Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 14. – 20. decembris

 


AUNS Ņemiet no dzīves visu labāko. Svētku sajūta, veiksme sirdslietās, jaunas iespējas ļaus viegli tikt galā ar grūtībām. Labs laiks jaunu vienošanos slēgšanai. Šur tur nāksies piekāpties, taču galarezultātā tas nāks jums par labu. Nedēļas otra puse labvēlīga braucieniem un aktīvai komunikācijai. Ja jūtat, ka šur tur jums var traucēt kādi šķēršļi, bruņojieties ar pacietību.
VĒRSIS Pirmdien jūs var satraukt daži notikumi, taču nesteidzieties aktīvi ietekmēt to gaitu. No otrdienas jutīsieties pārliecinošāk, bet plānu un vēlmju īstenošanai apstākļi būs labvēlīgāki. Vēlēsieties vairāk laika veltīt mājas rūpēm un ģimenei. Varat atgriezties pie agrākajām mājas pārplānošanas vai vasarnīcas būvniecības idejām. Brīvdienas pacentieties pavadīt dabā.
DVĪŅI Jums būs neatlaidīgi jāvirzās pretim saviem mērķiem. Neskatoties uz kavēšanos darījumos un finansiālām grūtībām, jūsu situāciju ar katru dienu uzlabosies. Jūs atbalstīs un sniegs palīdzību tuvinieki. Šis ir labs laiks savstarpējo attiecību nostiprināšanai un kopīgu plānu apspriešanai. Daļu savu pienākumu uzticiet kolēģiem un krājiet spēkus pirms jauna aktīva darba posma.
VĒZIS Būs daudz tikšanos, turklāt daļa no tām nejaušas un atgādinās par agrākajiem notikumiem. Var atgriezties vecās jūtas, atjaunoties attiecības. Šajā laikā viegli risināsies jautājumi, kuru pastāvīgi atlikāt. Otrdien iespējama svarīga saruna. Šajā dienā neizvairieties no problēmām, izrādiet iniciatīvu – tādējādi jūs varat cerēt uz savstarpēju sapratni. Svētdiena varētu būt nedēļas labākā diena. 
LAUVA Šonedēļ centieties izvairīties no pārpūles, jo jums priekšā aktīvs periods, bet pagaidām krājiet spēkus, atpūtieties un pabeidziet iesāktos darbus. Iespējama intriga personīgajās attiecībās. No otrdienas izveidosies piemērota gaisotne atklātai sarunai ar mīļoto cilvēku. Savukārt darījumos nesteidzieties ar līgumu un vienošanos slēgšanu. Svētdien dodieties dabā, veltiet laiku ārienei un veselībai. 

JAUNAVA Saņemsiet informāciju, kura var mainīt jūsu plānus vai likt nopietni šo to pārdomāt. Pašlaik jums ir iespēja citādi novērtēt savas attiecības ar nozīmīgiem cilvēkiem un apspriest svarīgus jautājumus. Ja būs nepieciešama palīdzība, vērsieties pie draugiem. Turklāt viņi jums var piedāvāt jaunas idejas vai likt atcerēties agrākos plānus, kur tā arī palikuši nerealizēti. Svētdien izvēlieties labu kompāniju.
SVARI Pirmdien nav ieteicams ķerties pie svarīgu plānu īstenošanas, kā arī būs labāk, ja neiesaistīsieties diskusijās un strīdos ar partneriem, īpaši tad, ja jūtat, ka jūs provocē uz konfliktu. Otrdien nostiprināsiet savas pozīcijas, gaisotne kļūs komfortablāka. Nedēļas otra puse labvēlīga tāliem braucieniem vai attiecību atjaunošanai ar tiem, kuri atrodas tālumā. Brīvdienās vēlams ierobežot komunikāciju.
SKORPIONS Ķerieties pie darbiem, kuri prasa daudz spēka. Šis ir ideāls laiks, lai pabeigtu kādu projektu vai tā daļu. No otrdienas varat cerēt uz ieinteresētu cilvēku atbalstu. Nedēļas pirmajā pusē risiniet materiālas dabas jautājumus un ieviesiet uzlabojumus sava mājoklī. Attiecībās ar partneriem būs jāmeklē kompromiss, vismaz pacentieties izvairīties no centieniem kādu pārliecināt par savu taisnību.
STRĒLNIEKS Jūsu aktivitāte aug ar katru dienu. Šī nedēļa ienesīs pārmaiņas jūtās, tāpēc uzmanību veltīsiet galvenokārt privātajai dzīvei. Jaunu darbības veidu meklējumi vainagosies rezultātiem, ja pastāstīsiet par saviem plāniem partneriem. Iespējams, visu uzreiz neizdosies īstenot. Pēc vairākiem mēnešiem tas viss veiksies labāk. Esiet piesardzīgi sestdien, neriskējiet un nesteidzieties kaut ko mainīt. 
MEŽĀZIS Svarīgākos pasākumus plānojiet nedēļas pirmajā pusē. Varat atgriezties pie atliktajiem projektiem. Taču ņemiet vērā, ka partnerattiecības tagad jāveido, balstoties uz sadarbību un savstarpēji izdevīgiem nosacījumiem. Ja jūs īpaši satrauc kāda tēma, pacentieties otrdien uzsākt atklātu sarunu ar partneri. Svētdiena ir labākā diena, lai iepirktos, sakārtotu mājokli un atpūstos vienatnē.
ŪDENSVĪRS Būs daudz darba, taču centieties sabalansēt savu slodzi un nepieņemiet jaunus priekšlikumus. Ļoti drīz jūsu dzīve kļūs vēl intensīvāka. Tāpēc priecājieties par jebkuru iespēju atpūsties no darba, vairāk laika veltiet savai veselībai. No trešdienas sākas piemērots laiks augļu diētai un sporta treniņu atjaunošanai. Svētdien atgūsiet iekšējās harmonijas sajūtu, ja šo dienu pavadīsiet bez steigas. 
ZIVIS Mīlestība var kļūt par vispretrunīgāko iespaidu un sajūtu iemeslu. Īpaša nozīme būs ne tikai jūtām, bet arī vārdiem. Otrdien izrādiet iniciatīvu, ja jums ir nepieciešama noteiktība, apspriediet ar partneri savas kopējās perspektīvas. Nepametiet novārtā bērnu intereses un lūgumus. Sestdien ieklausieties savā intuīcijā, ja sajutīsiet spriedzi un nemieru. Atpūtieties, bet svētdien jūs gaidīs daudz jaukākas vēstis.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst