Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 9. – 15. novembris

 


AUNS Labs laiks braucieniem, komandējumiem, ceļojumiem. Tas var būt īpaši veiksmīgs sabiedriskajiem darbiniekiem, juristiem, mediķiem. Lielisks laiks mīlestībai un romantiskiem piedzīvojumiem. Aktīva nedēļa, labvēlīga radošiem meklējumiem, tāpēc Auni var likt lietā savu fantāziju. Sakārtojiet un labiekārtojiet mājokli, veiciet remontu.

VĒRSIS Vērši jutīsies lieliski. Viss notiks tā, kā jūs vēlaties, -- visa ģimene kopā, bērni priecē, tuvinieki vēlas itin visā palīdzēt. Tagad ir piemērots laiks savas autoritātes celšanai mīļotā cilvēka un visas jūsu ģimenes acīs. Brīvdienas pavadiet mājās, taču nedomājiet garlaikoties! Nepievērsiet uzmanību sīkām nesaskaņām – tie ir dzīves sīkumi. 

DVĪŅI Labvēlīgs laiks jebkāda svarīga darba sākšanai, informācijas izmantošanai. Iespējams, Dvīņus pārņems nostalģisks noskaņojums. Sākas periods, kad šīs zīmes pārstāvji sāks aktīvu cīņu ar kaitīgiem ieradumiem. Jums var rasties laba iespēja nodemonstrēt savu talantu un lietišķo tvērienu.

VĒZIS Piemērots periods iesākto darbu pabeigšanai, laulības slēgšanai. Vēži var sajust aizbildņu atbalstu, savukārt ticīgi cilvēki jutīs augstāko spēku atbalstu, kas vairos viņu ticību saviem spēkiem un rītdienai, kā arī palīdzēs tikt galā ar darbiem. Pieaugs Vēžu maģiskās spējas un pievilcība. Neparastā pasaules uztvere vairos optimismu. Taču saspringtā sabiedriski politiskā gaisotne var iespaidot jūsu psihi un pasaules uzskatus.
LAUVA Nedēļa saistīta ar kosmosa enerģijas uzkrāšanu, atpūtu, garīgā līdzsvara atgūšanu. Pastiprināsies aura, enerģētiskais potenciāls. Tiecieties ar draugiem, paziņām, ļaujieties radošiem meklējumiem. Lauvas šajā laikā būs enerģijas pārpilni. Jauni darbi un darījumi būs veiksmīgi. Šīs nedēļas notikumi var palikt atmiņā uz ilgu laiku. Vēlams tos, cik vien iespējams, fiksēt dokumentos vai fotogrāfijās.

JAUNAVA Iespējami sīki pārpratumi, tāpēc jau laikus saplānojiet šonedēļ veicamos darbus. Ja perioda sākumā tiksiet galā ar visu ieplānoto, brīvdienās varēsiet lieliski atpūsties. Tikt galā ar mājas rūpēm jums palīdzēs bērni, kuri šajā laikā būs jo īpaši paklausīgi un izpalīdzīgi. Neaizmirstiet vecākus – viņi gaidīs jūsu zvanu.

SVARI Svari sasniegs jaunu līmeni, sāks jaunus darbus un kals jaunus plānus. Daudzi šīs zīmes pārstāvji sāks mājokļa būvdarbus, remontu vai labiekārtošanu. Brīvību mīlošajiem Svariem lielu prieku sagādās ceļojums. Taču šajā laikposmā vēlams izbeigt nevajadzīgus sakarus un kontaktus, ar vēsu prātu izvērtēt situāciju, lai tiktu skaidrībā, kas ir labi un kas – slikti. Svari var saskarties ar apkārtējo rupjību vai par agresivitāti. Savukārt partnerattiecības uzlabosies.
SKORPIONS Skorpioni var saskarties ar sīkām problēmām mājās, kā arī var nākties risināt finansiālus jautājumus. Radīsies iespēja novērtēt visus sava stāvokļa plusus un mīnusus, kā arī nospraust savas dzīves un darbības mērķi. Šī nedēļa var ienest jūsu dzīvē nenosvērtību un disharmoniju. Taču Skorpioniem būs iespēja pārliecināties par to, cik plašas ir viņu iespējas, kad kritiskās situācijās smelsies enerģiju no pašu slēptajām rezervēm. Tādējādi viņiem izdosies izkļūt no sarežģījumiem ar minimāliem zaudējumiem.
STRĒLNIEKS Šis periods var izrādīties diezgan smags. Perioda sākumā pieaugs agresivitāte un pretrunas, iespējamas sadursmes, konflikti sabiedrībā. Taču, tuvojoties brīvdienām, viss nokārtosies, -- galvenais ir saglabāt vēsu prātu un savaldību, nevienam neļaut sabojāt sev noskaņojumu. Brīvdienas pavadiet kopā ar tuviem draugiem, taču nav ieteicams apmeklēt sabiedriskas vietas.
MEŽĀZIS Ģimenes budžetu ietekmēs neparedzēti izdevumi. Taču tādēļ nevajag uztraukties, jo drīzumā viss nokārtosies un jūs aizmirsīsiet visas šīs problēmas. Tuvinieki labprāt palīdzēs jums it visā, galvenais – neaizmirstiet viņiem par to pateikties. Nedēļas nogale būs mierīga, ja paliksiet mājās. Savukārt, ja sadomāsiet apmeklēt sabiedrisku vietu, varat iekulties nelielās nepatikšanās.
ŪDENSVĪRS  Atjaunotnes, zināšanu apgūšanas un sava sapņa īstenošanas periods. Ūdensvīriem atkal var uzsmaidīt veiksme, ja vien viņi to neaizbiedēs ar pārlieku aktīvu darbību. Var uzlaboties garīgā un fiziskā veselība. Daudzi Ūdensvīri beidzot sajutīs atvieglojumu, jo nepatikšanas pamazām atkāpsies.

ZIVIS Šis periods sniegs jums ilgi gaidīto mieru un apmierinātību ar dzīvi. Jums šķitīs, ka visa pasaule mainījusies uz labo pusi. Ļoti labvēlīgs laiks attiecību dibināšanai, jaunas mīlestības meklēšanai. Jūs gaida jaunas un interesantas iepazīšanās, izklaides un neticami notikumi. Jo pozitīvāk raudzīsieties uz dzīvi, jo labāk jums viss izdosies.

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst