Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 12. – 18. oktobris

 


AUNS Aunu dzīvē šis ir atmodas un pārvērtību laiks. Šīs zīmes pārstāvjiem var izdoties nodemonstrēt savus radošos talantus un paspīdēt ar artistiskumu. Labs laiks sporta nodarbībām, fiziskiem vingrinājumiem, komunikācijai, laulības slēgšanai. Daudziem Auniem radīsies plāni gada nogalei, kuri ievērojami uzlabos viņu materiālo stāvokli. Savukārt uzņēmējiem būs veiksmīgas tikšanās un sarunas. 
VĒRSIS Provokāciju un pārbaudījumu laiks. Liktenis atkal var sagādāt tos Vēršiem, lai pārbaudītu viņu attieksmi pret apkārtējiem, kā arī mazliet „piebremzētu” viņu godkāri. Savukārt ģimenes locekļi var būt neapmierināti ar Vēršu uzvedību – tam par iemeslu būs vēsums attiecībās, aizņemtība. Šī nedēļa aizritēs neuzticēšanās, viltus, melīgu solījumu zīmē. Iespējams, apstākļi liks Vēršiem rīkoties, lai situāciju vērstu par labu.
DVĪŅI Laiks, kad Dvīņiem jāuzkrāj informācija, jācenšas atbrīvoties no saviem nelāgajiem ieradumiem, jāiegūst iekšējā brīvība. Dvīņi būs kustīgi, demonstrēs sava rakstura labākās īpašības, jūtas. Labvēlīgs laiks sakaru paplašināšanai. Iespējamas jaunas iepazīšanās vai agrāko sakaru atjaunošana. Jūs paliksiet tradicionālajiem ieskatiem un centīsieties īpaši neizcelties uz kopējā fona.
VĒZIS Vēžiem var būt jauni plāni un idejas, taču tās īstenot izdosies tikai nedēļas nogalē. Iespējams, ieradīsies ciemiņi. Jūs varat sagādāt daudz patīkamu brīžu saviem tuviniekiem. Laiku pa laikam Vēži var justies neapmierināti ar sevi, darbu un pat mīļoto cilvēku. Savukārt tie šīs zīmes pārstāvji, kuri ir fanātiski uzticīgi kādai idejai, nespēs reāli novērtēt neviennozīmīgo situāciju. Visa viņu darbošanās var izrādīties kļūdaina.
LAUVA Iespējami negaidīti likteņa pavērsieni. Augstais enerģētiskais potenciāls liks pārlieku slinkajiem šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem darboties maksimāli aktīvi un demonstrēt augstas darba spējas. Nedēļa paies neuzticības, melo zīmē. Perioda otrajā pusē būs daudz rūpju un pienākumu, turklāt mājinieki pastāvīgi vēlēsies, lai veltāt viņiem uzmanību.

JAUNAVA Jums var izdoties īstenot iecerēto, varbūt plūksiet sava saspringtā darba augļus. Iespējami negaidīti ienākumi, dāvanas, jauki pārsteigumi. Labvēlīgs laiks. Pārliecība par savu taisnību un dzelžaini argumenti var palīdzēt gūt panākumus jebkurā jomā. 

SVARI Enerģētiskais potenciāls ir zems. Jums būs vairāk nekā ierasts risināt ģimenes un sadzīves problēmas. Turklāt visi plāni var izgāzties, bet cerībām nebūs lemts piepildīties. Tas var novest pie nervu pārslodzes, kā rezultātā Svari var zaudēt interesi par ģimenes vērtībām. Iespējama neliela depresija, no kuras jācenšas tikt vaļā iespējami ātri. Varbūt, pašu problēmas jums vairs nešķitīs tik milzīgas salīdzinājumā ar citu cilvēku traģēdijām.
SKORPIONS Panākumus gūs vien tie Skorpioni, kuri tic saviem spēkiem un pārliecībai. Līdzsvarotība un pieticība būtiski vairos jūsu autoritāti, palīdzēs uzlabot materiālo stāvokli, nodibināt un nostiprināt attiecības ar tuviniekiem. Daudzus Skorpionus gaida mierīga un harmoniska nedēļa. Viņiem radīsies iespēja veiksmīgi atrisināt visas pēdējā laika problēmas.

STRĒLNIEKS Strēlniekiem var rasties jauni perspektīvi plāni. Iespējams, ka viņu personīgā dzīve brīnumainā kārtā savīsies ar profesionālo darbību. Savukārt tas izraisīs noteiktas pārmaiņas daudzu šīs zīmes pārstāju dzīvē. Zvaigznes brīdina Strēlniekus – vīriešus par iespējamiem finansiāliem zaudējumiem. Var būt sarežģījumi attiecībās ar vistuvākajiem cilvēkiem nepatikšanu dēļ.
MEŽĀZIS Pabeigsiet iesāktos darbus, apkoposiet rezultātus. Mežāžus var pārņemt sajūta, ka drīzumā viņu dzīvē kaut kas mainīsies. Iespējams, viņi paši vēlēsies ieviest pārmaiņas, taču šī vēlme cīnīsies ar bailēm no pārmaiņām. Pretrunīgā uztvere sarežģīs gan notikumu, gan apkārtējo cilvēku rīcības izvērtēšanu. Galīgi nepiemērots laiks lietišķiem kontaktiem.

ŪDENSVĪRS Ūdensvīri vēlēsies dalīties ar kādu iespaidos un apspriest savas problēmas. Veiksme pavadīs tos, kuri ir patstāvīgi izstrādājuši, piešķīruši jēgu un tikai pēc tam īstenojuši rīcības plānu. Labvēlīgs laiks pilnvērtīgai atpūtai, izklaidēm. Iespējams, jums atdos vecu parādu. Enerģētiskā potenciāla pieaugums var veicināt pozitīvas pārmaiņas dzīvē.

ZIVIS Zivis gaida laba nedēļa itin visās jomās. Piemērots laiks jebkāda darba uzsākšanai. Taču jūsu labklājība pieaugs vien tajā gadījumā, ja jūs pārvaldīsiet naudu, nevis naudu valdīs pār jums. Labs laiks plānu un vēlmju īstenošanai, braucieniem un ceļojumiem, varat arī pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Daudzu Zivju senlolotie sapņi var piepildīties. 

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst