Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 7. – 13. decembris

 


AUNS Var ciest Aunu reputācija un pasliktināties veselība. Izvairieties no fiziskām un garīgām pārslodzēm, darbības, kas saistīta ar risku, nejaušiem sakariem. Ļoti nelabvēlīga nedēļa. Lai nepasliktinātos finansiālais stāvoklis, nav vēlams iegādāties lielus pirkumus. Savukārt attiecības ar tuviniekiem var ieiet „nepareizajās sliedēs”. Šajā laikā ieteicams pārvērtēt vērtības, atskatīties atpakaļ un rūpīgi izvērtēt savu līdzšinējo rīcību.
VĒRSIS Sāks īstenoties seni plāni. Labs laiks komerciālu sakaru dibināšanai un pilnveidošanai. Vēršu tuvinieki izrādīs patiesas rūpes un interesi. Šīs zīmes pārstāvjiem izdosies apmierināt savu godkāri. Viņi nonāks uzmanības centrā, un viņiem tas patiks. Vērsi jutīsies laimīgi, vadot citus cilvēkus, dodot pavēles un rīkojumus. Daudzu Vēršu materiālais stāvoklis būs stabils, savukārt darbs sola labu peļņu.
DVĪŅI Steiga un nepieciešamība aktīvi piedalīties daudzos pasākumos var izsist Dvīņus no garīgā līdzsvara. Daudziem nāksies aizmirst par atpūtu, jo rūpes neļaus piesēst ne uz mirkli. Planētu ietekme pavājināta. Jebkāda iniciatīva vai aktīva darbība citās jomās var pārlieku nogurdināt Dvīņus un radīt neapmierinātības sajūtu.

VĒZIS Notikumi Vēžiem liks iejusties tā cilvēka lomā, kuram viņi nodarījuši pāri. Vēžu rīcībai var būt būtisks pozitīvs rezultāts. Jūtas un emocijas kļūs bagātīgākas, bet domas – konkrētākas. Lielisks laiks atveseļojošu procedūru uzsākšanai, kā arī, lai atteiktos no kaitīgiem ieradumiem.

LAUVA Nelabvēlīga nedēļa. Iespējams, visi darbi prasīs daudz pūļu, taču naudas problēmas uz laiku atkāpsies. Lauvas var pārņemt nogurums, kurš pēdējā laikā sakrājies gan strādājot, gan izklaidējoties. Šīs zīmes pārstāvjiem šonedēļ īpaši jārūpējas par veselību. Izvairieties no fiziskām un nervu pārslodzēm, darbības, kas saistīta ar risku.

JAUNAVA Šajā periodā var aktivizēties spēcīgi un ietekmīgi ienaidnieki. Daudzas Jaunavas un viņu tuvinieki cietīs melu, baumu, nepelnītu apvainojumu rezultātā. Periods saistīts ar informācijas ieguvi, kontaktiem, sarunām, partnerattiecību un romantisku attiecību veidošanu. Var gadīties, ka Jaunavu tieksme kļūt neatvairāmām padarīs viņas smieklīgas. Tādējādi šīs zīmes pārstāvji plāno nonākt āksta lomā.
SVARI Šajā laikā atradīsiet jaunus enerģijas avotus, būsiet attapīgi un atjautīgi. Labvēlīgs laiks pašizpausmei un autoritātes stiprināšanai. Veiksmīgu darījumu norisi veicinās nestandarta pieeja un risinājums. Gūsiet panākumus itin visos pasākumos. Labs laiks darījumu slēgšanai, sarunām. Daudzu Svaru jūtas un emocijas kļūs bagātākas.

SKORPIONS Skorpioniem šī būs kopumā veiksmīga nedēļa. Tā ir piemērota gan aktīvai atpūtai, gan bērnu svētku rīkošanai un jautrībai. Vientuļus šīs zīmes pārstāvjus gaida romantiska tikšanās, savukārt ģimenes cilvēki piedzīvos jūtu atjaunotni. Iepriekšējā perioda pozitīvās tendences turpināsies. Zvaigznes ir labvēlīgas, tāpēc Skorpioniem lieliski veiksies itin visi darbi. Viņi jutīsies uzdevumu augstumos, visu spēs un viss būs viņiem pa spēkam.
STRĒLNIEKS Nelabvēlīgs laiks jebkādam nopietnam darbam, jo var neizdoties īstenot ieplānoto. Risks neattaisnosies, nenāks par labu arī azarts, jo iespējama neveiksme. Savukārt šķietama veiksme vēlāk var sagādāt daudz rūpju un nepatikšanu. Nelabvēlīgs periods komunikācijai ar darbiniekiem vai priekšniecību, dažādu iestāžu apmeklēšanai. Jūsu nespēja koncentrēties var kļūt par neveiksmju iemeslu. Iespējama jauna iepazīšanās, vilinošs priekšlikums, kurš ir rūpīgi jāapsver. Taču, visdrīzāk, tas neattaisnos cerības. 
MEŽĀZIS Šonedēļ var aktivizēties Mežāžu -- vīriešu nelabvēļi un konkurenti. Šis ir labs laiks vienīgi zināšanu uzkrāšanai. Šajā laikā ir iespēja atbrīvoties no atkarībām, trūkumiem, atrast jaunus enerģijas avotus, paplašināt savas iespējas. Mežāži būs gandarīti, ja redzēs savu pūliņu rezultātus. Nedēļas sākums var būt saistīts ar dažādām provokācijām, piedzīvojumiem vai negaidītiem notikumiem, turklāt tie var izrādīties nepatīkami. Šis laiks nav piemērots tāliem ceļojumiem.
ŪDENSVĪRS Iespējami konflikti, traumas, nelaimes gadījumi, zaudējumi, krāpšana. Esiet gatavi tam, ka kāds jums var sabojāt noskaņojumu, tāpēc savu vainu jūs gribēsiet „uzgrūst” kādam citam. Mēģinot atbrīvoties no sasprindzinājuma, iesaistīsiet konfliktā kādu tuvinieku. Taču vienlaikus Ūdensvīri var saņemt tuvu cilvēku atbalstu un palīdzību. Var piepildīties viss pozitīvais, ko bijāt ieplānojuši iepriekš.
ZIVIS Jūs gaida vilšanās un krāpšana. Daudzas Zivis saskarsies ar nodevību un zemisku rīcību. Tas var izraisīt nervu pārslodzi un pilnībā sabojāt noskaņojumu. Taču šajā periodā gūsiet daudz jaunu iespaidu. Daudzas Zivis spēs mainīt savu uzvedību un pat ārējo izskatu. Esiet gatavi tam, ka nesenie labie paziņas var izturēties pret jums ne visai labvēlīgi.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst