Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi: 19. – 25. oktobris

 


AUNS Svarīgāko plānu īstenošanu sāciet trešdien. Savukārt nedēļas sākumā centieties neiesaistīties konfliktsituācijās, nepieļaujiet pārslodzi. Labāk sakārtojiet ar darbu saistītas lietas, ieviesiet kārtību mājoklī. No trešdienas nav nekādu ierobežojumu, ja plānojat sākt jau nu projektu, mainīt darbu, doties braucienā vai oficiāli noformēt attiecības. Tikšanās ar draugiem, aktīva atpūta un svarīgi pasākumi mājās – sestdien.
VĒRSIS Šonedēļ otrdiena ir labākais laiks lieliem pirkumiem. Jūs varat ieguldīt naudu arī citā, jums piemērotākā veidā. Trešdien varat noformēt dokumentus, sākt jaunu projektu. Jūsu uzmanības centrā visu šo laiku būs partnerattiecības un to perspektīvas. Pacentieties tikt skaidrībā, kuras iespējas no tām, kas pašlaik jums paveras, ir visperspektīvākās, un sāciet rīkoties.
DVĪŅI Otrdienas notikumi var ieviest izmaiņas jūsu plānos. Ja negaidīti saņemsiet jaunu piedāvājumu vai būs jāveic papildu darbs – neatsakieties. Īpaši labas tendences šonedēļ ir tiem, kuri mācās vai strādā informācijas un sakaru jomā. Viena no aktuālākajām tēmām Dvīņiem joprojām ir veselība. Pašlaik var viegli „saķert” infekciju. Drīzumā sāksies saspringts periods, tāpēc pietaupiet spēkus.
VĒZIS Centieties atrasties notikumu centrā, lai nepalaistu garām izdevīgu iespēju uzlabot savas perspektīvas. Labākās dienas svarīgiem pasākumiem būs otrdiena un trešdiena, savukārt brīvdienas labāk veltīt mazsvarīgākiem, taču noderīgiem darbiem. Vēžiem, kurus uztrauc liekais svars, no trešdienas vēlams ievērot dietu.

LAUVA Trešdien jūsu ģimenē iespējams svarīgs notikums, varbūt saņemsiet informāciju par jaunām perspektīvām, kuras pavērsies kādam tuviniekam. Labvēlīgs laiks mājokļa jautājumu risināšanai (iegāde, pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu). Taču līdz trešdienai iespējami konflikti ar radiniekiem, jo īpaši ar vecākajiem ģimenes locekļiem. Padomājiet, varbūt kādam jāveltī vairāk uzmanības vai arī no jums tiek gaidīta materiālā palīdzība. 

JAUNAVA Pašlaik, lai sasniegtu savus mērķus, jūs esat gatavi „gāzt kalnus”. Ja esat ieplānojuši mācības vai ko citu, kur ir iespēja paplašināt paziņu loku, tad trešdiena šī mērķa īstenošanai tam ir vislabākā diena. Ja ir nepieciešamība, varat plānot dažādu instanču apmeklējumu. Īpaši tad, ja līdz šim jums nekādi nav izdevies atrisināt kādu svarīgu jautājumu. Varat cerēt uz veiksmi arī citās jomās. 
SVARI Svarīgākā diena būs otrdiena. Dariet visu iespējamo, lai paplašinātu savas perspektīvas, atrisinātu materiālos jautājumus. Zvaigžņu stāvoklis ir labvēlīgs komfortablai komunikācijai – tikšanās un iepazīšanās šajā dienā var izrādīties liktenīgas. Ja vēlaties mainīt savu tēlu – dariet to droši, jo rezultāti jūs iepriecinās. Taču neatstājiet svarīgus darbus uz brīvdienām. Jūs gaida negaidīti pavērsieni darbā un attiecībās.
SKORPIONS No otrdienas varat cerēt uz labiem panākumiem profesionālajā jomā. Planētu stāvoklis dāvā jums retu iespēju kaut ko sākt no jauna. Ja šonedēļ saņemsiet piedāvājumu, neatsakieties. Tas attiecas arī uz darba vai amatu apvienošanu. Tagad nav īstais laiks atpūtai un izklaidēm, taču mīlestība joprojām būs pirmajā vietā. Viss izdosies, tikai nepieļaujiet nervu un fiziskas pārslodzes.
STRĒLNIEKS Jūs esat sasnieguši lūzuma brīdi šī gada notikumu attīstībā. Viss, kas jūs kavēja, paliek pagātnē. Pakāpeniski jūs sajutīsiet, ka jums sāk uzsmaidīt veiksme. Otrdiena un trešdiena piemērota darba uzsākšanai jaunā vietā, savu lēmumu paziņošanai darījumu partneriem, lielākiem pirkumiem. Taču brīvdienās nebūs lieka piesardzība – personīgajā dzīvē jūs gaida pārsteigumi.
MEŽĀZIS Attiecības kolektīvā, kur jūs mācāties var strādājat, var iegūt jaunu, interesantāku pavērsienu. Tās var būt gan jaunas perspektīvas finanšu jomā vai arī dienesta romāna sākums. Otrdien un trešdien varat risināt jautājumus dažādās instancēs. Savukārt no ceturtdienas vairāk laika veltiet personīgajām darīšanām un interesēm. Darbi, kas saistīti ar mājokļa uzturēšanu, neritēs tik raiti, tāpēc nevajadzētu sākt ģenerāltīrīšanu. Toties saimniecēm izdosies lieliski pīrāgi. 
ŪDENSVĪRS Šonedēļ labāk neko neplānot. Pirmdien un otrdien dariet tikai kārtējos darbus un parūpējieties par savu ārējo izskatu. Trešdien pacentieties neapjukt mainīgajos apstākļos. Ja saņemsiet priekšlikumu – pieņemiet to, detaļas noskaidrosiet vēlāk. Personīgajā dzīvē pagaidām labāk neko nemainīt. Brīvdienās neplānojiet svarīgus darbus mājās, taču esiet gatavi tam, ka var ierasties ciemiņi.
ZIVIS Pirmdiena ir piemērota vienas dienas gavēnim. Šajā laikā varat mēģināt atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem. Lielus pirkumus plānojiet otrdien. Sākot ar šo nedēļu, varat cerēt uz labām vēstīm savā pamatdarbības jomā. Parunājiet ar priekšniecību par algas pielikumu, taču neatlieciet šo sarunu uz nedēļas pēdējām dienām. Ja otrdien saņemsiet negaidītu priekšlikumu un tas jums iepatiksies – piekrītiet.

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst