Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 5. – 11. oktobris

 


AUNS Būs daudz tikšanos, negaidītu iepazīšanos, tāpēc iespējami neplānoti tēriņi. Šonedēļ var pasliktināties veselības stāvoklis. Vecāka gadagājuma vīriešiem un pusaudžiem fiziska var nervu pārslodze var izraisīt stresu vai slimību. 

VĒRSIS Izklaidība, pārlieka uzticēšanās vai kļūdains priekšstats par partneri var radīt Vēršiem finansiālus zaudējumus. Nedēļas sākums var būt visai smags. Vērši var saskarties ar apkārtējo nesapratni, iespējami nepatīkamas apstākļu sagadīšanās. Nopietnu provokāciju un konfliktu nedēļa.

DVĪŅI Var pasliktināties pašsajūta – galvassāpes, nespēks, hronisku slimību saasinājums. Tas viss var izjaukt Dvīņu normālo dzīves ritmu. Taču šīs zīmes pārstāvjiem var paveikties biznesā. Daudzi no viņiem tiks galā ar sāncenšu un ienaidnieku intrigām, braucienu vai darījumu rezultātā uzlabos savu materiālo stāvokli, jo īpaši tad, ja sadarbības partneri ir ārzemnieki.

VĒZIS Smaga, kritiska nedēļa, kura aizritēs saspringtā gaisotnē. Nogurums, kas uzkrājies iepriekšējā periodā, var izraisīt problēmas ģimenē vai strīdu ar mīļoto cilvēku. Vēžiem būs grūti saglabāt mieru, palikt uzticīgiem saviem principiem vai pārliecībai. Savukārt tas var izraisīt konfliktus un pašsajūtas pasliktināšanos. Taču daudziem Vēžiem izdosies atgūt zaudēto ticību nākotnei. Iespējami arī jauki pārsteigumi, radinieku apciemojums, mazi ģimenes svētki. 
LAUVA Šonedēļ Lauvas nonāks smagā situācijā, taču tā nebūs bezcerīga, lai gan nekas no tā, ko viņi darīs, nenesīs panākumus. Iespējami lieli finansiāli tēriņi. Jums būs jāliek lietā diplomāta spējas. Perioda sākumā būs jāpieņem svarīgi lēmumi personīgajā dzīvē. Priekšlikumi un jaunas idejas profesionālajā jomā var izrādīties noderīgas, tāpat arī vēlēšanās apgūt jaunas darba prasmes.

JAUNAVA Nedēļas otrajā pusē iespējamas nepatikšanas slepenu nelabvēļu baumu un aprunāšanas dēļ. Tāpēc jums būs jātērē spēki, lai ieviestu skaidrību attiecībās. Šajā periodā iespējama nesapratne un nepatikšanas mājās, mācību iestādē un darbā. Jums neizdosies izvairīties no nevajadzīgām sarunām un nogurdinoša darba ar dokumentiem. 

SVARI Šim periodam būs raksturīgas intrigas, agresija, meli, nodevība. Slepens nelabvēlis var mēģināt likt jums sprunguļus riteņos, taču rezultātā pats iekulsies nepatikšanās. Jums var iestāties apnikums pret darbu, jutīsieties vīlušies itin visā. Šāds stāvoklis var ievērojami pasliktināt dzīves kvalitāti.

SKORPIONS Šonedēļ labi veiksies tiem, kas mācās. Daudziem Skorpioniem kāds sniegs palīdzīgu roku, atbalstu, viņi sajutīs augstāko spēku atbalstu. Šī sajūta dažiem var atjaunot ticību saviem spēkiem. Taču šajā periodā var būt pretrunīgi notikumi, kuru daļa būs saistīta ar Skorpionu aktīvo darbību, bet daļa – ar pasīvu vērošanu. 

STRĒLNIEKS  Strēlnieki var rīkoties neapdomīgi, nevajadzīgi tērēties, iesaistīties avantūristiskos pasākumos. Pieaugs Strēlnieku agresivitāte, viņi var pieņemt nepamatoti stigrus lēmumus. Enerģētiskais potenciāls var samazināties. Iespējams kārdinājums var romantiska tikšanās, kura pēc tam sagādās daudz nepatikšanu. Pārmērīga godkāre un vēlme saraust aizvien vairāk naudas var kļūt par iemeslu nopietniem pārbaudījumiem.
MEŽĀZIS Diezgan saspringta nedēļa emocionālā ziņā – jūtas ņems virsroku pār prātu, un tas var izraisīt kļūdas. Mežāži būs gatavi palīdzēt tuviem cilvēkiem, nerēķinoties ar savu laiku. Šīs zīmes pārstāvji var nonākt sarežģītas izvēles priekšā. Tie, kuri veltī pārāk lielu uzmanību materiālajām vērtībām, var zaudēt vairāk nekā iegūt. Iespējamas problēmas ar īpašumu.

ŪDENSVĪRS Iespējamas strauja noskaņojuma un plānu maiņa. Šonedēļ Ūdensvīriem būs „jāaudzina” raksturs, taču viņiem tas var šķist pilnīgi bezjēdzīgi. Daudzi Ūdensvīri būs pārlieku emocionāli, un tas var izraisīt nogurumu un kļūt par iemeslu aizkaitināmībai nedēļas nogalē. Perioda pirmajā pusē iespējamas kļūdas un krāpšana – jūsu pārliekā uzticēšanās var kļūt par iemeslu finansiāliem zaudējumiem.
ZIVIS Labs laiks komandējumiem, ceļojumiem. Vairākumam šīs zīmes pārstāvju būs augsts enerģētiskais potenciāls. Zivis gaida veiksme, piedzīvojumi, panākumi radošajā darbībā un veiksme darījumos. Varat iegādāties nepieciešamos pirkumus – tie būs veiksmīgi.

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…