Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 16. – 22. novembris

 


AUNS Līdz piektdienai pacentieties nokārtot darījumus, ieviest kārtību mājoklī un darba vietā. Tagad sākas jauns cikls, kurš būs saistīts ar darbu un citiem jūsu pienākumiem. Neradiet paši sev problēmas, bet tikt galā ar neizbēgamām grūtībām jums pašlaik palīdzēs partneri. Šajā laikā ieteicams padalīties ar slodzi un atbildību, jo turpmāk jums būs ļoti daudz darāmā, tāpēc vēlams pietaupīt spēkus.
VĒRSIS Mīlestība būs lielisks stimuls, lai uzlabotu arī citas jūsu dzīves kvalitātes. Pašlaik jūs radoši risināt visus jautājumus un gūstat labumu arī sarežģītās situācijās. Veiksme būs jūsu sabiedrotā, ja būsiet gatavi pārmaiņām. Būs jāpieņem lēmums, kura rezultāti kļūs redzami pēc pāris mēnešiem.

DVĪŅI Bērniem jāveltī maksimāla uzmanība. Šis ir ļoti svarīgs periods, lai atrisinātu kādu svarīgu jautājumu, kurš ir saistīts ar jūsu savstarpējām attiecībām vai interesēm. Dvīņi var sajusties kā bērni, jo īpaši tad, ja jutīsieties aizvainoti vai arī greizsirdīgi. Līdz svētdienai izvairieties no pārsteidzīgas rīcības, lai nepieļautu kļūdas. Svētdien atgūsiet ticību saviem spēkiem un labi izpratīsiet situāciju.
VĒZIS Sakārtojiet mājokli un atbrīvojieties no nevajadzīgām mantām. Labs laiks atveseļojošiem pasākumiem, diētām. Planētu stāvoklis palīdzēs jums tikt skaidrībā par savām tuvākajām perspektīvām. Tā var būt jauna informācija, vēstule, telefona zvans vai tikšanās. Nākamajos mēnešos būs daudz dažādu darbu un emociju, tāpēc neaizmirstiet atpūsties un atslābināties.
LAUVA Atrisināsies iepriekšējā perioda sarežģītās situācijas. Palieciet savā vietā, mierīgi veiciet ikdienas darbus. Ne viss ir atkarīgs no jums, taču iespēju robežās centieties izdarīt pareizo izvēli, ja radīsies šāda nepieciešamība. Darījumi ar nekustamo īpašumu jums var izmaksāt dārgi. Personīgajā dzīvē jūsu partneris ir noilgojies pēc uzmanības, tāpēc veltiet to viņam un esiet dāsni. 

JAUNAVA Šī ir vēl viena šī gada nedēļa. Labvēlīgs laiks sava potenciāla atklāšanai. Nepalaidiet garām šo laiku, citādi vēlāk atkal viss var atgriezties ierastajās sliedēs. Līdz piektdienai nokārtojiet visus darījumus, atdodiet parādus, atbrīvojieties no visa liekā. Šajā periodā nesteidzieties sākt kaut ko jaunu, jo jau svētdien sāksies labvēlīgs periods un varēs uzņemt tempu.

SVARI Vēl pavisam nedaudz, un viss, kas jūs kavēja, paliks pagātnē. Šo nedēļu veltiet kārtības ieviešanai tajos savas dzīves aspektos, kur tas nepieciešams. Pirmdien rīkojiet tikšanās, kur jūs kopā ar partneriem varēsiet apspriest kopīgos plānus, koordinēt darbību. Taču kaut ko jaunu sāciet ne agrāk kā svētdien. Šajā laikā sajutīsiet spēku un entuziasma pieplūdumu. Taču pirms tam ir pienācīgi jāatpūšas.
SKORPIONS Jūs var pārņemt sajūta, ka esat palaiduši garām kādas iespējas, zaudējuši kādā posmā konkurences cīņā. Taču jūsu laiks pienāks ļoti ātri, tāpēc pašlaik nevajag pārlieku uztraukties. Atslābinieties, pievērsieties savam hobijam, veltiet laiku savam imidžam. Īpaši piemērotas tam ir brīvdienas, kad jūs būsiet nomierinājušies un jutīsiet, ka atkal sākat kontrolēt situāciju. 
STRĒLNIEKS Jums radīsies iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm, taču nepārsteidzieties, lai nebūtu jāpieņem nepareizs lēmums. Varat rīkot sarunas, slēgt darījumus, taču veltiet pienācīgu uzmanību detaļām un apspriedieties ar tiem, kam uzticaties. Personīgajā dzīvē pašlaik labāk atstāt visu, kā ir, un nesteidzināt notikumus. Svētdien varat sākt jaunu atveseļojošu pasākumu ciklu.
MEŽĀZIS Paveras iespēja īstenot vairākas jūsu idejas. Jūs varat sākt mācīties vai doties komandējumā. Paplašiniet kanālus jaunas informācijas saņemšanai, gatavojiet materiālus tam, ko plānojat darīt jau nākamajā nedēļā. Brīvdienās varat iepirkties, labiekārtot savu mājokli, ņemot vērā jaunākās modes tendences. Savukārt atpūtai šajās dienās rūpīgi izvēlieties kompāniju. 
ŪDENSVĪRS Iespējama konkurence un ierobežotas iespējas īstenot savas idejas. Savukārt nākamnedēļ tendences būtiski mainīsies uz labo pusi. Savukārt pagaidām koncentrējieties kārtējo darbu izpildei un lieciet lietā savas augstās darba spējas, lai nepaliktu „astes” parādi. Brīvdienās sajutīsiet, kā pie jums atgriežas veiksme, interese un apkārtējo mīlestība. Pavadiet šo laiku kopā ar mīļiem cilvēkiem. 
ZIVIS Tagad ir laba iespēja apspriest problēmas un atstāt tās pagātnē. Sadarbība būs jāveido pēc jauniem noteikumiem, taču pagaidām nesteidzieties ar darījumu un vienošanos slēgšanu. Būs labāk, ja to atliksiet uz nākamo mēnesi. Vērojiet notiekošo, kaliet plānus, vairāk laika veltiet savai veselībai un savam hobijam. Brīvdienās būs veiksmīgi pirkumi. Iepazīšanās portāls

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minētā

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

  Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama". Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre. Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obli