Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 4. – 10. janvāris

 


AUNS Šī nedēļa būs bagāta dažādiem pārsteigumiem. Otrdien var rasties sajūta, ka jūsu aktivitāti bremzē kaut kādi ārēji apstākļi. Dažus darbus var nākties atlikt, savukārt jūs varat neplānoti atgriezties pie agrākajām tēmām un izskatīt iepriekš izskanējušos priekšlikumus. Šo situāciju vēlams izmantot savā labā un ieviest kārtību dzīves jomās, kurām jāveltī lielāka uzmanība. No ceturtdienas varat plānot braucienus.
VĒRSIS Daži jūsu sapņi var kļūt par realitāti. Taču viss notiks mazliet citādi, nekā jūs esat plānojuši. Nedēļas pirmajā pusē piespiedu dīkstāve vai pievēršanās kādai citai tēmai ļaus jums precizēt detaļas un tikt skaidrībā, kam pievērst galveno uzmanību tuvākajā laikā. Ceturtdien var nākties mainīt plānus, īpaši tad, ja tie saistīti romantiskām attiecībām. 

DVĪŅI Darbā notiks pārmaiņas, jums būs jāpārorientējas jauniem uzdevumiem vai jāatgriežas pie agrākajām idejām. Iespējams, tagad to īstenošanai būs piemērotāki apstākļi. Gaisotne darbā būs mierīgāka un komfortablāka. Vairāk laika varēsiet veltīt savām interesēm un izklaidei. Nedēļas otrajā pusē iespējami negaidīti notikumi, kuri jūsu dzīvē ienesīs jaunas vēsmas.
VĒZIS Šajā laikā jums var rasties unikāla iespēja ievirzīt savu aktivitāti jaunā gultnē un likt lietā spējas, par kurām līdz šim neviens neko nenojauta. Var būt izmaiņas arī privātajā dzīvē. Pirmajās trīs nedēļas dienās pavērojiet notiekošo un izdariet secinājumus. Pievērsiet uzmanību zīmēm un ieklausieties apkārtējo padomos. Perioda otra puse būs aktīvāka. Taču jums nav obligāti jāizrāda iniciatīva, labāk ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu. 
LAUVA Jūs varat apjukt no iespēju pārpilnības un pretrunīgajām vēlmēm. Šis periods garantē iespaidu kaleidoskopu. Tas ir aizraujoša flirta laiks, kurā solās būt bagāts ar negaidītiem pavērsieniem. Taču nesteidzieties ar secinājumiem par jaunajām attiecībām un, vēl jo vairāk, kaut ko solīt. Brīvdienas ir labākais laiks ceļojuma sākumam. Taču tikpat lielu gandarījumu jums sagādās arī iespēja iemācīties kaut ko jaunu. 

JAUNAVA Būs jāsadala savi spēki un jāsaplāno laiks, iespējams, arī jāpievēršas kaut kam jaunam. Taču var nākties risināt arī atliktos jautājumus. Perioda pirmajā pusē pievērsiet uzmanību pārmaiņām, kas notiek jūsu tuvumā, jums var uzrasties palīgi un domubiedri. Taču jūsu palīdzība pašlaik var būt nepieciešama arī kolēģiem un tuviniekiem. Mainīsies prioritātes, tāpēc pareizi izmantojiet jaunās iespējas. 
SVARI Sākas pārmaiņu laiks, taču jebkuras, arī pozitīvas, pārmaiņas izraisa stresu. Nedēļas pirmajā pusē nesteidzieties sniegt atbildes un dot solījumus. Nogaidiet, līdz apstākļi noskaidrojas pilnībā. Vairāk uzmanības veltiet savai veselībai. Pirmdiena un otrdiena ir piemērota kosmētiskām procedūrām un citiem pasākumiem, kuri palīdzēs jums uzlabot izskatu. Šajā laikā nenāktu par sliktu paņemt atvaļinājumu. 
SKORPIONS Pēc iepriekšējā mēneša pārslodzēm pienācis pozitīvu pārmaiņu laiks. Taču arī tagad jūs var pārņemt sajūta, ka nespējat kontrolēt kādu svarīgu procesu, bet notikumu gaita nav paredzama. Eksperimenti personīgajās attiecībās var radīt nopietnas problēmas. Pacentieties atslābināties un dažas dienas nogaidiet, jo steigties un nervozēt nav jēgas.
STRĒLNIEKS Šonedēļ pamazām izzudīs šķēršļi un apstākļi, kas jūs kavē sasniegt ieplānoto. Negaidīti var atrisināties kādi svarīgi jautājumi. Drīz vien sajutīsiet, ka jums atkal uzsmaida veiksme, bet darbā būs vērojams progress. Taču šī nedēļa ir pārejas periods, tāpēc nevajag pārsteigties. Svarīgāk ir sekot pārmaiņām un perspektīvām, kas jums paveras, iegūt partneru atbalstu. 
MEŽĀZIS Jūs var pārņemt spēku izsīkums. Pievērsiet veselībai lielāku uzmanību, labi izgulieties, ēdiet veselīgu pārtiku. Šajā laikā vajadzētu paņemt atvaļinājumu un atpūsties. Turklāt pašlaik jūs varat uzticēt savus pienākumus kolēģiem vai partneriem. Īpašas pārmaiņas darbā nav gaidāmas, savukārt braucienos gūsiet daudz patīkamu un neparastu iespaidu. Iespējama romantiska iepazīšanās. 
ŪDENSVĪRS Šajā periodā iespējami lielākas vai mazākas pārmaiņas. Nedēļas pirmajā pusē uzmanīgi vērojiet notiekošo – jūs var rasties iespēja uzzināt detaļas, kuras liks par daudz ko padomāt. Neriskējiet tur, kut neesat pārliecināti par panākumiem. Taču kopā ar labu komandu, kuru vieno kopīgi mērķi un uzdevumi, jums ir garantēti panākumi. Rīkojieties drošāk.
ZIVIS Paplašiniet paziņu loku un vairāk laika pavadiet ārpus mājām vai savas pastāvīgās darba vietas. Jums var nākties doties tālā ceļā. Šis ir labs laiks atvaļinājumam, ja esat noskaņojušies piedzīvojumiem un romantiskas gaidas jauc jūsu prātu. Taču arī paliekot darbā jums nebūs laika garlaikoties. Var rasties unikāla iespēja īstenot savus senus sapņus. Esiet atvērti eksperimentiem, taču nesteidzieties ar lieliem kapitālieguldījumiem. Ja uzsmaidījusi veiksme, nesamaziniet tempu. Jūs pašlaik esat ļoti tuvu sava mērķim. 
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst