Pāriet uz galveno saturu

Horoskops – kāds auto piemērots katram zodiakam?

 


AUNS

Auni ir greznības un komforta cienītāji, tādēļ viņu automašīnai jābūt drosmīgai un ātrai. Tas var palīdzēt šiem horoskopa pārstāvjiem piedzīvot un izbaudīt perfektas novirzes no ceļa. Auns, iespējams, katru reizi, kad jūtas neapmierināts, dodas ceļā viens pats, baudot divvientulību tikai ar sevi un viņa auto.

Auniem piemērotas automašīnas ir Mini Cooper un Hummer, Maruti Suzuki Baleno RS.

VĒRSIS

Vērši ir praktiski un apņēmīgi, kas zina, kā līdzsvarot greznību un komfortu. Viņiem ideāla automašīna būs izturīga un pievilcīga. Vērši labi spēj norobežoties no cilvēkiem. Tādēļ automašīna, kas der dažādiem ceļiem vislabāk derēs viņu personībai.

Vēršiem piemērotas automašīnas ir Land Rover, Range Rover, Volkswagen GT.

DVĪŅI

Dvīņi ir sociālie tauriņi. Tie ir cilvēki, uz kuriem var paļauties visi, tai pat laikā tiem ir ļoti svarīga brīvība. Tāpēc dvīņu auto riepām jābūt uzticamām un labi braucamām katru reizi, to pašu jāsaka par pašu auto.

Dvīņiem vislabāk der tādas automašīnas, kā Mercedes apvidus auto, BMW, Volvo, Maruti Suzuki.

VĒZIS

Vēžiem visievērojamākā iezīme ir tā, ka viņi ir ļoti emocionāli. Tie ir ne tikai emocionāli pret cilvēkiem, bet arī emocionāli pieķeras saviem materiālajiem īpašumiem. Vēži izvēlas auto, kurā ir vērts ieguldīt emocijas. Automašīnai vajadzētu būt ārkārtas funkcijām un tai jābūt uzticamai.

Vēžiem vislabāk piemērotas automašīnas ir Mustang, Audi A4, Nissan Kicks.

LAUVA

Lauvas vēlas, lai viņu dzīve būtu grezna un pievilcīga. Viņām patīk draugu starpā izrādīt lietas, kas tām pieder. Lauvas var būt nedaudz dramatiskas arī ar braucamo. Šīs horoskopa zīmes automašīnai vajadzētu lepoties katru reizi, kad Lauva ar to brauc un, protams, paša Lauva arī vajag lepnu auto.

Lauvām vislabāk piemērotas tādas automašīnas, kā Porsche, Hyundai Elantra, Jaguar, Skoda Octavia.

JAUNAVA

Jaunavai ir nepiecešama glīta un satriecoša automašīna. Jaunavas automašīnas krāsai vajadzētu papildināt viņu personību. Arī automašīnas īpašībām vajadzētu pārspēt citu horoskopa zīmju auto. Jaunavas vēlas, lai viņu vāģis būtu pats stilīgais un varenākais.

Jaunavām vislabāk piemērotie auto ir: Mercedes-Benz SLC, Honda Hybrid, Toyota Camry.

SVARI

Svari zina, kur tērēt savu naudu. Atšķirībā no citiem, pievilcīgā automašīna tiem nav viss. Viņi vēlas, lai viņu automašīnā būtu vērts tērēt naudu, tādēļ Svaru automašīnas īpašībām jāatbilst viņu vajadzībām. Viņi nekad netērēs uz transportlīdzekli, lai tikai to parādītu citiem. Svari sliecas uz lietu praktisko aspektu.

Svariem piemērotas automašīnas ir: Volkswagen Jetta GLI, Toyota Innova, Hyundai Verna, Honda Mobilio.

SKORPIONS

Skorpioni, tāpat kā viņu drosmīgā domāšana, vēlas sevi ieskaut ar sportiskām un muskuļotām automašīnām. Viņi dievina automašīnas, kuras var viegli saplūst ar viņu brašo personību. Auto jābūt būt ātram un piedzīvojumus rosinošam. Tajā pašā laikā tam vajadzētu būt drošam.

Automašīnas, kas Skorpioniem ir vispiemērotākās, ir Hummer H2, tiem patiks arī visa veida džipi, Honda CBR 250.

STRĒLNIEKS

Visiem zināms, ka Strēlnieki ir vienkārši aizrāvušies ar sportu un piedzīvojumiem. Viņi var doties aizraujošā ceļojumā jebkurā gada laikā, pietam, lielākā daļa šo piedzīvojumu nav plānoti. Bet tomēr Strēlnieki vienmēr zina, kā padarīt lietas viņiem ērtas. Tātad, šajā gadījumā vislabāk derētu apvidus automobiļi.

Strēlniekiem piemērotās automašīnas ir - Jeep Compass; Ford Explorer, Range Rover, Royal Enfield Himalayan.

MEŽĀZIS

Mežāži ir strādīgi, un tie pievērš uzmanību detaļām. Šī zodiaka pārstāvji vēlas, lai viņu smagais darbs atspoguļotos viņu izvēlētajā automašīnas izvēlē, tādēļ automašīnai, kuru viņi vēlas, vienmēr būtu jāietilpst viņu ienākumos.

Mežāžiem piemēroti auto ir Rolls Royce, Mercedes S klase un visi sedani.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri ir novatoriski un burvīgi, kas tic neatkarībai un brīvībai. Viņu spēcīgā individualitātes izjūta ir redzama arī automašīnas izvēlē. Ūdensvīr vēlas, lai viņu automašīna tos mierinātu ar lietojamību un izturību.

Viņiem vislabāk piemērotās automašīnas ir Hyundai I 20, Ford Figo, Toyota Prius.

ZIVIS

Zivis vēlas, lai viss būtu tikpat perfekts kā utopiskā pasaule. Viņi ir sapņaini un no auto vēlas kaut ko tādu, kas piesaistītu viņu uzmanību katru reizi, kad viņi to vada. Nav šaubu, ka viņi vēlas, lai viņu automašīna būtu augstākās klases. Arī pieturēšanās pie tādām krāsām, kā dzeltena un sarkana, viņu garastāvokli iepriecinās.

Zivīm vislabāk piemērotās automašīnas ir: Audi TT Coupe, Honda City, Hyundai Verna, Volkswagen Beetle.

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst