Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 2. – 8. novembris

 


AUNS Šī nedēļa sagādās vilšanos. Perioda pirmā puse nelabvēlīga jebkādai komunikācijai. Iespējams, Auniem neizdosies pavērst notikumu gaitu sev par labu, jo tajos „iejauksies” pārāk daudz nejaušu faktoru. Jums būs jāmobilizē visi spēki. Iespējams sarežģīts biznesa reorganizācijas process. Auni, kuri strādā vadošos amatos, daudzos jautājumos saskarsies ar pretestību. Jau no paša nedēļas sākuma jūs var vajāt pārpratumi.
VĒRSIS Šis periods saistīts ar uzvaru pār sevi. Vēži, kuri nodarbojas ar pašizglītošanos un sevis pilnveidošanu, gūs atzinību. Dažus šīs zīmes pārstāvjus var pārņemt nemiers, pasliktināties pašsajūta. Savukārt Vēžu sliktās priekšnojautas var apstiprināties. Apstākļi izveidosies tā, ka Vēžus sāks vainot visos grēkos. Ja cietīs Vēžu pašcieņa, viņi aizvainojumā var pateikt apkārtējiem daudz ko nepatīkamu, ko cilvēki pēc tam ilgi atcerēsies. 
DVĪŅI Pašlaik var sākties periods, kad jums izdosies savu enerģiju ievirzīt pareizā gultnē. Iespējams, Dvīņus gaida romantiska tikšanās. Šajā laikā vēlams atpūsties, ievērot tradīcijas, ieražas. Jums izdosies veiksmīgi pabeigt atliktos darbus vai atrisināt jautājumus, kas jūs nomoka. Taču šī nedēļa var izrādīties ļoti smaga – slikta pašsajūta un slikts garastāvoklis. Dvīņus var pārņemt vēlēšanās satikties ar vecākiem, seniem draugiem vai apmeklēt sirdij mīļas vietas. 
VĒZIS Labs laiks braucieniem un perspektīvu paplašināšanai. Nenāks par sliktu mazliet egoisma – radinieku problēmām veltīsiet laiku vēlāk. Jaunus darbus ieteicams sākt trešdien. Šajā dienā pievērsiet uzmanību saņemtajai informācijai, priekšlikumiem un idejām. Sākot ar piektdienu problēmas var sagādāt finansiāli darījumi. Tēriņus samaziniet līdz minimumam vai vairāk laika veltiet garīgām vērtībām, komunikācijai ar tuviniekiem, savam hobijam.
LAUVA Vilinājumu un kārdinājumu periods. Iespējami konflikti ar partneriem un draugiem vai arī liels ģimenes skandāls. Pacentieties izvairīties no pārlieku asiem izteicieniem un pārmērīgas alkohola lietošanas. Esiet uzmanīgi, jo iespējamas sadzīves traumas. Taču draugu vai radinieku apciemojums dos iespēju jauki pavadīt laiku. Daudzi Lauvas gribēs kļūt populāri, izklaidēties, ļauties jautrībai. 

JAUNAVA Šonedēļ nelabvēlīgais planētu stāvoklis var kļūt par iemeslu dažādām nepatikšanām. Arī notikumu attīstība nebūs tāda, kādu jūs vēlaties. Perioda pirmajā pusē Jaunavas jutīsies apjukušas, nespēs novērtēt visas sava stāvokļa priekšrocības un trūkumus, kā arī kritiski paraudzīties uz sasniegtajiem rezultātiem. 

SVARI Jūs varat saskarties ar rupjību, nesapratni. Sīki strīdi var pāraugt lielā skandālā. Iespējama attiecību pārtraukšana. Nelabvēlīgs laiks aktīvai darbībai profesionālajā jomā. Mazināsies enerģija. Plāni un idejas, kuras ienāks jums galvā, nenesīs gaidītos rezultātus. Peļņu nesīs tikai darījumi, kuri noslēgti agrāk. 

SKORPIONS Iespējams, garastāvokļa svārstību dēļ Skorpioni nespēs kontaktēties ar cilvēkiem, no kuriem viņi ir atkarīgi. Šīs zīmes pārstāvji šonedēļ var piedzīvot vilšanos mīlestībā. Turklāt Skorpioni var uzsākt sīku strīdu ar jebkuru cilvēku, lai gan tam nebūs acīmredzama iemesla. Finansiālais stāvoklis var nedaudz pasliktināties no jums neatkarīgu iemeslu dēļ.
STRĒLNIEKS Šai nedēļai būs raksturīgs mainīgums un pretrunas. Neliela veiksme perioda sākumā, visdrīzāk, būs maldinoša, jo iespējams negaidīts likteņa pavērsiens. Nelabvēlīgs laiks daudziem Strēlniekiem. Profesionālajā jomā vēlme atlikt darbus var izraisīt kavēšanos un liekas klapatas. Strēlnieki var būt izklaidīgi, zaudēt ticību saviem spēkiem.

MEŽĀZIS Izdosies sasniegt noteiktos mērķus, apgūt zināšanas, veiksies radošais darbs. Mežāžu stabilitāte ienesīs viņu ģimenē mieru un atjaunos līdzsvaru. Taču šajā periodā iespējama arī izklaidība, zaudējumi. Īpaši neaizsargāti būs bērni un vecāka gadagājuma cilvēki. Nedēļas otrajā pusē iespējami finansiāli zaudējumi – laupīšana, var sabojāties tehnika, pazust vērtība lieta.
ŪDENSVĪRS Labs laiks garīgai atjaunotnei. Daudziem Ūdensvīriem būs jāizdara sarežģīta izvēle. Iespējami vieglas un bezrūpīgas dzīves vilinājumi. Šajā laikā atklāsies cilvēka iekšējā būtība. Šī perioda notikumi var nopietni ietekmēt Ūdensvīru pašvērtējumu. Tomēr, neskatoties uz nepatīkamiem pārsteigumiem, daudziem izdosies iedziļināties darbā, izveidot un nostiprināt attiecības ar tuviniekiem. 
ZIVIS Jums būs jāaizstāv savi uzskati, jākoncentrē spēki savas pozīcijas nosargāšanai. Zivīm izdosies tikt skaidrībā ar to, kas ir galvenais viņu dzīvē. Iespējams nemiers un stress. Tuvākajā laikā nav ieteicams cerēt uz finansiāliem ienākumiem. Turklāt šajā periodā var pārņemt iluzoras cerības, tieksme tikt pie vieglas peļņas. Visi darbi un darījumi tā vai citādi būs saistīti ar finansēm – būs jāatdod parādi un atkal jāaizņemas, jāmeklē jauni ienākumu avoti. 
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst