Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 12. – 18. oktobris

 






AUNS Aunu dzīvē šis ir atmodas un pārvērtību laiks. Šīs zīmes pārstāvjiem var izdoties nodemonstrēt savus radošos talantus un paspīdēt ar artistiskumu. Labs laiks sporta nodarbībām, fiziskiem vingrinājumiem, komunikācijai, laulības slēgšanai. Daudziem Auniem radīsies plāni gada nogalei, kuri ievērojami uzlabos viņu materiālo stāvokli. Savukārt uzņēmējiem būs veiksmīgas tikšanās un sarunas. 
VĒRSIS Provokāciju un pārbaudījumu laiks. Liktenis atkal var sagādāt tos Vēršiem, lai pārbaudītu viņu attieksmi pret apkārtējiem, kā arī mazliet „piebremzētu” viņu godkāri. Savukārt ģimenes locekļi var būt neapmierināti ar Vēršu uzvedību – tam par iemeslu būs vēsums attiecībās, aizņemtība. Šī nedēļa aizritēs neuzticēšanās, viltus, melīgu solījumu zīmē. Iespējams, apstākļi liks Vēršiem rīkoties, lai situāciju vērstu par labu.
DVĪŅI Laiks, kad Dvīņiem jāuzkrāj informācija, jācenšas atbrīvoties no saviem nelāgajiem ieradumiem, jāiegūst iekšējā brīvība. Dvīņi būs kustīgi, demonstrēs sava rakstura labākās īpašības, jūtas. Labvēlīgs laiks sakaru paplašināšanai. Iespējamas jaunas iepazīšanās vai agrāko sakaru atjaunošana. Jūs paliksiet tradicionālajiem ieskatiem un centīsieties īpaši neizcelties uz kopējā fona.
VĒZIS Vēžiem var būt jauni plāni un idejas, taču tās īstenot izdosies tikai nedēļas nogalē. Iespējams, ieradīsies ciemiņi. Jūs varat sagādāt daudz patīkamu brīžu saviem tuviniekiem. Laiku pa laikam Vēži var justies neapmierināti ar sevi, darbu un pat mīļoto cilvēku. Savukārt tie šīs zīmes pārstāvji, kuri ir fanātiski uzticīgi kādai idejai, nespēs reāli novērtēt neviennozīmīgo situāciju. Visa viņu darbošanās var izrādīties kļūdaina.
LAUVA Iespējami negaidīti likteņa pavērsieni. Augstais enerģētiskais potenciāls liks pārlieku slinkajiem šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem darboties maksimāli aktīvi un demonstrēt augstas darba spējas. Nedēļa paies neuzticības, melo zīmē. Perioda otrajā pusē būs daudz rūpju un pienākumu, turklāt mājinieki pastāvīgi vēlēsies, lai veltāt viņiem uzmanību.

JAUNAVA Jums var izdoties īstenot iecerēto, varbūt plūksiet sava saspringtā darba augļus. Iespējami negaidīti ienākumi, dāvanas, jauki pārsteigumi. Labvēlīgs laiks. Pārliecība par savu taisnību un dzelžaini argumenti var palīdzēt gūt panākumus jebkurā jomā. 

SVARI Enerģētiskais potenciāls ir zems. Jums būs vairāk nekā ierasts risināt ģimenes un sadzīves problēmas. Turklāt visi plāni var izgāzties, bet cerībām nebūs lemts piepildīties. Tas var novest pie nervu pārslodzes, kā rezultātā Svari var zaudēt interesi par ģimenes vērtībām. Iespējama neliela depresija, no kuras jācenšas tikt vaļā iespējami ātri. Varbūt, pašu problēmas jums vairs nešķitīs tik milzīgas salīdzinājumā ar citu cilvēku traģēdijām.
SKORPIONS Panākumus gūs vien tie Skorpioni, kuri tic saviem spēkiem un pārliecībai. Līdzsvarotība un pieticība būtiski vairos jūsu autoritāti, palīdzēs uzlabot materiālo stāvokli, nodibināt un nostiprināt attiecības ar tuviniekiem. Daudzus Skorpionus gaida mierīga un harmoniska nedēļa. Viņiem radīsies iespēja veiksmīgi atrisināt visas pēdējā laika problēmas.

STRĒLNIEKS Strēlniekiem var rasties jauni perspektīvi plāni. Iespējams, ka viņu personīgā dzīve brīnumainā kārtā savīsies ar profesionālo darbību. Savukārt tas izraisīs noteiktas pārmaiņas daudzu šīs zīmes pārstāju dzīvē. Zvaigznes brīdina Strēlniekus – vīriešus par iespējamiem finansiāliem zaudējumiem. Var būt sarežģījumi attiecībās ar vistuvākajiem cilvēkiem nepatikšanu dēļ.
MEŽĀZIS Pabeigsiet iesāktos darbus, apkoposiet rezultātus. Mežāžus var pārņemt sajūta, ka drīzumā viņu dzīvē kaut kas mainīsies. Iespējams, viņi paši vēlēsies ieviest pārmaiņas, taču šī vēlme cīnīsies ar bailēm no pārmaiņām. Pretrunīgā uztvere sarežģīs gan notikumu, gan apkārtējo cilvēku rīcības izvērtēšanu. Galīgi nepiemērots laiks lietišķiem kontaktiem.

ŪDENSVĪRS Ūdensvīri vēlēsies dalīties ar kādu iespaidos un apspriest savas problēmas. Veiksme pavadīs tos, kuri ir patstāvīgi izstrādājuši, piešķīruši jēgu un tikai pēc tam īstenojuši rīcības plānu. Labvēlīgs laiks pilnvērtīgai atpūtai, izklaidēm. Iespējams, jums atdos vecu parādu. Enerģētiskā potenciāla pieaugums var veicināt pozitīvas pārmaiņas dzīvē.

ZIVIS Zivis gaida laba nedēļa itin visās jomās. Piemērots laiks jebkāda darba uzsākšanai. Taču jūsu labklājība pieaugs vien tajā gadījumā, ja jūs pārvaldīsiet naudu, nevis naudu valdīs pār jums. Labs laiks plānu un vēlmju īstenošanai, braucieniem un ceļojumiem, varat arī pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Daudzu Zivju senlolotie sapņi var piepildīties. 

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…