Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 28. decembris – 3. janvāris

 


AUNS Būs iespēja kaut ko sākt no jauna, tikt galā ar konkurenci un pietuvoties sava sapņa īstenošanai. Jūsu dzīvē sākas svarīgu pārmaiņu laiks. Atmetiet šaubas, taču ceļā uz panākumiem nesabojājiet attiecības ar domubiedriem. Trešdien nosakiet prioritātes, bet ceturtdien nezaudējiet laiku un sāciet darīt to, ko esat ieplānojuši. Arī Aunu personīgajā dzīvē gaidāmi daudzi pārsteigumi. 
VĒRSIS Šī nedēļa ienesīs pozitīvas pārmaiņas personīgajās attiecībās. Jums būs iespēja brīvi paust savas jūtas, lai gan var gadīties arī negaidīti notikumu pavērsieni. Darbā lieciet lietā izdomu, piefiksējiet visas oriģinālās idejas – tās noderēs nākotnē. Turklāt pārmaiņas profesionālajā jomā uzlabos arī jūsu materiālo stāvokli. Rūpējieties par savu partneri, esiet atklāti savās jūtās un vēlmēs. 
DVĪŅI Kolektīvā, kurā jūs pavadāt lielāko daļu sava laika, briest pārmaiņas, tāpēc pacentieties uzņemties vadošo lomu. Jums būs oriģinālas idejas, turklāt pašlaik jūs kontaktos ar kolēģiem jūs vadāties ne tikai pēc loģikas, bet arī intuīcijas. Līdz trešdienai vēlams atvadīties no visa traucējošā, vēlams izmest nevajadzīgus dokumentus, bet nepieciešamos sakārtot. Neatlieciet jaunu darbu uzsākšanu, izsakiet un uzklausiet priekšlikumus.
VĒZIS Piektdien ieteicams sākt jaunu projektu, turklāt arī rutīnas darbā iespējams negaidīts pavērsiens. Labvēlīgs laiks karjeras plānu īstenošanai. Tāpēc nedēļas pirmajā pusē centieties iejusties jaunajā lomā, kā arī mājās paveikt tos darbus, kurus esat atlikuši uz vēlāku laiku, jo vēlāk tam var nebūt laika. Piektdien varat iepirkties vai sākt remontu, ja jums tas ir aktuāli. Savukārt svētdien labi atpūtieties kādā skaistā vietā un jaukā kompānijā. 
LAUVA Rodas unikāla iespēja veidot savu dzīvi saskaņā ar ideālajiem priekšstatiem. Labākās idejas šajā laikā būs tās, kas būs saistītas ar izglītības vai kvalifikācijas celšanas jautājumiem, pieredzes apmaiņas braucieniem. Planētas ir apvienojušas savus spēkus un romantiskas jūtas tagad var pārvilkt svītru visiem jūsu plāniem. Taču, lai piesaistītu mīļotā cilvēka uzmanību, būs nepieciešama nestandarta pieeja. 

JAUNAVA Pirmdien svarīga saruna palīdzēs noskaidrot nianses attiecībās ar darījumu partneriem. Nesteidzieties izdarīt secinājumus, taču arī nekavējiet pārmaiņas. Iespējams, ar kādu cilvēku jūsu ceļi var šķirties. Trešdien sākas jauns posms, tāpēc ieteicams koncentrēties svarīgākajiem uzdevumiem. Jūsu panākumu pamatā joprojām būs veiksmīgas partnerattiecības. Svētdien varat neierobežot savus tēriņus – jūs esat to pelnījuši. 
SVARI Šonedēļ sāksies jauna notikumu ķēde, kuri var pilnībā mainīt jūsu dzīvi. Romantiskas attiecības var pārtapt daudz nopietnākās. Tagad ir īstais laiks piedāvāt savu roku un sirdi. Savukārt laulātiem pāriem vēlams apspriest turpmākos kopīgos plānus. Var tikt pārskatītas arī lietišķās attiecības. Jebkurā gadījumā ir rūpīgi jāapsver visi varianti un jāizvēlas viens no tiem.
SKORPIONS Būs beigušies visi ierobežojumi un tagad jūsu panākumi būs atkarīgi tikai no jūsu mērķtiecības un gatavības cītīgi strādāt. Ceturtdien varat sākt kalt jaunus plānus – to īstenošana ātri virzīsies uz priekšu un ar laiku nesīs labas dividendes. Taču darba dēļ nepalaidiet garām iespējas privātajā dzīvē. Lai visu paspētu, vingrojiet un uzturiet sevi labā fiziskā formā, savukārt imūno sistēmu balstiet ar vitamīniem. 
STRĒLNIEKS Visām situācijām centieties rast radošu pieeju, jo ne vienmēr taisnākais ceļš ir pareizākais. Sargājiet labvēlīgo gaisotni mājās, attiecības ar vecākiem un bērniem. Neapdomīgi pateikts vārds var izprovocēt konfliktu. Taču pirmdien mierīga un atklāta saruna var nākt par labu, un dažas problēmas paliks pagātnē. Ceturtdien aktīvi iesaistieties jaunos darbos, īstenojiet projektus. 
MEŽĀZIS Neskatoties uz to, ka daži jūsu plāni nepiepildās, pārmaiņas nekur neizpaliks un tās solās būt pozitīvas. Ja karjerā jūs viss apmierina, varat ieviest kārtību mājoklī. To labāk darīt nedēļas otrajā pusē. Gan darbā, gan mājās būs jāstrādā vairāk, toties tādējādi jūs ieliksiet pamatus labvēlīgai notikumu attīstībai nākotnē. Nepalaidiet garām iespēju uzlabot savas perspektīvas personīgajā dzīvē, nodibināt jaunus un noderīgus sakarus.
ŪDENSVĪRS Šonedēļ galvenais ir nepalaist garām iespējas, kas jums paveras. Saņemsiet daudz jaunas informācijas, iespējams negaidīts pavērsiens darījumos, kas nākotnē uzlabos jūsu materiālo stāvokli. Taču romantisku jūtu vilnis var traucēt racionāli izvērtēt dažus notikumus. Tikšanās un iepazīšanās šajā nedēļā var būt liktenīgas. Nekavējiet pārmaiņas un nelidinieties mākoņos. 
ZIVIS Pirmdien negaidīta informācija var izjaukt ierasto notikumu gaitu. Vieglu sirdi ļaujiet visam ritēt savu gaitu – centieties gūt sev labumu no visiem notikumiem. Līdz ceturtdienai nepieņemiet atbildīgus lēmumus un neslēdziet darījumus. Pacentieties atdot parādus. Savukārt trešdien jums būs jārisina jauni uzdevumi, kuri pozitīvi ietekmēs jūsu karjeru. Jūsu panākumus veicinās tāli braucieni, kuros nodibināsiet jaunas interesantas pazīšanās.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst