Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 11. – 17. janvāris

 


AUNS Nedēļas pirmajā pusē būs jāmobilizē visi spēki, lai aizstāvētu savas pozīcijas un intereses. Neriskējiet, taču neatkāpieties no tā, kas jums ir svarīgs. Uzņemieties vadību situācijās, kad visapkārt valda apjukums. Ceturtdien sāksies labvēlīgāks periods gan profesionālajā jomā, gan personīgajās attiecībās. Varēsiet padomāt par atpūtu, ceļojumiem, izklaidēm. Turklāt drīzumā jūs atradīsiet jaunas intereses. 
VĒRSIS Sarežģītās situācijās demonstrējiet aukstasinību un plānojiet dažus gājienus uz priekšu. Saspringtā gaisotne būs labs dopings karjeras izaugsmei. Galvenais ir saglabāt kārtību un stabilitāti visās jums svarīgās jomās un līdz ceturtdienai neprovocēt partnerus uz strīdiem. Perioda otrajā pusē varēsiet pievērsties savam vaļaspriekam. Ceturtdiena ir labvēlīgākā šīs nedēļas diena, kad varat doties iepirkties, veltīt laiku savai ārienei vai doties uz randiņu.
DVĪŅI Šīs nedēļas pirmajā jautrība nebūs ne prātā. Taču var izrādīties, ka kolektīvā jūs esat tas cilvēks, kurš spēs rast risinājumu sarežģītā situācijā, nodibināt jaunus sakarus, vienoties ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Taču ceturtdien jau būs optimistiskāks skats uz notiekošo. Pavērsies perspektīvas personīgajās attiecībās. Plānojiet braucienus, pirkumus, izklaides. Pēc saspringtas nedēļas brīvdienās nav nekādu ierobežojumu, tāpēc varat atrast veidu, kā likt lietā savu enerģiju. 
VĒZIS Strādājiet pašaizliedzīgi, veiciet varoņdarbus un palīdziet apkārtējiem smagā situācijā. Šis ir noslēguma akords vairāku pēdējo nedēļu notikumos. No ceturtdienas jūsu dzīve kļūs bezrūpīgāka. Priekšplānā izvirzīsies mājas rūpes. Varat plānot remontdarbus un sākt tos nākamnedēļ (ja ir nepieciešamība). Pagaidām varat tiem gatavoties. Svētdiena ir ļoti svarīga diena, jo sāksies jauns un interesants dzīves posms.
LAUVA Iespējamas būtiskas pārmaiņas jomās, kas jums ir svarīgas. Īpaši tad, ja esat dzimuši 2. un 3. augustā. Neļaujiet apkārtējiem apšaubīt to, ka jūs spējat kontrolēt situāciju. Jums neizdosies izvairīties no problēmām, taču visam, ko darīsiet, būs dziļa jēga, tas piesaistīs sabiedrotos un jaunus partnerus. Ceturtdien notiks kardinālas pārmaiņas, daļa jautājumu atrisināsies pati no sevis. 

JAUNAVA Pacentieties „izskaitļot” notikumu gaitu, lai nelaime nepiezagtos nemanot. Slēdzot darījumus, saglabājiet vēsu prātu, nesteidzieties ieviest jauninājumus, jo ir iespējamas kļūdas un zaudējumi. Ārzemju partneri var sniegt jums noderīgu informāciju, turklāt šie kontakti var izrādīties visperspektīvākie. Tālos braucienos iespējama romantiska iepazīšanās. Šonedēļ vairāk laika veltiet vecākiem un citiem ģimenes locekļiem.
SVARI Pašlaik galvenais ir darba, attiecību, pirkumu kvalitāte. Neskatoties uz saspringto gaisotni, jūsu materiālais stāvoklis uzlabosies, bet priekšniecības attieksme kļūs labvēlīgāka, jo tieši jums pat sarežģītās situācijās izdosies rast racionālu risinājumu. Nedēļas otrajā pusē vienlaikus pavērsies vairāki virzieni. Kardinālas pārmaiņas nāks par labu – steidzieties tās izmantot.
SKORPIONS Esiet gatavi lielai slodzei un izturības pārbaudei. Visos lēmumos paļaujieties tikai uz sevi. Būs jāliek lietā līdera īpašības un jāuzņemas galvenā slodze. Savukārt ceturtdienai gaidāms izrāviens – jums atliks vien izmantot iespējas, kas jums paveras, un domubiedru atbalstu. Varat plānot atvaļinājumu, ceļojumu. Paplašiniet paziņu loku, izklaidējieties – tas palīdzēs ātri atjaunot spēkus un noskaņoties jauniem panākumiem. 
STRĒLNIEKS Šajā periodā tiks pārbaudītas jūsu spējas rast izeju no jebkuras situācijas. Līdz ceturtdienai paļaujieties tikai uz sevi, taču rīkojieties racionāli, nevis mirkļa iespaidā. Perioda otrajā pusē radīsies jaunas idejas, perspektīvas un iespējas. Rūpīgi izvēlieties paziņas. Nesteidzieties ieviest savā dzīvē pārmaiņas, pagaidām vērojiet un pētiet situāciju. Ja ir iespēja, paņemiet atvaļinājumu.
MEŽĀZIS Kardinālu pārmaiņu ieviešanu atlieciet līdz ceturtdienai. Nedēļas pirmā puse ir viens no svarīgākajiem periodiem šajā gadā, kad apkārtējie novērtēs jūsu spēju neatkāpties un censties sasniegt mērķi. Saglabājiet optimismu, savukārt personīgajā dzīvē ieviesiet skaidrību, apspriežot ar tuvu cilvēku kopīgus ilgtermiņa plānus. Otrdien jums var atvērties otrā elpa. Būs jārisina darba jautājumi, turklāt daudz spēku prasīs mājas rūpes. Taču nepametiet novārtā savu veselību, atrodiet laiku atpūtai. 
ŪDENSVĪRS Līdz ceturtdienai ļaujieties straumei, risiniet problēmas atkarībā no to prioritātes, nekautrējieties un lūdziet palīdzību tiem, kuriem ir iespēja ietekmēt notikumu gaitu. Perioda otrajā pusē pārbaudījumi jau būs aiz muguras, varat ļauties eksperimentiem, ja ir nepieciešamība. Personīgajā dzīvē sāksies izklaižu un piedzīvojumu periods. Līdz svētdienai neko nemainiet partnerattiecībās, taču pacentieties ieviest tajās skaidrību. 
ZIVIS Šī nedēļa sagādās savus pārsteigumus. Lai tiktu galā ar slodzi, nosakiet prioritātes un netērējiet laiku otršķirīgiem darbiem. Ja esat vadītājs, vairāk uzmanības veltiet savu padoto problēmām. Uzturiet kopības gaisotni, kopā meklējiet risinājumu sarežģītām situācijām. No ceturtdienas darbs veiksies labāk. Savukārt personīgajā dzīvē nesteidziniet notikumus. Kopīgi pasākumi ar seniem un uzticamiem draugiem palīdzēs atgūt garīgo līdzsvaru. Svētdien varat sākt kalt jaunus plānus. 
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst