Pāriet uz galveno saturu

Horoskops nedēļai: 26. oktobris – 1. novembris

 


AUNS Aunu enerģētiskais potenciāls ir neierobežots. Viņi var censties likt lietā radošās un organizatoriskās spējas. Daudzi Auni vēlēsies gūt popularitāti, izklaidēties. Šī nedēļa paies kosmosa enerģijas transformācijas zīmē. Iespējami dažādi piedzīvojumi, negaidīti likteņa pavērsieni, interesantas tikšanās. Šis periods ir labvēlīgs ģimenes saišu stiprināšanai. 

VĒRSIS Šonedēļ naudas ieguldīšana riskantos pasākumos būs veiksmīga un nesīs Vēršiem peļņu. Līdz nedēļas otrajai pusei jūs varat saņemt sliktu vēsti vai arī ievērojami pasliktināsies jūsu pašsajūta. Zvaigznes brīdina – var rasties nopietnas problēmas ar veselību. Varbūt pat būs jāsauc ātrāk medicīniskā palīdzība. 

DVĪŅI Saspringta nedēļa, var saasināties hroniskas saslimšanas. Dvīņu ģimenē pieaugs neapmierinātība ar viņu uzvedību. Iespējama absolūta nesapratne, domstarpības veidojot ģimenes budžetu. Šis ir visnepiemērotākais laiks jauna projekta uzsākšanai, ilgtermiņa plānošanai, sadzīvisku jautājumu risināšanai. Savukārt mazpazīstama cilvēka sabiedrība var novērst Dvīņu uzmanību, tāpēc mazāk laika atliks intelektuālam darbam.
VĒZIS Varat kalt grandiozus plānus, komunicēt. Vēži var izvirzīt augstākas prasības cilvēkiem, ar kuriem kopā strādā. Taču tā rezultātā pieaugs arī pašu Vēžu saistības, turklāt to būs tik daudz, ka ar grūtībām izdosies noteikt prioritātes. Nedēļas pirmajā pusē šīs zīmes pārstāvjiem nebūs nekādu satraukumu. Šis periods mudinās domāt, analizēt notiekošo.

LAUVA Jūsu augstās darbaspējas izbrīnīs kolēģus, kā jums ir izdevies tik ātri atgūt vajadzīgo formu. Šonedēļ gaidāmi dažādi negaidīti notikumi. Labvēlīgs laiks laulības slēgšanai, ģimenes attiecību stiprināšanai un jūsu personības labāko īpašību demonstrēšanai. Ieteicams neielaisties garās diskusijās ar tuvu cilvēku, jo tas var izraisīt strīdu. Daudzi Lauvas veltīs laiku mājas rūpēm. Īpašu prieku jums sagādās komunikācija ar bērniem.

JAUNAVA Šajā laikā jūs centīsieties izvairīties no steigas. Tas ļaus ievirzīt savu dzīvi vajadzīgajās sliedēs un atjaunot zaudēto līdzsvaru. Ļoti nelabvēlīgs periods, kurš saistīts ar viltu, meliem. Iespējams, tuvinieku uzvedība nebūt nav tāda, kādu jūs vēlētos. Diemžēl, viņus ietekmēt vai pāraudzināt jums diezin vai izdosies.

SVARI Kritiska nedēļa. Svari var sajusties noguruši, iespējama slikta pašsajūta. Var piemeklēt neveiksmes, kuru rezultātā jūsu stāvoklis pasliktināsies. Pasīvs, savā ziņā mierīgs periods. Ar nopietnu plānu īstenošanu jānogaida. Ļoti iespējams, ka vēlāk saņemsiet partneru un kolēģu atbalstu. Vienīgās iespējamās nepatikšanas – hronisku saslimšanu saasināšanās.
SKORPIONS Pasīvs periods, nelabvēlīgs jauninājumu ieviešanai, pārmaiņām, ceļojumiem. Nedēļas otrajā pusē iespējami notikumi, kuru rezultātā Skorpioni beidzot tiks vaļā no negatīvā noskaņojuma, un viņu mājās atkal valdīs miers un saskaņa. Pieaugs Skorpionu radošais potenciāls. Savukārt pozitīvās pārmaiņas materiālajā jomā Skorpioni uztvers kā pašu par sevi saprotamu notikumu. 
STRĒLNIEKS Šī nedēļa var izrādīties ļoti svarīga vairākuma Strēlnieku dzīvē. Perioda sākumā daudziem būs jāpieņem svarīgi lēmumi. Jo īpaši tas attiecas uz šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem. Viņiem var pavērties jaunas perspektīvas, kas saistītas ar karjeru. Varat droši virzīties uz mērķi, apgūt amatus. Nelabvēlīgs laiks ceļojumiem. Augstas prasības, vēlme izcelties par katru cenu var novest pie negatīviem rezultātiem.
MEŽĀZIS Uzkrāsiet spēkus, būs iespēja pārvērtēt vērtības. Zvaigznes iesaka Mežāžiem izvairīties no trokšņainām kompānijām un ballītēm, jo tas var negatīvi ietekmēt jūsu veselību. Šī nedēļa aizritēs žēlsirdības, mīlestības un piedošanas zīmē. Pāri plūstošā enerģija ļaus Mežāžiem pabeigt visu šonedēļ ieplānoto. Priekšniecība būs apmierināta ar darba rezultātiem, bet Mežāži varēs cerēt uz dzīves līmeņa paaugstināšanos.
ŪDENSVĪRS Ūdensvīrus pilnībā pārņems notikumu virpulis. Viņi varēs darīt jebkuru darbu – labiekārtot mājokli, saimniecību. Iespējami panākumi finanšu operācijās. Piemērots laiks tiesu darbiem, darījumu apspriešanai, laulības un līgumu slēgšanai. Ūdensvīriem būs viegli koncentrēties galvenajam, iedziļināties lietu būtībā un īstenot iecerēto. 

ZIVIS Garīgais diskomforts, iespējams, saņemsiet nepatīkamu vēsti. Daudzas Zivis saskarsies ar savu maldu sekām un pārdzīvos, jo nebūs piepildījušās viņu cerības. Zivis nekādi nespēs saprast, kāds tad ir viņu darbības mērķis, nevēlēsies uzņemties atbildību, dzīvos ilūzijās, ka viņām būs pa spēkam pāraudzināt tuvu cilvēku. Tas viss var pamatīgi iedragāt Zivju nervu sistēmu. Taču šajā periodā iespējamas arī pozitīvas tendences. Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem viss izdosies.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst