Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 5. – 11. oktobris

 


AUNS Būs daudz tikšanos, negaidītu iepazīšanos, tāpēc iespējami neplānoti tēriņi. Šonedēļ var pasliktināties veselības stāvoklis. Vecāka gadagājuma vīriešiem un pusaudžiem fiziska var nervu pārslodze var izraisīt stresu vai slimību. 

VĒRSIS Izklaidība, pārlieka uzticēšanās vai kļūdains priekšstats par partneri var radīt Vēršiem finansiālus zaudējumus. Nedēļas sākums var būt visai smags. Vērši var saskarties ar apkārtējo nesapratni, iespējami nepatīkamas apstākļu sagadīšanās. Nopietnu provokāciju un konfliktu nedēļa.

DVĪŅI Var pasliktināties pašsajūta – galvassāpes, nespēks, hronisku slimību saasinājums. Tas viss var izjaukt Dvīņu normālo dzīves ritmu. Taču šīs zīmes pārstāvjiem var paveikties biznesā. Daudzi no viņiem tiks galā ar sāncenšu un ienaidnieku intrigām, braucienu vai darījumu rezultātā uzlabos savu materiālo stāvokli, jo īpaši tad, ja sadarbības partneri ir ārzemnieki.

VĒZIS Smaga, kritiska nedēļa, kura aizritēs saspringtā gaisotnē. Nogurums, kas uzkrājies iepriekšējā periodā, var izraisīt problēmas ģimenē vai strīdu ar mīļoto cilvēku. Vēžiem būs grūti saglabāt mieru, palikt uzticīgiem saviem principiem vai pārliecībai. Savukārt tas var izraisīt konfliktus un pašsajūtas pasliktināšanos. Taču daudziem Vēžiem izdosies atgūt zaudēto ticību nākotnei. Iespējami arī jauki pārsteigumi, radinieku apciemojums, mazi ģimenes svētki. 
LAUVA Šonedēļ Lauvas nonāks smagā situācijā, taču tā nebūs bezcerīga, lai gan nekas no tā, ko viņi darīs, nenesīs panākumus. Iespējami lieli finansiāli tēriņi. Jums būs jāliek lietā diplomāta spējas. Perioda sākumā būs jāpieņem svarīgi lēmumi personīgajā dzīvē. Priekšlikumi un jaunas idejas profesionālajā jomā var izrādīties noderīgas, tāpat arī vēlēšanās apgūt jaunas darba prasmes.

JAUNAVA Nedēļas otrajā pusē iespējamas nepatikšanas slepenu nelabvēļu baumu un aprunāšanas dēļ. Tāpēc jums būs jātērē spēki, lai ieviestu skaidrību attiecībās. Šajā periodā iespējama nesapratne un nepatikšanas mājās, mācību iestādē un darbā. Jums neizdosies izvairīties no nevajadzīgām sarunām un nogurdinoša darba ar dokumentiem. 

SVARI Šim periodam būs raksturīgas intrigas, agresija, meli, nodevība. Slepens nelabvēlis var mēģināt likt jums sprunguļus riteņos, taču rezultātā pats iekulsies nepatikšanās. Jums var iestāties apnikums pret darbu, jutīsieties vīlušies itin visā. Šāds stāvoklis var ievērojami pasliktināt dzīves kvalitāti.

SKORPIONS Šonedēļ labi veiksies tiem, kas mācās. Daudziem Skorpioniem kāds sniegs palīdzīgu roku, atbalstu, viņi sajutīs augstāko spēku atbalstu. Šī sajūta dažiem var atjaunot ticību saviem spēkiem. Taču šajā periodā var būt pretrunīgi notikumi, kuru daļa būs saistīta ar Skorpionu aktīvo darbību, bet daļa – ar pasīvu vērošanu. 

STRĒLNIEKS  Strēlnieki var rīkoties neapdomīgi, nevajadzīgi tērēties, iesaistīties avantūristiskos pasākumos. Pieaugs Strēlnieku agresivitāte, viņi var pieņemt nepamatoti stigrus lēmumus. Enerģētiskais potenciāls var samazināties. Iespējams kārdinājums var romantiska tikšanās, kura pēc tam sagādās daudz nepatikšanu. Pārmērīga godkāre un vēlme saraust aizvien vairāk naudas var kļūt par iemeslu nopietniem pārbaudījumiem.
MEŽĀZIS Diezgan saspringta nedēļa emocionālā ziņā – jūtas ņems virsroku pār prātu, un tas var izraisīt kļūdas. Mežāži būs gatavi palīdzēt tuviem cilvēkiem, nerēķinoties ar savu laiku. Šīs zīmes pārstāvji var nonākt sarežģītas izvēles priekšā. Tie, kuri veltī pārāk lielu uzmanību materiālajām vērtībām, var zaudēt vairāk nekā iegūt. Iespējamas problēmas ar īpašumu.

ŪDENSVĪRS Iespējamas strauja noskaņojuma un plānu maiņa. Šonedēļ Ūdensvīriem būs „jāaudzina” raksturs, taču viņiem tas var šķist pilnīgi bezjēdzīgi. Daudzi Ūdensvīri būs pārlieku emocionāli, un tas var izraisīt nogurumu un kļūt par iemeslu aizkaitināmībai nedēļas nogalē. Perioda pirmajā pusē iespējamas kļūdas un krāpšana – jūsu pārliekā uzticēšanās var kļūt par iemeslu finansiāliem zaudējumiem.
ZIVIS Labs laiks komandējumiem, ceļojumiem. Vairākumam šīs zīmes pārstāvju būs augsts enerģētiskais potenciāls. Zivis gaida veiksme, piedzīvojumi, panākumi radošajā darbībā un veiksme darījumos. Varat iegādāties nepieciešamos pirkumus – tie būs veiksmīgi.

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst