Pāriet uz galveno saturu

Apsver domu par kuplām krūtīm? Uzzini, kāpēc veikt krūšu plastisko ķirurģiju!Daudzas sievietes sapņo par kuplām krūtīm! Arī Tu apsver domu par krūšu palielināšanu? Doma tiešām nav peļama, jo sevišķi, ja krūšu palielināšanas operācija atrisinās kādu no Tavām problēmām! Uzzini, kādos gadījumos veikt krūšu plastisko operāciju!

Krūšu formas atjaunošana pēc dzemdībām

Viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ sievietes atjauno krūtis ar plastiskās operācijas palīdzību ir pēc dzemdībām un bērniņa barošanas. Grūtniecības laikā krūtis var manāmi piebriest, izstaipot ādu un veidojot strijas. Pēc bērniņa izbarošanas, krūtis mēdz zaudēt savu formu, kļūt vizuāli nepatīkamas gan pašai sievietei, gan viņas vīram. Bieži sievietēm patīk, kā izskatās viņu kuplās grūtniecības laika krūtis, bet, kad tas ir pagājis, nereti nākas saprast, ka savu iepriekšējo krūšu formu un izmēru vairs nevēlas.

Krūšu implanti emocionāla komforta paaugstināšanai

“Staigājošs dēlis” jau skolas laikā mēdz skanēt ausīs kā apsmiekls daudzām jaunām meitenēm. Ja izaugot krūtis ir joprojām pavisam neliela izmēra, tas var sadragāt sievietes pašapziņu, likt tai dzīvot diskomfortā ar sevi un iedzīvoties milzīgos kompleksos vēl ilgus gadus pēc skolas beigšanas. Par laimi, mūsdienās, no “staigājoša dēļa” var iegūt kuplas un skaistas krūtis pavisam ātri!

Ne tikai mazs krūšu izmērs ir vienīgais “krūšu iemesls” emocionālam diskomfortam. Arī uzkrītoši nevienāda izmēra krūtis, uz iekšu vērsti krūtsgali, nokarenas krūtis vai pat tieši pretēji “dēlim” – pārāk lielas un apgrūtinošas krūtis var būt iemesls vēlmei veikt krūšu plastisko operāciju. Bet, iespējams, Tev vienkārši apnicis savs krūšu izmērs! Tas ne tikai vizuāli izmaina sievietes tēlu, bet arī paaugstina viņas emocionālo komfortu!

Pilnvērtīga izskata atgūšana ar krūšu implantiem pēc medicīniskām problēmām

Lai arī ne tikai krūts vēzis ir vienīgā medicīniskā problēma, pēc kuras sievietei nākas apsvērt domu par krūšu plastisko ķirurģiju, krūts vēzis nāk pirmais prātā, kā dēļ sievietei var nākties zaudēt daļu no krūts vai pat visu krūti. Protams, šajos gadījumos, krūšu implantācija ir labākais veids, kā pilnvērtīgi atgūt savu sievišķo izskatu un mazināt sajūtu, ka viņas ķermenim kaut kas trūkst. Lai arī cik smagi tas neizklausītos, tomēr tieši tāda sajūta nomāc visas, kas sakārušās ar šādu problēmu.

Ja arī Tu apsver domu par krūšu korekciju, zini – tagad ir īpaši izdevīgs piedāvājums! Izmantojot atlaižu kuponu, veic krūšu koriģējošas operācijas ar patīkamu atlaidi, bet krūšu palielināšanai īpaši izdevīgas cenas!

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst