Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai

 


AUNS Atgūsiet iekšējo brīvību, pieaugs enerģētiskais potenciāls. Iespējamas patīkamas vēstis, romantisks noskaņojums, Aunus var atbalstīt cilvēki, no kuriem viņi nav gaidījuši sapratni. Varat rīkot sarunas, slēgt darījumus, taču veltiet pienācīgu uzmanību detaļām un apspriedieties ar tiem, kam uzticaties. Jums labi veiksies darbs, kur ir nepieciešama izdoma, jo īpaši svētku rīkošana. 
VĒRSIS Šonedēļ atpūtieties un atslābinieties, harmonisks, kosmosa enerģijas uzkrāšanas laiks. Vēršiem izdosies uzlabot sašķobījušās attiecības ar saviem tuviniekiem, atvainoties par sagādātajām neērtībām. Neviennozīmīga nedēļa, kura būs saistīta vieglas peļņas vilinājumu. Vēršus gaida gan prieki, gan skumīgāki brīži. Iespējama veiksme finanšu jomā, kas būs saistīta ar laimestu vai veiksmīgu pirkumu.
DVĪŅI Dvīņus var pārņemt apātija un vienaldzība pret visu notiekošo. Savukārt apātija var viegli pārvērsties aizkaitinājumā un provocēt vēlēšanos „pārsteigt publiku”. Dvīņi var sadomāt mainīt tēlu, uzvedības manieri un attiecības ar dažiem cilvēkiem. Iespējams, radošā iztēle un tikšanās pēc visa jaunā mudinās Dvīņus kalt ilgtermiņa plānus vai mainīt darbības jomu.
VĒZIS Šis periods saistīts ar problēmām personīgajā dzīvē, kā arī var pasliktināties attiecības ar apkārtējiem. Visdrīzāk, Vēži kārtējo reizi paliks nesaprasti. Neskatoties uz labajiem nodomiem, Vēžu nespēja samierināties ar notiekošo kļūs par nopietnu traucēkli komunikācijai. Šīs zīmes pārstāvjiem nebūs viegli arī savā ģimenē. Kritisks un aizdomu pilns skatījums uz apkārtējo pasauli var mazināt viņu pievilcību citu acīs. 
LAUVA Iespējami likteņa pavērsieni, kuri liks Lauvām maksimāli darboties un ātri reaģēt mainīgajā situācijā. Plānu piepildīšanās, visdrīzāk, nenesīs vēlamos rezultātus. Savukārt pārmērīga ēšana un dzeršana var izraisīt hronisku slimību saasināšanos. Apstākļi piespiedīs Lauvas mest malā augstprātību, lepnību. Šajā laikā nav vēlama ekstrasensu apmeklēšana un nodarbošanās ar maģiju.

JAUNAVA Nelabvēlīga nedēļa, kura saistīta ar nepiepildītām ilgām, veltīgām cerībām, negodīgumu partnerattiecībās. Turklāt citu cilvēku ietekme var negatīvi ietekmēt jūsu dzīvi. Jebkuram lēmumam var būt visnegaidītākās sekas. Taču šis ir labs laiks savu pozīciju nostiprināšanai. Jūsu jūtīgums un ievainojamība, kas slēpjas zem vienaldzības maskas, var traucēt sasniegt mērķi.
SVARI Šī būs divējāda nedēļa. Iespējami braucieni, jaunas iepazīšanās vai tikšanās ar seniem draugiem. Taču tam visam būs nepieciešami ievērojami finansiāli līdzekļi. Labs laiks konfliktsituāciju risināšanai ar tuviem cilvēkiem. Iespējams, nejaušas apstākļu sagadīšanās dēļ jūs varat nonākt kāda cilvēka ietekmē.

SKORPIONS Labs laiks sadzīves reorganizācijai, lieliem pirkumiem, maiņai. Skorpioni saņems atbalstu – tuvi cilvēki var atrisināt daļu finansiālu jautājumu. Notiks kaut ka stāds, kas labvēlīgi ietekmēs Skorpionu darījumus un materiālo stāvokli. Labvēlīgs laiks sabiedriskajam darbam un uzdevumiem, augstākstāvošu instanču apmeklēšanai. Vilinoši piedāvājumi var būt izdevīgi Skorpioniem, turklāt tie nesīs arī morālu gandarījumu. 
STRĒLNIEKS Iespējamas problēmas un kļūdas profesionālajā darbībā, tāpēc darbam būs jāveltī daudz vairāk uzmanības. Nav ieteicamas nodarbības grupās, fiziska slodze. Ļoti nelabvēlīgs periods, kurš paies garīgos meklējumos, iluzorās cerībās. Var izcelties strīdi vai rasties pārpratumi attiecībās ar apkārtējiem. Taču Strēlnieku augstsirdība palīdzēs rast iespēju salīgt mieru. Privātajā dzīvē iespējamas vilšanās. 
MEŽĀZIS Būs jāaizstāv savi uzskati, iespējamas nelabvēļu intrigas, glaimi, mēģinājumi piekukuļot. Mežāži var nonākt divdomīgā situācijā. Tāpēc sadarbība būs jāveido pēc jauniem noteikumiem, taču pagaidām nesteidzieties ar darījumu un vienošanos slēgšanu. Savukārt vecāka gadagājuma Mežāžu dzīvē iespējams kāds svarīgs notikums, kurš būs saistīts ar pagātni. 
ŪDENSVĪRS Labvēlīgs periods vecāka gadagājuma Ūdensvīriem. Daudzi no viņiem būs spēka un enerģijas pilni. Iespējama patīkama komunikācija, jauni ienākumu avoti. Ūdensvīru autoritāte ievērojami nostiprināsies. Slepens nelabvēlis var mēģināt jums traucēt, taču pats nonāks neērtā situācijā. Bēdas metīs jums līkumu. Labs laiks lielāku pārmaiņu ieviešanai sadzīvē – remontam, mēbeļu iegādei. Vientuļos Ūdensvīrus gaida daudzsološas tikšanās, interesantas iepazīšanās. 
ZIVIS Idejas un fantāzijas, kuras ienāks prātā Zivīm, var īstenoties dzīvē un sniegt morālu gandarījumu un materiālu labumu. Iespējams, šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjus gaida romantiska tikšanās. Iespējami pasākumi itin visos pasākumos. Labs laiks darījumu slēgšanai, sarunām. Daudzu Zivju jūtas un emocijas kļūs bagātākas, bet domas – konkrētākas. Iespējams, saņemsiet ziņu, kura uzlabos jūsu noskaņojumu.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst