kāds varbūt jūtu uzplūdā atzīsies mīlestībā vai vēlēsies uzsākt kopdzīvi. Gados jaunākajiem Ūdensvīriem šī nedēļa var paiet samērā mainīgi. Īsti nebūs skaidras vēlmes attiecībā uz mācībām, karjeru, dzīves mērķi. Vēlams apmeklēt radošus pasākumus, doties braucienos, tikties ar līdzīgi domājošiem, jo tās ir vides, kur vari satikt radniecīgu dvēseli.
ZIVIS Laiks paies lieliski, ja nekautrēsies, nepaliksi otrā plānā! Saule un Venera šonedēļ atrodas Zivs zīmē, tātad veiksme naudas un mīlas jomās garantēta, ko vēl vairāk var vēlēties? Pieņem partnera uzaicinājumu doties kādā braucienā, sevišķi nedēļas nogalē. Erotiskā dzirkstele uzplauks jau sākot no trešdienas! Arī vientuļniekiem uzspīdēs saulīte, jo pastāv labas iepazīšanās iespējas visa perioda garumā. Nesatraucies, ja kāds par tevi baumo, droši vien viņam skauž!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst